Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla to jejich svobodná volba. Každý stát si musí chránit svoje hranice a museli s tím počítat. Vždyť prchali jenom zločinci. Slušní lidé, mohli cestovat normálně přes hraniční přechody.
    • Ale kam mohli cestovat? *11*
      • Přes Čedok kamkoliv, sám jsem taky cestoval a nebyl jsem komunista!!
    • Přesně tak !!! Na každé střežené hranici kdekoli jsou utečenci stíháni a zadržováni násilím. Tihle pitomci typu Pišty, NOTa a spol. by nejraději obvinili i Rusko, co že si to dovolili bránit svoji zem ve 2. světové. Podle takových nejblbějších blbců se asi měli hned vzdát a radostně se vydat do otroctví !!!
  • Bylo by dobré spočítat kolik lidí zemřelo po sametové revoluci vinou novodobých demokratů
    - vraždy, sebevraždy, hlad a nemožnost lékařské péče z finančních důvodů atd....
    • takoví kreténi, jako ty, by měli skapat do druhýho dne, ty postbolševickej idiote....
  • Za čtyřicet let komunistické hrůzovlády bylo umučeno v československých Gulazích dvacet miliónů Čechů a Slováků.
    • Když z patnácti milionů obyvatel bylo umučeno dvacet milionů, tak to vychází na mínus pět milionů. Tak tady něco nesedí. A kdo tu tedy zůstal? Deset milionů Čechů a pět milionů Slováků.
    • Víš ty,blbečku,kolikmělo Československo obyvatel ???!!!
      • Ten zloděj nicku je komunistická zrůda, která nemá úctu ani před mrtvými.
    • Jenom dvacet milionů ??? Já myslel, že dvě miliardy !!!
  • Přes hranice utíkali jen kriminální živly a zločinci ze kterých se nyní dělají hrdinové,člověk,který chtěl emigrovat mohl zaplatit za vzdělání své i svých dětí a odejít legálně.
    • Máte úplnou pravdu.
    • Žasnu co za omezence běhá po světě,
    • Co to píšeš za hovadiny? *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit