Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za čtyřicet let komunistické hrůzovlády bylo umučeno v československých Gulazích dvacet miliónů Čechů a Slováků.
    • Když z patnácti milionů obyvatel bylo umučeno dvacet milionů, tak to vychází na mínus pět milionů. Tak tady něco nesedí. A kdo tu tedy zůstal? Deset milionů Čechů a pět milionů Slováků.
    • Víš ty,blbečku,kolikmělo Československo obyvatel ???!!!
      • Ten zloděj nicku je komunistická zrůda, která nemá úctu ani před mrtvými.
    • Jenom dvacet milionů ??? Já myslel, že dvě miliardy !!!
  • Za čtyřicet let komunistické hrůzovlády bylo umučeno v československých Gulazích dvacet miliónů Čechů a Slováků.
  • tady je zase dnes postbolševické tupé svoloče..... Neuvěřitelné,co tady pobíhá po té republice za věčně remcající a stěžující, omezený a tupý póvl....
    Takový ti Pepponi,Pala,Anie apod. Je vidět,že titi blbečci ten komunismus ani nezažili, neboť by mluvili jinak. A nebo by také byli horlivý komouši,poněvadž jsou od přírody tupí a jinak by nebyli schopní se uplatnit a tak by i teď rádi vzpomínali na staré časy a stále remcali a žvanili tyhle jejich blbosti, neboť jim nenávratně ujel ten rudej vlak.....
    • To se tady střídá několik (max. pět) rudých blbečků (každý má třicet nicků a ještě další kradou lidem), a hrají si tady na třídní boj. Nevím jak tebe, ale mě to baví, neb se vždycky ujistím, že jsou na světě daleko větší pitomci, než můj mentálně opožděný pes.
  • Co komunista, to p´ča!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit