Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • /úryvky jsou z knihy -Jak přežít padouchy- Benjamin Kuras/


    Padouch padouchovi


    „Padouch padouchovi oka navykline.“ /České přísloví/
    „Kurwa kurwie rzyc nieurwie.“ /Polské přísloví/
    Tato přísloví se asi ze všech dostupných citátů nejlíp dají pokládat za kód padoušství. Platí u padouchů všech barev a odstínů, ideologií, věr a přesvědčení, všech dob a zemí, všech sociálních vrstev a vzdělání.Padouch s padouchem se vždy domluví. Padouch komunistický se vždy líp domlouval s padouchem kapitalistickým než s hodným naivním komunistou. Tak se také bývalý komunistický ředitel s právnickým titulem stává snadněji volnokapitalistickým žralokem, než pilířem právního státu - ledaže by byl právním pilířem žraloků. Bývalí nacisté se snadněji stávali komunisty než demokraty. A komunisticky školení teroristé jsou nejspolehlivějšími bojovníky islámské pravovíry. Výběr historických příkladů je nekonečný. Od samého úsvitu dějin se padouši spolčují do smečky. Padouchů osamělých bývá málo a udržují se naživu jen potud, když se jim daří u ostatních padouchů udržovat víru, že jsou nepostradatelní a že mají za sebou podporu mocnějších padouchů. Osamělý padouch musí být neustále v samurajském střehu a ostatní padouchy musí udržovat ve směsici strachu, úžasu, obdivu, vděčnosti zavázanosti,zadluženosti a touhy po přízni a uznání. A ani chvilku v nich nesmí propadnout iluzi, že mu všichni padouši zůstanou věrní, až najdou někoho mocnějšího.......
    Padouch je každý, kdo využívá trvalé nebo dočasné bezmocnosti druhých k tomu, aby je oloupil o hmotný majetek, intelektuální vlastnictví, tvůrčí energii, o dobrou pověst, čas, svobodu, přízeň bližních, zdraví, život, nervy, rozum, osobní štěstí nebo naděje. To vše k vlastnímu obohacení, které nemusí být vždy hmotné. Padouch se v padoušství musí neustále procvičovat , a tak mu k zisku někdy stačí byť i jen nepatrné posílení vlastní moci nebo moci vlastní smečky nad druhými, kontrola a upevňování bezmocnosti a závislosti druhých, zdokonalování svých schopností druhé oblbovat a uondávat do bezmocnosti, vybrušování padoušských kejklí a triků....Nedůvěra k vládě musí být první občanskou povinností“ /NORMAN DOUGLAS/
  • Kdyby tam někdo promítl nápis: "Nesouhlasíme s podporou nelegální migrace, tak ho média v tu chvíli nepojmenují aktivistou, ale extremistou.

    Ta manipulace médií je fakt hnus. A to o sobě prohlašují, jak jsou nezávislá. Ha,ha,ha
    • Jiříku..on je to fakt extremismus...
      • Pak je extremistou každý, kdo nesouhlasí a odsuzuje drogy, znásilňování, pedofilii atd. a aktivistou je ten, kdo tuto nelegální činnost podporuje.

        Odhaduji tě na aktivistku Alenko. Že se nepletu?
  • Vždyť ta pravda a láska svítí z Hradu i přes den. Tak proč ne i večer a v noci ?
    Láska k Číně a jejímu prezidentovi a pravda ??? Poraďte mi.
    • Pěticípou hvězdou.. srp a kladivo se už kuje
  • se zas včera moc pěkně předvedl. Bylo překrásné sledovat on-line přenos jak se postavil do čela hrstky potížistů, že jako prorazí policejní zátaras u Hradu.A ono to nešlo.Mudroval spílal zlostně prskal - a ono to furt nešlo.Nakonec se zabalil do tibetské vlajky.Ovšem to byl opravdu gool! Hnůj všech hnojů, snad ta největší možná politická špína na sebe navlekl vlajku Tibetu! Na takový moment nelze nikdy zapomenout! Jak už se tady tento všeobecně uznávaný povl, špacíruje v tibetské vlajce - je na Hradě vše odpuštěno!
    • Krásnej stream na DVTV viďte... :D
      • Počkej až nás budou mordovat... vzpomínám na rok 1968.. kdy jsme tady "přivítali internacionální pomoc a zůstali tady na návštěvě dalších více 20 let... To byla nelegální migrace..
  • Kluka s laserovou tužkou - ukazovátkem stíhá policie, prý z důvodu možného ohrožení letového provozu, tyhle prasáky nee. Vítejte v Kocourkově! *12* *16* *12*
  • A furt nemá prověrku, furt nemá prověrku.
    A furt žvaní a furt žvaní.
    A furt chlastá a furt chlastá.
    • A furt jsi zakomplexovaný blb a furt a furt....
      • Oznámení faktu že prezidentův kancléř stále nemá prověrku ař ji podle zákona mít musí
        je podle tebe známkou zakomplexovanosti? *15* *15* *15*
        Soldere soldere. Jako psycholog by jsi se opravdu neuživil *15* *15*
    • To je tvůj problém, ulhaný rudochu. *3*
      • Nick x jsem nikdy neměla. Takže zase jsi se pořádně zesměšni zloději nicku - pavliku
        alias caligulo alias tiscali visitiore s barvou za jménem. Nikdo jiný tu přihlášení přes wo
        s barvou nepoužívá. Takže jsi nenápadný jak lejno na peřině *15* *15*
        Těch rudochů jako je Putin se tu zastáváš ty. Já ne. Takže si pleteš pojem a průjem blbe.

        Neškodilo by kdyby Tiscali zavedlo jako facebook do rohu jméno nicku a údaj kdy tu byl . Třeba před 10 hod atd. a zelené světýlko oznamující že tu je.
        Pak by jsi měl po lhaní a po slučování různých lidí do jedné osoby. Internetový trollečku blbečku chráněný tiscali.
        • Možná by bylo lepší, kdyby Tiscali zavedl do rohu rudé světýlko pro každý z nicků ruského kolaboranta. Jenomže to by to rudé světýlko svítilo nepřetržitě a zas by to nic nevyjádřilo. *2*
  • Prosíme o sdílení!

    Policisté pátrají po Simonu Tečkovi, který se nevrátil z vycházky zpět do psychiatrické léčebny v Dobřanech.

    http://tydenikpolicie.cz/policiste-patraji-po-karlu-lenghardtovi-ten-se-nevratil-z-vychazky-do-psychiatricke-lecebny/
    • Když jsem na této debatě začínala tak jsi tvrdil že Tečka je jako anonym. Tak si v tom
      lhaní udělej konečně pořádek. Komolíš moje jméno Simona a kradeš můj nick.
      Takže slušnost nežádej zloději pavliku s barvou za jménem. Nikdo jiný tu nepoužívá.

      Jinak kdo má oči ke koukání tak ví že dřívejší Tečka později jako anonym je dnes X.
      Prozradil se kopírováním zákona o protiprávnosti komunistického režimu. To je tečka
      Nikdo jiný, také má stejné fráze jako klacek a vyvprášit rusům kožich. to je Tečka. dnes X. Takže nelži. Hezký den
      • Ano, ten zákon o protiprávnosti komunistického režimu jsem si tady zkopíroval a požívám to, je to výstižné. A vzít klacek a vyprášit Rusům kožich, to se mi také líbí, proto jsem si to také zapamatoval.

        Simona však být nemůžu, protože mám "píp" a nikoli "píp". *2* *2* *2*
      • Že tě ty lži baví rudochu. Jako tady tvé nabídky k seznámení. S níkým jsi se nesetkal a fotku neposlal, tvůj FB profil je stejně falešný jako ty sám, žádná aktuální fota a data. Lžeš víc, než WT tiskne a svým lžím také věříš. Už totiž neumíš rozeznat pravdu a lež. Hezký den.*1*
        • Poslední reakce na tebe ulhaná špíno.
          1. osobní setkání jsem opakovaně nabízela. Psala jsem vám že pokud se nebudete chovat slušně tak bude zrušeno. Stalo se. Komolíte tu moje jméno a jste sprostí. takže nic.
          2. byla bych hlupá kdybych veřejně vystavovala svoje fotky když tu běhají netolerantní fanatici jako jsi ty. Všichni tu píší anonymně. Takže se nekasej tlučhubo

          3. Na facebooku je krásná věc - Chat. tam si člověk může psát a vyměnit fotky jen s člověkem kterému věří. Aniž by ji veřejně vystavoval, To ti něšjak uteklo dutohlave. Našla jsem si na facebooku dobré a hlavně slušné lidi,. Těm jsem fotky i telefonní kontakt dala. Grázlové jako jsi ty mají smůlu. Lži si a plivej. Na víc nemáš.
          • Na facebook chodí pouze mentálně opoždění a zakomplexovaní magoři.
            • Na facebooku jsem zatím potkala jen slušné lidi. Z ČR i ze zahraničí, dovedou slušně argumentovat a ani nemají potřebu komolit moje jméno Simona jen proto že máme jiné
              názory. Putinovský dobytek na tiscali mezi který patříš se ještě na slušnou debatu bez kradení nicků a komoení jmen nezmohl
          • Klikáním tvé lži na důvěryhodnosti nepřidají, rudochu. Trefila jsem to zcela přesně, své lži už od pravdy nerozeznáš. Jsi poměrně slušný herec, dramatik Havel by z tebe měl radost.*15*
            • To těžko internetový ouchyle. Jsi velký hlupák.
              Ty jsi totiž zloděj nicků pavlik alias caligula alias tiscali visitior. Vždy tě prozradí ta barvička za jménem hňupe. Nikdo jiný tu totiž přihlášení přeš wo nepoužívá.

              Já jsem holka a tobě to vadí. Štěkej. Nula jako jsi ty nemůže nikoho rozčílit. mám z tebe jenom srandu nicko
            • Šlápla jsem ti na kuří oko viď, rudochu. Jsi všem k smíchu, plácej si dál své bludy, plácale. *15*
            • Víš co je tvůj problém ješitný haajzle? Že tvé špatné vlastnosti bys rád připsal jiným
              Ty tu hraješ divadlo. Ty kradeš lidem na debatě nicky, ty máš potřebu chtít
              scénu tiscali sám pro sebe. O zfalšovaném hlasování raději pomlč. Já jsem na něj opakovaně upozornila aneb plus nebo mínus dest bodů za vteřinu v režii zdejšího trolla.

              Jsem normální holka. Poznala jsem slušné lidi i grázly jako jsi ty - ty jsi lidské howado co chce jenom provokovat a ubližovat. Když způsobíš bolest tak se sadisticky raduješ. Naštěstí už jsem dávno přišla na to že nejlepší obranou je lhostejnost ,. ty za rozčilování nestojíš. Nedotkla bych se tě ani klackem. štítila bych se tě.

              Stačí že jsem tu po dlouhé době jen nakoukla a ty hned vyskočíš, Lepšího důkazu že jsi internetový troll už ani není třeba. Náhodou totiž kolem nechodíš. Jsi tu stále.
  • hezký den pánové. Vracím se na Facebook. Hezký den
    Jinak muslimové na facebooku protestují proti IS a terorismu. Říkají že to není muslimská organizace ale organizace řízená cizí velmocí. Cílem je rozpoutat teror a strach.
    a pak ve jménu ochrany před ním zavést totalitu v EU. takže pozor aby za islámskou hrozbou nestála zcela jiná vlajka.

    Pár zamyšlení k útokům v Bruselu. Policie neví zda zadržený muž je 3 terorista. Dělají si z nás legraci? Dnes máte pc skenery na přesné zmapování tváře zda jste to vy nebo ne. A opravdu si malý Brusel nedokáže pohlídat pár desítek svých radikálů o kterých dávno ví? Terorismus - strach - volání po vládě tvrdé ruky - větší špehování - diktatura. Děsivý a oblíbený scénář mocných.
  • Jen u nás je možné to,co jinde by netolerovali:Pozor,jenom neporušit demokratická práva,kterých se dovolávají právě její prznitelé.Nedovedu si představit,že by něco podobného dělali nevoliči Schwarzenbergera,pakli tento by byl zvolen do úřadu prezidenta.Tady je zřetelně a evidentně vidět,že extrémní pravice,kterou představuje TOP 09 a její čestný guru SCHW. s ředitelem zeměkoule Kalouskem jsou schopni všeho nečestného-a to je slabý odvar odzouzení těchto chorých mozků.Jsou to demokrati na baterky,které si dobíjí nenávisti k lidem opačného názoru.
  • http://www.novinky.cz/ekonomika/398946-dohody-s-cinany-podepsala-skoda-i-cez-na-miste-byl-i-nejbohatsi-cech.html
    • Jen že Kelner má vše přes Holandsko tak že ani koruna pro cr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší