Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simon je zase s hlasováním v hajzlu
  • Soudy spravedlivě rozhodly, ostatně opět se ukázalo, že náš Pan Prezident Zeman je veliká osobnost, celý národ dobře zvolil!
  • V Náchodě je dnes teplo jako v červenci, dorazil tam totiž thermoSajmon
    • bingo *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Tak jsem se dozvěděl,že 17.11. bude opět otevřeno všude ,další zmetek v zákoně.Asi není co slavit tak půjdu nakupovat čínské zboží a případně nahnilé banány.
    • činské zboží kupuješ už 26 let a banány jsou ze španěl tak si stěžuj v řetězci
      • Já myslím,že na hl.nádraží.
  • https://www.youtube.com/watch?v=SBZ67yAa5cg *8* *1* *8* *1* *9*
  • Malá Simonka nesmí na internet a hned je to poznat.
    Tak to naše malá, zlobivá Simča sleduje večerníček. A po něm musí jít spinkat.
    To zas bude protestů, breku a slz, Ne a ne. Nekci. Mamka je zlá.
    • přéééésně

      vivat Stalin






      YEAH !!!
  • Mazej si vyměnit zachcanou plenu, čapisrálí dědku, a nevopruzuj. *15*
    • Za ta slova tě může náš soudruh Zeman žalovat, to není žáden čapisrál, ty vohavo z Česka. A inkontinencí budeš trpět také, až budeš mít 93 jako on.
      • vanhorne
        "až budeš mít 93 jako on"
        Zeman je uz tak stary?Tak to potom omlouva tu jeho demenci.
        • ne to je tvoje demence
    • da *13*
  • zeman je největší pravdoláskař, kudy chodí, tudy trousí pravdu a o to, že miluje spodních
    10 000 000 občanů není pochyb *14*
  • někoho kdo prostě projde. Hladce? Nikdo. Ten z Hradu není myslitel. Ale má jasno co se přivandovalců týká. A bezpochyby zaujímá dlouhodobé stanovisko. Být tam stařík Havel tak už tady máme manýry jak v NDR. Je třeba se obrnit zejména nyní vůči takovým darebákům jako Herman kteří veřejně prohlašují že si nás dovedou představit jako 17 spolkovou zemi. Já si nedovedu představit že tohoto típka potkávám veřejně na ulici. Jejda ti by mně tryskem vezli na vazbu. Ale právem!
    • Země Koruny České existovaly více než sedm století a byly doby, kdy byly dokonce centrem středoevropské vzdělanosti a civilizace. A nebyly spolkovou zemí. A před pár desítkami let přišla "bratrská pomoc" z východu a málem jsme museli psát azbukou. A to že jsme oloupili a vyhnali své spoluobčany jenom za to, že mluvili německy, tím jsme si nesmírně uškodili. A pokud někdo trvá na té zrůdnosti škodí i nadále.
    • A co ten vlastizrádce na Hradě? Ten by nás nejraději viděl jako součást Ruska!!!!!!! Zlatý Herman, raději v Německu než být žebrákem jako 98% rusáků!!!
      • vanhorne
        "jako 98% rusáků"
        Protiruska propaganda zase jede na plny plyn?Podle poslednich vypoctu Kremlu, neni to 98% ale pouhopouhych 97.99%.☺
        • "jako 98% amíků...
          proamerická propaganda jede na plny plyn?Podle poslednich vypoctu DC, neni to 98% ale pouhopouhych 97.99%. *1*
  • ... článek je dokonalým barometrem úrovně chátry, co sem leze, proto já né, blbečkové :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit