Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Však já vám ještě ukážu, vy demokrati!!! Jenom já budu vládnout světu!
  • Chtělo by to pořádný teroristický útok v podání radikálních muslimů i u nás aby si mentálně opoždění kchárlovci, sluníčkáři a jim podobná verbež uvědomili, že tyto slimáky sem k nám nemají zvát. Proti islámu se musí bojovat až do jeho úplného vyhlazení.
    • ... proti primitivům jako ty, demente, teprve :)))
  • Jasná akce Kremlu!!!
    • ... nech si to pro sebe, degene :)))
    • Důkazy na to brzy budou!
      • Budou až je vymyslí v centrálách CIA a barak s bombama to začne vytrubovat v médiích.
      • Přesně agentíku, všechny ambasády amrdólů už to mají v šuplíku připravené. Tak už tam běž ať na tebe něco zbude hlavně ten bakšiš. A určitě to bude o Rusku, štvavá propaganda do války, hrrr na ně!!! *5* *5* *5*
    • Celý svět to ví!
  • A budeme v tom pokračovat!
  • V terorismu jsou rusácí nepřekonatelní!
    • Můžeš napsat v jakém terorismu. Zatím za všemi teroristy vyjukla americká CIA. Ať již organizací, materiální podporou, podílem na organizování vražd politiků, výcvikem teroristů nebo dodávkou zbraní. Důkazy jsou na mnoha stránkách médií i když se snaží i řídit média - viz například ČR.
    • ... ale tebe pitomečku překoná každý :)))
  • Dokud bude Putin podporovat terorismus, nebude na světě klid!
    • ... ty nevíš ani co terorismus je, bezmozku :)))
      • Bijec je opět tady. Včera tvrdil jak končí, že už sem chodit nebude, že mezi pitomci nemůže být. Koukám, že pitomečka přitahují pitomečkové. Děkuji, že jsi se vrátil už jsem měl obavu, že jsi to myslel vážně. Pokud by jsi sem přestal chodit už bych neměl komu dávat červenou. Sice mi napíšeš, že jsem bezmozek a jak jsi mne zase dostal, ale fakt by mi to chybělo.
      • BINGO! Poslední webová špína tady naděluje rozumy.Páchnoucí nevzdělané a zdegenerované prase tady spílá do bezmozků. Takový tobě vlastní žumpovní humor, co? Táhni do nory zparchantělá matka už míchá oběd!
    • Je to tak, jak píšeš!
    • To se všeobecně ví!
  • Pusine! Ty ruský lejno. Zase lžeš jak když rudé neprávo tisklo.

    Západ léky pro děti do Iráku dodával jenže Saddámův synek je kradl a prodával na črném
    trhu na čemž královsky bohatl. Takže za zlodějny Saddámova klanu neobviňuj západ ty
    gaunere.

    Saudská arábie. Podívej se na vaše ruské čečensko ty kašpare. Putin tam dosadil k moci psychopata Kadyrova který má soukromé mučírny pro odpůrce, krade lidem pozemky na kterých si pak jeho lokajové stavějí paláce a chvástá se že m,iluje abíjení lidí. Když podporuješ tyhle zrůdy tak tu nic nekaž proti saudům ty grázle
    • ... zalez do nory, degene :)))
      • ale no tak.V noře bydlí celá tvoje zparchantělá rodina.Tam už je plno lopato.
    • Porošenko čelí skandálu kvůli podezřelému zisku pozemků v centru Kyjeva
      Ukrajinský prezident Petro Porošenko podle Radia Svoboda zřejmě zneužil svůj vliv a dosáhl zastavení stíhání pro poškození historické zdi v centru Kyjeva. Radio Svoboda také v pořadu Schéma ukázalo, že se Porošenkovi, který patří k nejbohatším lidem na Ukrajině, podařilo získat více než hektar pozemků u Kyjevsko-pečerské lávry (klášterní komplex), která je na seznamu památek UNESCO. *7* *7*
  • Není jistě náhoda, že si řidičák udělal v rusku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit