Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A budeme v tom pokračovat!
  • Jasná akce Kremlu!!!
    • ... nech si to pro sebe, degene :)))
    • Důkazy na to brzy budou!
      • Budou až je vymyslí v centrálách CIA a barak s bombama to začne vytrubovat v médiích.
      • Přesně agentíku, všechny ambasády amrdólů už to mají v šuplíku připravené. Tak už tam běž ať na tebe něco zbude hlavně ten bakšiš. A určitě to bude o Rusku, štvavá propaganda do války, hrrr na ně!!! *5* *5* *5*
    • Celý svět to ví!
  • Chtělo by to pořádný teroristický útok v podání radikálních muslimů i u nás aby si mentálně opoždění kchárlovci, sluníčkáři a jim podobná verbež uvědomili, že tyto slimáky sem k nám nemají zvát. Proti islámu se musí bojovat až do jeho úplného vyhlazení.
    • ... proti primitivům jako ty, demente, teprve :)))
  • Však já vám ještě ukážu, vy demokrati!!! Jenom já budu vládnout světu!
  • Dělám co můžu, abych zničil EU!
    • Máš naši podporu, soukmenovče!
  • Může za to sesazení Kadafiho na kterém se Francie podílela. Jen proto že od nich nechtěl koupit zbraně za 4 miliardy.
    • Svatá pravda, kde oplakávají stovky mrtvých civilistů zabitých Francouzy, Anglány a asi i USA při totální destrukci Lybiie a tisíce dalších po tímto vyvolaném bezvládí? Ano, a dát všem skoro zadarmo ropu apod., to také chtěli. I v Sýrii + základnu Ruska na Krymu a v Sýrii. Tak dlouho se s Kaddáfím kamarádili, až ho zabili a zemi přímo i nepřímo zplundrovali.
    • Bravo Ivane. Lži dál. Možná propustím jedno tvoje děcko z gulagu!
      • jdi se vys.at rudá nulo
  • Může za to Kreml.Ten jednoznačně podporuje terorismus!
    • jsi čurá.ek a hodně velkej *3*
      • Ivane! Řekl jsem lhát nenápadně! -25 rubl!
        • tys druhej
  • Do mešit umístit nálože a až tam slimáci začnou mlátit hlavou o zem, dálkově odpálit nálož. *16*
    • To terorista Putin nikdy nedovolí!
      • k o k o t e!
        • -20 rubl!
          • strč si to do pr....
  • Základem všech problémů je USA, NATO a EU. Všude strkají svý pracky, do všeho vyvážejí tu svoji Colu, naprosto nemožnou demokracii, která neexistuje, imperialismus a zabíjení, rozvracejí státy, zřízení a dělají chaos, bojuje se díky nim na celém světě a prolévá se krev. A nemají dost a útočí na Rusko. Až se svět zbaví těch imperialistů a samozvaných politiků s narvanými ranci, jejichž životní sen jsou tanky, drony, děla, mrtví, lampasy, hvězdy a metály na uniformách a silný kecy, jak je potřeba "srovnat Rusko do latě a komu jak ublížit" a budou tam opět u moci mírumilovní lidé, bude klid. Jak si mám vysvětlit, že ten herec co je ministrem naší obrany chce kupovat další zbraně za miliardy apod? U nás se válčí, my se něčemu bráníme? Ne, pouze na útoky jako přidržtaškové v cizích zemích a za naše prachy! A nic z toho nemáme, jen se zase někam vměšujeme a pak holt musíme očekávat, že nám to někdo vrátí! Bohužel. Jsou to slepci!
    • To je ten výsledek národně osvobozeneckého boje podporovaný Rusem
      • ... nikdo ty tvoje slinty nečte, tak se pořád nevnucuj, Simone :)))
        • ... tvůj kámo, že, degene :)))
      • I kdepak, to je jen pouhé nestranné vidění světa! Nikdy jsem nebyl ani KSČ nefandil a jsem dost mladý na to, abych se v tom vezl, ale nejsem blbý, abych neviděl ty dnešní zvěrstva. Dřív byl v tomhle směru naprostý klid!
      • Jo, hlavně najít viníka,že? *1* *1* *1* Tímto uchlácholit a uspat veřejnost. Připravit pitomečky na další masakr do které budou zatáhnuty z principu profitu"někoho". Poštvi proti sobě a panuj. Čím více válek a konfliktů tím pro"někoho" lépe. Hlavně že se vydělává a to nejlépe přes mrtvoly. Lidí hloupých a ještě hloupějších je habaděj...Však to žerou i s navijákem "soudruzi", jiní a jim podobní. Nechají se opít rohlíkem a nakukat si do mozkovny cokoliv... *16* *5* *1*
      • bezregistrace
        To je ten výsledek národně osvobozeneckého boje podporovaný Rusem ... to jako že ty si ten výsledek ..... no potěš to tě nechtěli ani v tý rusii že tě vystrkali sem abys tu votravoval bitama na netu
  • ... není žádné umění psát o politice, když jí člověk rozumí, uměním to je od pitomečků :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit