Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A furt jsi zakomplexovaný blb a furt a furt....
  • To těžko internetový ouchyle. Jsi velký hlupák.
    Ty jsi totiž zloděj nicků pavlik alias caligula alias tiscali visitior. Vždy tě prozradí ta barvička za jménem hňupe. Nikdo jiný tu totiž přihlášení přeš wo nepoužívá.

    Já jsem holka a tobě to vadí. Štěkej. Nula jako jsi ty nemůže nikoho rozčílit. mám z tebe jenom srandu nicko
  • To je tvůj problém, ulhaný rudochu. *3*
  • Šlápla jsem ti na kuří oko viď, rudochu. Jsi všem k smíchu, plácej si dál své bludy, plácale. *15*
  • Víš co je tvůj problém ješitný haajzle? Že tvé špatné vlastnosti bys rád připsal jiným
    Ty tu hraješ divadlo. Ty kradeš lidem na debatě nicky, ty máš potřebu chtít
    scénu tiscali sám pro sebe. O zfalšovaném hlasování raději pomlč. Já jsem na něj opakovaně upozornila aneb plus nebo mínus dest bodů za vteřinu v režii zdejšího trolla.

    Jsem normální holka. Poznala jsem slušné lidi i grázly jako jsi ty - ty jsi lidské howado co chce jenom provokovat a ubližovat. Když způsobíš bolest tak se sadisticky raduješ. Naštěstí už jsem dávno přišla na to že nejlepší obranou je lhostejnost ,. ty za rozčilování nestojíš. Nedotkla bych se tě ani klackem. štítila bych se tě.

    Stačí že jsem tu po dlouhé době jen nakoukla a ty hned vyskočíš, Lepšího důkazu že jsi internetový troll už ani není třeba. Náhodou totiž kolem nechodíš. Jsi tu stále.
  • A furt nemá prověrku, furt nemá prověrku.
    A furt žvaní a furt žvaní.
    A furt chlastá a furt chlastá.
  • Ano, ten zákon o protiprávnosti komunistického režimu jsem si tady zkopíroval a požívám to, je to výstižné. A vzít klacek a vyprášit Rusům kožich, to se mi také líbí, proto jsem si to také zapamatoval.

    Simona však být nemůžu, protože mám "píp" a nikoli "píp". *2* *2* *2*
  • Klikáním tvé lži na důvěryhodnosti nepřidají, rudochu. Trefila jsem to zcela přesně, své lži už od pravdy nerozeznáš. Jsi poměrně slušný herec, dramatik Havel by z tebe měl radost.*15*
  • Poslední reakce na tebe ulhaná špíno.
    1. osobní setkání jsem opakovaně nabízela. Psala jsem vám že pokud se nebudete chovat slušně tak bude zrušeno. Stalo se. Komolíte tu moje jméno a jste sprostí. takže nic.
    2. byla bych hlupá kdybych veřejně vystavovala svoje fotky když tu běhají netolerantní fanatici jako jsi ty. Všichni tu píší anonymně. Takže se nekasej tlučhubo

    3. Na facebooku je krásná věc - Chat. tam si člověk může psát a vyměnit fotky jen s člověkem kterému věří. Aniž by ji veřejně vystavoval, To ti něšjak uteklo dutohlave. Našla jsem si na facebooku dobré a hlavně slušné lidi,. Těm jsem fotky i telefonní kontakt dala. Grázlové jako jsi ty mají smůlu. Lži si a plivej. Na víc nemáš.
  • Pan Schapiro byl k tobě velmi pozorný. I počítač ti půjčil. *14*
  • Že tě ty lži baví rudochu. Jako tady tvé nabídky k seznámení. S níkým jsi se nesetkal a fotku neposlal, tvůj FB profil je stejně falešný jako ty sám, žádná aktuální fota a data. Lžeš víc, než WT tiskne a svým lžím také věříš. Už totiž neumíš rozeznat pravdu a lež. Hezký den.*1*
  • Když jsem na této debatě začínala tak jsi tvrdil že Tečka je jako anonym. Tak si v tom
    lhaní udělej konečně pořádek. Komolíš moje jméno Simona a kradeš můj nick.
    Takže slušnost nežádej zloději pavliku s barvou za jménem. Nikdo jiný tu nepoužívá.

    Jinak kdo má oči ke koukání tak ví že dřívejší Tečka později jako anonym je dnes X.
    Prozradil se kopírováním zákona o protiprávnosti komunistického režimu. To je tečka
    Nikdo jiný, také má stejné fráze jako klacek a vyvprášit rusům kožich. to je Tečka. dnes X. Takže nelži. Hezký den
  • Prosíme o sdílení!

    Policisté pátrají po Simonu Tečkovi, který se nevrátil z vycházky zpět do psychiatrické léčebny v Dobřanech.

    http://tydenikpolicie.cz/policiste-patraji-po-karlu-lenghardtovi-ten-se-nevratil-z-vychazky-do-psychiatricke-lecebny/
  • hezký den pánové. Vracím se na Facebook. Hezký den
    Jinak muslimové na facebooku protestují proti IS a terorismu. Říkají že to není muslimská organizace ale organizace řízená cizí velmocí. Cílem je rozpoutat teror a strach.
    a pak ve jménu ochrany před ním zavést totalitu v EU. takže pozor aby za islámskou hrozbou nestála zcela jiná vlajka.

    Pár zamyšlení k útokům v Bruselu. Policie neví zda zadržený muž je 3 terorista. Dělají si z nás legraci? Dnes máte pc skenery na přesné zmapování tváře zda jste to vy nebo ne. A opravdu si malý Brusel nedokáže pohlídat pár desítek svých radikálů o kterých dávno ví? Terorismus - strach - volání po vládě tvrdé ruky - větší špehování - diktatura. Děsivý a oblíbený scénář mocných.
  • Jo SSSR to je oč tu běží :D
  • Zlatíčko svobodně cestovat by snad mělo být samozřejmé lidské právo.
    je smutné že ho komunistický režim po vzoru SSSR lidem upíral
  • Jj je to děs že jim to Cina dovolí :D
  • Jen u nás je možné to,co jinde by netolerovali:Pozor,jenom neporušit demokratická práva,kterých se dovolávají právě její prznitelé.Nedovedu si představit,že by něco podobného dělali nevoliči Schwarzenbergera,pakli tento by byl zvolen do úřadu prezidenta.Tady je zřetelně a evidentně vidět,že extrémní pravice,kterou představuje TOP 09 a její čestný guru SCHW. s ředitelem zeměkoule Kalouskem jsou schopni všeho nečestného-a to je slabý odvar odzouzení těchto chorých mozků.Jsou to demokrati na baterky,které si dobíjí nenávisti k lidem opačného názoru.
  • A kdyč čínské dítě pozná život ve svobodné bohaté USA tak se nechce vracet
    zpátky domů do totalitní číny kde bez rudé knížky kariéru neuděláte ani když
    jste pracovně dobrý.
  • Jen že Kelner má vše přes Holandsko tak že ani koruna pro cr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší