Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V dnešní době se lidi zabíjejí na silnicích (v ČR), v počtu cca 900 - 1100 za rok a proti tomu protestovat nebudete?
  Od roku 1989 bylo zavražděno, nebo spáchalo sebevraždu daleko více lidí, než za toho nenáviděného komunistického vedení!
  Lidé se dostali ne vlastní vinou na ulici, bez práce a s dluhy, tato bezvýchodná situace je dohnala až k se sebevraždě.
  Kolik že to již mladí gauneři ubili k smrti bezdomovců? Ty gaunery odsuzovat nebudete?
  Ty nebude věšet? *8*

  Běžte již s tou protikomunistickou propagandou do p r d e l e!
  Komunisty jsem rád neměl, nevolil jsem je, ale asi na truc začnu!
 • Bylo by dobré spočítat kolik lidí zemřelo po sametové revoluci vinou novodobých demokratů
  - vraždy, sebevraždy, hlad a nemožnost lékařské péče z finančních důvodů atd....
  • takoví kreténi, jako ty, by měli skapat do druhýho dne, ty postbolševickej idiote....
 • Byla to jejich svobodná volba. Každý stát si musí chránit svoje hranice a museli s tím počítat. Vždyť prchali jenom zločinci. Slušní lidé, mohli cestovat normálně přes hraniční přechody.
  • Ale kam mohli cestovat? *11*
   • Přes Čedok kamkoliv, sám jsem taky cestoval a nebyl jsem komunista!!
  • Přesně tak !!! Na každé střežené hranici kdekoli jsou utečenci stíháni a zadržováni násilím. Tihle pitomci typu Pišty, NOTa a spol. by nejraději obvinili i Rusko, co že si to dovolili bránit svoji zem ve 2. světové. Podle takových nejblbějších blbců se asi měli hned vzdát a radostně se vydat do otroctví !!!
 • No a co ??? Nemuseli tam lézt, žádný komunista je tam nehnal, naopak jim v tom bránili. A do ciziny se mohl člověk legálně odstěhovat třeba do USA, stačilo zaplatit poplatek za vystěhování. Kolik to dělalo, nevím, ale pitomci prchali z ČSSR hloupou a dobrodružnou cestou za daleko vyšší platby převaděčům. Ale ono po utečencích z ČSR (i ČSSR) se většinou nestřílelo, pokud si nezačli sami ( Mám dost autentické info z "čáry", pokud už je nebylo možné zadržet, tak je nechali utéct, ať si táhnou !!!). Mrtví byli naopak při přestřelkách s diverzanty, kteří tajně přecházeli hranice k nám vyhazovat objekty do povětří, zabíjet lidi a krást, obvykle také provádět diverzní a špionážní činnost. A za to se trestá smrtí i v USA...Tam tomu dnes říkají terorismus. Nevím, proč máme dělat teroristy z obránců naší země ??? Navíc také padlo i dost našich pohraničníků. Tu válku na hranicích nezačali komunisti, ale kapitalisti, snažící se bránit rozvoji naší země, abychom nebyli příkladem jejich dělníkům...Takže vrahové jsou jednoznačně kapitalistické špionážní centrály, řízené z USA. Tedy kapitalističtí teroristé nesou hlavní vinu za ty mrtvé. A za druhé - 800 lidí je dost, ale nevypovídá, kolik z nich bylo našich vojáků a policistů. Přitom na nšich silnicích ročně zahyne kolem 1200 osob + asi 5000 těžce zraněných. To jako tedy máme obvinit automobilky, že vyrábí "smrtící" výrobky ???
  • Máte úplnou pravdu. Museli se hlídat hranice, protože na druhé straně stál imperialistický nepřítel. Vždyt to paradoxně přiznali i vrazi Mašínové, když chtěli vsoupit do americké armády a jít bojovat proto své bývalé vlast a občanům. Tady jenom vraždili, zapalovali stohy, prováděli sabotáže, špionážní a diverzní akce. A co dále šířili nenávist proto našemu lidu lži pomocí štvavé vysílačky Svobodná Evropa nebo vypouštěli balony se štvavou propagandou a kterými ohrožovali celý letecký provoz a životy nad naším územím.
 • Přes hranice utíkali jen kriminální živly a zločinci ze kterých se nyní dělají hrdinové,člověk,který chtěl emigrovat mohl zaplatit za vzdělání své i svých dětí a odejít legálně.
  • Máte úplnou pravdu.
  • Žasnu co za omezence běhá po světě,
  • Co to píšeš za hovadiny? *11*
 • Toho blba tečku jednou někdo přehne přes koleno a seřeže ho že se na pr...el týden neposadí, uličníka!!
 • Komunisti jsou sekta zlodějů a vrahů!!!
 • kocourAmadeus
  Měli štěstí, že se nedožili dnešního bordelu.
 • Ty počty nějak neseděj. To máme jednak: popravený, dále ti, co byli zlikvidováni STB, co umřeli v prac. táborech nebo v obyčejných kriminálech, co zařvali na čáře, a ostatní případy. Pokud jde o tehdejší Československo r. 48-89, tak to vychází na takových cca 60 milionů obyvatel již zmíněného státu. Jistě v okamžiku smrti mysleli na to, že jednou poslouží našim znalcům komunizmu jako politická reklama.
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses bolševickým udavačem!
   • Lituji, že jsem jím tehdy nebyl, dneska bych byl majitelem herny nebo kasina, případně renomovaný právník a měl bych styky na těch nejvyšších místech za každé vlády politických pomatenců. Rada tobě na závěr: dej už si věci pořádně dohromady blbe!
 • Vyznavači té zvrácené komunistické ideologie místo v kriminále sedí za naše peníze v parlamentu. A to máme zákony o zločinnosti a trestnosti komunismu. A rudí zločinci a p.tomci v téhle postkomunistické reservaci by si chtěli hrát na střed světa.
  • Žiji od konce války a za celou dobu se nežilo lépe jako za socialismu. Jedině za komustů bylo nejlépe. Pracující lid a já do nich vkládají svojí naději že se opět nám vrátí důstojný život i naším potomkům. Pravičácký ksindl co se pučem po roce 1989 dostal k moci jsou horší, než Rudí khmerové s Hitlerem dohromady. Komunisté vraťte se !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit