Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pomahat a chránit bychom měli mít jako logo my a ne policije.My je platíme z naších daní a oni utočí proti nám a chrání cikány a přivandrovalce,ale na pořádek kašlou.Městská policie to je vyžírka měst,která kolikrát nevyjde ani do ulic,nebo v noci chrapou v zakoutí zaparkovaném služebním autě.
  • U nás chrápou vzadu za Albertem, zatímco 100 m od nich, před hlavním vchodem, rómský kmotr, ověšený zlatem, organizuje práci distributorů a na parkovišti se nabízejí jejich náctileté dcery.
   Na obranu MP musím dodat, že po důchodcích, co si nechají jezevčíka před obchodem jdou tvrdě a nekompromisně - kompletní lustrace a 5000,- Kč pokuta navrch. *13*
 • pěkně a společně ukázat přivandrovalcům a jejich přichlebovačům toho 6.2.2016 kdo tady rozdává karty.A též je třeba aby se jim v DDR rozsvítilo v palicích. A jistě by nebylo od věci se na srazu nepříznivců imigrantů zdravit zaťatou pěstí! A slovy "Neprojdou!".Kam by též lezli? Všude ale naprosto všude jsou na obtíž.Když už jsou někde v německé rezervaci, vymýšlejí kraviny.Mydlí se mezi sebou a mají požadavky.Roste agrese vůči personálu v nemocnicích.Všeobecným evropským cílem není integrace tady těchto, ale jejich naprostá izolace a trvalé vyčlenění.Mockrát dali prokazatelně najevo jak to myslí se začleňováním po africku. Přichází fáze vyčleňování.Po evropsku.
 • To není ani tak kvůli obyčejným občanům, jako spíše k takovým i podobným věcem, co nyní kolují i jinde..Pozvánka na demonstraci 2016 - BRAŇME SE TEĎ A TADY - DŘÍV NEŽ ZLIKVIDUJÍ ONI NÁS !!! Na vědomí, ať víte:
  https://www.youtube.com/embed/EqxUuGDjkKc
  (Publikováno poprvé 5. 1. 2016)
  Dne 6.2.2016 Evropa společně povstane! Budou se konat protesty proti islamizaci a Evropské unii napříč celou Evropou. Demonstrace v Praze, které jsou součástí těchto celoevropských protestů. Vše záleží jen na nás, občanech České republiky, zda dokážeme zachránit naši zemi před vnějšími hrozbami: terorismem, nekontrolovatelnou migrační vlnou a diktaturou EU.Vaše pomoc a účast je proto prioritou! Demonstrace za Evropu bez EU - 6.2.2016 začátek 13.oo h Vítězné náměstí, Praha..Demonstrace Evropa společně proti islamizaci - 6.2.2016 začátek 15.oo h Hradčanské náměstí, Praha ..Unikátní demonstrace, která nejen symbolicky spojí Evropany. Čtyři státy, čtyři města spojená naživo satelitním televizním mostem. Spojíme Prahu, Bratislavu, Varšavu a Drážďany. Další města se budou účastnit bez telemostu. A to Amsterdam v Nizozemsku, Tartu v Estonsku. A další země se postupně připojí. Informace od německých partnerů, že vzhledem k tomu, že eurodemo za Německo se bude konat pravděpodobně jen v Drážďanech, přijede nás přímo na Hradčanské náměstí podpořit (zatím) asi stovka příznivců z Bavorska. Takové a podobné věci..co kolují po internetu a to zcela na veřejných zdrojích !.., je zřejmě to, co "někoho" trápí a bojí se toho, že lidi už toho mají fakt plné zuby, protože nejsou slepí, hluší a hloupí..
  • Hlavním vlastencem je poloviční Arab Konvička nebo poloviční Japonec Okamura ??? Já jen abych nenaletěl nějakému přivandrovalci z druhé generace ......
   • Upřímně a na rovinu..nevím.., protože kromě hlavního tématu "běženci", který oba prosazují ..nevidím už další, jejich, perspektivní "příběh k pokračování"...Jsou to spíše takové, užitečné "volavky" v rukách jiných.., kteří mazaně nastoupí až po nich..teprve, až tito dva udělají svoji práci "trojských koňů"..
 • Uvítal bych kdyby v dojezdu 10 minut byly sanytky.
  Rovněž bych uvítal kdyby policajti v čele s Chovancem přestali mlžit a lhát co by strážci pořádku.
  Dojezd do deseti minut... Například do Brodu je možný. Pak li že operační důstojník přivolá eskortní a zásahový oddíl z Luhačovic nikoli z Brna (nebo z Plzně) ..... Který tam z Luhačovic mimochodem taky do deseti minut byl. Jen že v kanclu seděj ťulpasové kteří je stáhli začež dostali důtku.

  V článku chybí údaj o počtu policistů v Rakousku, které je vystaveno uprchlíkům ve stotisících nikoli 300 zoufalcům kteří šli přez ČR. Počet občanů na policistu je v Rakousku je 354 v ČR je to 258 tedy o 30% méně...... Platíme tedy za policii už dnes o 30% více než Rakousko a bude to evidentně jěště dražší.
  Částka kterou nás bude tato sranda stát při průměrném platu 24 000 + příplatky + odvody 56% (německo 52%) činí cca 40 tisíc měsíčně + zhruba dalších 50% stojí zázemí ( kanceláře auta benzín, výstroj, výzbroj) atd...
  Celkem 60 tisíc měsíčně x 400 lidí x 12 měsíců = 288 milionů korun.... sory nechci.
  Jinými slovy 100kč zaplatí každý kdo nepobírá důchod, mzdu či dávky od státu.
  • Souhlasím,jen dodávám co policie ututlala v Brodu a to,že ten střelec si šel vyřizovat účty s bývalými a možná i současnými lidmi z vedení města,jelikož jej podělali finančně,žádný žebrák to nebyl a jeho manželku ihned uklidili do blázince,neomlouvám vraždy,ale plivu na práci policie u tohoto případu. A největší gól byl,když zavřenému 2hodiny na wc u poradili specialisti na telefonu ať si na ploše 1m na 1m + záchod raději lehne na zem *15*
   Znáte ten emerický seriál "Zákon a pořádek"?? .....u nás Záchod a nepořádek neboli pochcávat a posrávat *15*
 • Nemelte a plaťte, lůzo *5*
 • Potřebují na nás kdybychom my pracující se začali bouřit proti vládě,koupily i od američanů techniku na rozhánění davu vlivem mikrovln,ale že by to použili na hranicích proti uřešhlavám........to ne!!! Další jasný důkaz oč tady jde. Jiná mentalita,nic neumí a ikdyby tak makat nebudou,proč taky?....kecy prdy beďary,že zachrání Evropu ekonomicky!!!
 • Napíši Vám co se stalo v minulém roce mému kamarádu je mu 60 let. Ten šel večer parkem tady u nás je to střed města. Říkal najednou jsem dostal ze zadu ránu do hlavy a padl jsem na zem. Rychle jsem se zvedl a začal bránit. Přede mnou stály dva chlapy, hned jsem jednomu jednu vrazil a už ležel. Druhý když to viděl, tak vzal nohy na ramena, popadl jsem tu sukovici a hodil po něm, ta se mu zamotala mezi nohy a už ležel jako podťatý. Celou dobu se na to dívaly s auta dva policajti. Bylo mu řečeno, že jsou to dva Ukrajinci co přepadávají chodce a jenom čekaly až zase někoho přepadnou aby je mohly zavřít. Jenže měly smůlu, můj kamarád byl profík voják.To máme policajty, místo aby zasáhly, tak by ho napřed nechaly zmlátit. Nedávno když policajt v civilu zmlátil chodce co šel na červenou, tak jejich náčelník řekl, to bylo v pořádku.
  • To jsou ku.vy, fuj tajbl.
 • Stalingrad
  A nová potěšitelná zpráva pro tupoovčany !!!Ministerstvo školství posvětilo kampaň, která má radit učitelům na základních školách, jak mluvit o migrační krizi. Žáky má zase prostřednictvím komiksu, filmu a nejrůznějších výukových aktivit naučit soucitu. Snahu pomoci zvrátit postoj české společnosti k přistěhovalcům posvětil mimo jiné Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR)
  Příručka pro učitele je rozdělena do třinácti kapitol podle nástrah, s nimiž se pedagogové ze základních škol mohou při výuce a debatách o migrantech setkat. Radí například, jak reagovat na projevy rasismu či nesnášenlivosti.
  • viděl jsem Tv pořad na švédské stanici,kdy dětem co si mají hrát ještě s hračkama,ukazovali s umělým penisem kam přesně patří na umělé vagíně,mimochodem kondom tam ukázán nebyl.
   Myslím,že jsou všichni sluničkáři pod drogama a bisexuálové taky. *7*
  • Měli by je radši učit vlastenectví! Toto zavání zradou a kolaborací! Nebo je to úmyslně, aby naši přizdi-kaka-n.i. nás měli ještě více pod kontrolou díky strachu!
  • Evropa si tolerancí vůči slimákům podřezává pod sebou větev. Islamismus je netolerantní středověká ideologie neslučitelná s úrovní myšlení civilizovaného světa 21.století. Evropská tradice a myšlení je anticko-judaisticko-křesťanská nikoli islámská. Rozdíl je v tom, že KŘESŤANSTVÍ NABÍZÍ, kdežto ISLÁM VNUCUJE.
 • Stalingrad
  Středověk se vrací-jako za Jana Husa-klér a cizáci nám vládnou,NAŠE ŠLECHTA JIM LEZE DO REKTA a jak napsal Jirásek-Temno je opět tu.Od němců ,rakušáků,prušáků,bavorů,turků a islámu jsme vždy sklidili jen otroctví,bídu utrpení !!! A opět nás naše šlechta prodala ,počínaje zerzavým Vaškem kterážto rodinka se kamarádila s Heydrichem a gestapem,papež a klér žehnal nacistickým zbraním a koncentrákům a v nich opět máme skončit podle IV.říše Ančí Merkl a ussa !!!!! Braňme svou zem a své svobody dokud je čas-vyžeňme ty zrádcovské *12* *12* *12* za soudů,vlády,senátu,poslanecké sněmovny,stran a dalších kaváren a sluníčkářů !!!! Jinak naše děti a vnuci budou otroci ve vlastní zemi biti dráby,pandury,policty placených ze svých daní !!!!!
  • Správně, velmi správně soudruhu a nasadíme tam místo nich naše lidi - komoušské vrahy. Ti už přece mají dloholetou zkušenost jak zatočit s tou lůzou co si myslí že si může dělat nějakou tu jejich volební demokracii- a začneme obnovením komoušských koncetráků, zadrátujeme hranici, postavíme na ni pár kulometných hnízd a vystřlíme tu neposlušnou sebranku která by chtěl z našeho obnoveného sociááálistického ráje prchnout. Pár tisíc lidí pošleme na převýchovu do lágrů, pár desítek jich pověsíme a to by v tom byl čert, aby jsme zase našeho furera - loupežného vraha, syfilitického alkoholika gottwalda nedostali zpět do síně slávy na Vítkov.
   A volit se bude zásadně jen na 99,9% jednotná kandidátka lidských zrůd - členů zločinecké organizace KSČ (dnes se směšnou příponou M).
   • Kr.téne. Budeš se houuuupat.
    • Nebyl bych tak zlej, ale prxel bych mu nakopal.
   • Naprostý souhlas. Jen si dovolím podotknout, že toho syfilitického alkoholika BožíLesa by nebylo možné vrátit na Vítkov. Oni totiž soudruzi zbabrali jeho mumifikaci a tak nezbylo než ho pohřbít. A nejsem si jist, jestli nebyl dokonce zpopelněn.
    • Zm.de.
     • Ty oslovuješ sám sebe ???? - to už ti totálně hrabe - stejně jako kdysi tomu syfilitickému komoušskému gengstrovi.
      • To hrabe tobě, zm.de. *15*
 • To je tím,že se bojí že už vyjdou brzy lidi s klaskama do ulic,aby byla vyhnána ta zkorumpovaná a nenažraná vládnoucí garnitura. *12*
  • Vždyť jsme si zvolili. Někomu stačilo dát koblihu...
  • Neboj, ti klucí proti vlastním lidem nepůjdou. K tomu účelu si naše loutky spolu s EU vytvoří jiné bouchače.
   • Prej nepůjdou. *15* *15* *15* Tobě ještě teče mlíko po bradě, že jo, naivo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit