Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo je vlastný drzý?

    Není to EU tím drzounem?
    Když uvalí sankce za sestřelení letadla, které sestřelil jejich fašistický spojenec z Kyjeva.

    Bělehrad slaví 70 let od vítězství nad fašismem. Je mi jasné, že EU politikly to nezajímá.
    V Jugoslávii bojovala velká řada Čechú. Aspoň od nás se tam mohl někdo zastavit.

    Neuznáváme-li historii, tak nám to budoucnost vrátí!!!!
  • Celá Evropa může děkovat Rusku za vítězství nad Hitlerem. Nebýt Stalina, tak bychom dnes nikdo z nás už nežil.
    Věčná sláva a díky velkému Rusku !!!!
  • Obama jde ve stopách Hitlera přímo do Ruska. A to je dobře. Na konci té cesty
    ho totiž čeká porážka. Napoleon už to zjistil. Hitler také.
    Nakonec Obama v bunkru pod bílým domem spolkne jed v banánu a bude pokoj. *14* *14*
    • to mě poséééééééééér jed v banánu *1* *1* *1* *1*
      Banánovej pavouk teď jsi to rozlousknul ! *1* *1* *1* uplně vidím jak agenti 007 po světe fasujou otravenej banán,otravenou becherovku,otrávenou sebevražednou vestu a podobných HI-TECH TECHNOLOGY vlačej nenápadně plnou krosnu *1* *1*
      Ikdyž proč né tudle psali na netu,že po černám domě neustále ochranka nahání někoho kdo tam nemá co dělat a když projde s pistolí nebo nožem proč by neprošel nějakej Hujer *1* *1* *1*
  • Rusko s vámi zatočí že se budete divit, ty ještě nikdo nepřechcal snažil se o to Hitler a jak dopad!
  • Jak to tady čtu, těch 40 let nás úlně zašpinilo !
  • EU uz došlo,že je za blbce,diky USA samozřejmě,ted bude na řade americkej dolar,jak Rusko hodí na trh americke dluhopisy,nj,musí se uvažovat )))))))
  • Soudný člověk rozhodně nepoužije slovo "drzý" na adresu Putina ve spojení se stupněm důležitosti výše uvedené schůzky. Z uvedeného nadpisu by vyplývalo, že naši milovaní západní soudruzi, jsou vrchol světa ( pochopitelně hned za tím nejvyším a to jsou soudruzi z USA). A kdo si dovoluje takovou drzost je na sebe nechat čekat. Že? Jestli ono to spíše není tak, že je ztráta času jednat s takovou noblesní společností, co se za peníze daňových poplatníku jezdí producírovat na ty jejich hrozně důležité schůzky typu EU a NATO. Pak z činnosti těchto výtečníků jsou nejenom škody za jejich natřásání se mezi sebou, ale horší je, že způsobují škody ekonomické, leckdy škody válečné. Takže hurá, jdeme je "demokraticky a la Kyjev" volit, ať se zase mohou natřásat. My to zaplatíme.
  • KIMCID
    Vudce Merkel smiř se stím že vy ta velmoc nejste... *1*
    • velmoc nevelmoc, prasárna zůstane prasárnou ! *12*
      • KIMCID
        no zrovna němci nemaj co říkat
        • Němci od konce války jen platí !
          • Taky mají za co !!!
  • Pokud vím, tak Putin od Západu nic nechce a od Merkelové už sotva. Takže pokud Evropa něco chce od Putina, tak si prostě teď bude muset počkat, až bude mít pan Vladimir čas a chuť *15*
  • Takže.... Němci se z 2.světové války poučili, ale rusáci jsou nepoučitelní. Myslela jsem, že co si dovoluje Putin je v dnešní doibě nemožné...
    • A jak se ti vaši němci poučili??? třeba neustálým zpochybňováním Benešových dekretů??? Nebo tím jak diktují svým novinářům co mají psát? Tedy až po schválení CIA...............
      http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Uz-mam-te-propagandy-dost-Nase-novinare-plati-CIA-aby-psali-proti-Rusku-Zazil-jsem-to-sdelil-kremelske-televizi-nemecky-zurnalista-341911
    • že je to přesně naopak! Mladí se nepoučí, protože stále žijí z podstaty vybudované starými. Pokud je z čeho krást, neboli čerpat tak mohou si užívat ... *1* *1* *1*
    • nemysli Čapisralová, škodí ti to *3*
      • Já tomu Alence ucvaknu kulky cvikačkama a zůstane mu jen ten ratlický pindourek!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit