Přejít na výpis diskuzí

Na kávu s náckem. Hrnky nakladatelství Naše vojsko rozšířily sortiment o další zločince

9.8.2019 17:57
red   39 příspěvků

Poptávka zákazníků po hrncích s vyobrazením nacistických zločinců z produkce nakladatelství Naše vojsko je podle všeho taková, že je sortiment opět o něco širší. Vedle již "zavedeného" Hitlera a Heydricha jsou to například hrnky s Himmlerem, Eichmannem, Göringem a Goebellsem, píše Robert Břešťan...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdo chce sledovat nacistické představitele, může si snad každý den přepnout na ČT2, kde se jich může do sytosti nabažit.

  Je úsměvné, ke fotky těchto představitelů na hrnku vadí, ale nikomu nevadí, že Německo vyplácí doživotní renty čelnům Waffen SS, či jejich vdovám. https://www.euro.cz/politika/nemecko-ss-duchod-1445037

  A kromě+ nacistů zde máme i komouše a také nikomu nevadí, že zasedají v europarlamentu nebo že předseda EK Juncker slavnostně odhaloval sochu Marxe darovanou Čínou (!) https://www.byznysnoviny.cz/2018/05/05/nemci-odhalili-cinskou-sochu-karla-marxe-idol-komunistu-oslavil-i-sef-eu-juncker/

  I palestinská teroristka, která měla přednášku v europarlamantu asi nikomu nevadí, přestože byl její projev plný antisemitismu. https://www.lidovky.cz/svet/unoskyni-letadel-pozvali-do-europarlamentu-extremiste-rika-izraelsky-velvyslanec.A171010_141039_ln_zahranici_mha

  Kromě toho EU vyplácí renty rodinám palestinských teroristům a taky to nikomu nevadí  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/z-penez-evropske-unie-se-vyplaceji-tucne-renty-rodinam-palestinskych-teroristu-40246090


  • EU je organizace,která se nám vnutila a přitom vůbec nikdo nedokáže definovat hodnoty na kterých stojí ani cíle,kam směřuje.Celkově to dělá dojem duševní prázdnoty boháčů-bezzásadovost ,která trvá v přítomnosti dokud to nenahradí jiná přítomnost.

   Německo esesákům vyplácelo důchody bez započítání doby v SS.Tak to bylo v 60.létech a pochybuju,že by se na tom co změnilo.Juncker je ožralec,který asi Marxe ani nezná. Potěšitelné na celé věci je,že v EU se už Marxové nevyrábí.A ta teroristka jim tam nutně potřebovala sdělit,jaký pás s trhavinou je dnes mezi palestinkama v módě a kdy dává přednost tritolu a kdy stačí bomba z hnojiva.   • My jsme po tisíce let svým myšlením, kulturou, chováním patřili do Evropy, která se díky Bohu sjednotil v EU, budoucích USE. Ovšem vždy tady byli a stále jsou jedinci, které to táhne do východních stepí. Jen bych rád věděl, proč se tedy do těch stepí neodstěhují.

 • Pokud se v této zemi toleruje, reprodukce portrétů komunistických zločinců a jejich chorých myšlenek komunistické pavědy, potom nelze vytýkat nikomu reprodukci zločinců nacistických. Pokud bolševická tlupa kvílí svoje žalmy u hrobu vraha Gottwalda, potom nelze zakazovat nikomu nic. Komunisty a  nacisty spojovala společná socialistická myšlenka a ideologie. Hitler socialistický program, z počátku, plnil určitě lépe než jakýkoli socialistický, poválečný rudý ksindl, který okamžitě nastolil hrůzovládu tedy vraždění, loupení a teror.

 • Nebo mít na hrnku Sajmona alias Obcana, to by bylo terno...ha...ha....

  • vanhorne

   "to by bylo terno...ha...ha...."

   Terno teprve bude pruhledny hrnek s mrizema na jedne a ksichtem Burese na druhe strane.

   • Nebo s tvým rypákem mongole!

 • Někdy před dvaceti lety u nás vyšel Hitlerův Mein Kampf v českém překladu. Je to ukázka uvažování a soubor názorů toho psychopata, jež umožní poznat jeho psychiku a zlo, které napáchal. Dá se to prolistovat, ale podrobně to číst nebo dokonce studovat to samozřejmě nelze ani po vysoké dávce sedativ.

  Stejně tak mám Vybrané spisy zakladatelů marxismu-leninismu, což je v podstatě totéž. S tím jsem se musel seznámit víc, protože jsem z toho na universitě musel skládat zkoušky. Naštěstí byla k disposici ještě "vybraná" skripta z těchto "vybraných spisů", jež byla stručnější a ke zkoušce to stačilo.    

  Uvedené knihy umožní porovnat obě ideologie, které mají mnoho společných rysů. Ty knihy mají význam především jako dobové historické dokumenty.

  No ale pít přitom ještě kafe z hrnku s obrázkem Hitlera nebo čaj z hrnku s obrázkem Uljanova nebo Džugašvilliho, to by snad bylo na infarkt.


  • citát: "Někdy před dvaceti lety u nás vyšel Hitlerův Mein Kampf v českém
   překladu...."


   A ten co to vydal,ZÍtko se jmenoval,toho za to odsoudili a ještě musel zaplatit dva miliony.Takže abys mohl zkoumat,přišel jiný o svobodu a tomu se říká  "Demokracie"!


   • Ta kniha se dá běžně koupit v českém nakladatelství ,ta soudní fraška tomu udělala skvělou reklamu

   • No jo, ta kniha je historický dokument, který vyjadřuje ideologii, jejíž praxe má na svědomí desítky milionů lidských obětí. A to se má na ti knihu zapomenout? Její vydání mělo zjevně připomenout  zrůdnost a varovat do budoucna.

    Horší je, že sice máme zákon o protiprávnosti komunismu, podle něhož organizace vyznávající komunismus jsou zločinné a opovrženíhodné a přesto její vyznavače máme v parlamentu.

    • Vážený Občane, napsal jste to sám, ale interpretoval odlišně. Mezi ideologií nějaké skupiny a praxí bývá často velký rozdíl.

     Podívejte se na naše země po roku 1989 - ideologicky plno řečí o svobodě, demokracii a praxe???

     Zločinci nejsou jen na východ od našich státních hranic. Ideologie je jenom bránou, kudy vstoupí právě ta praxe. Je to tak nebo jsem jen zblblý četbou marxismu???😛

     Četl jsem jak Mein Kampf, tak i Marxe. Měl by to udělat každý, než bude soudit. 

    • Podivné zákruty naší demokracie vytvořily situaci,kdy vydavatel Hitlerovy knihy byl stíhán,ale vydavatel Hitlerových projevů nikoliv.Kde je v tom logika,ví jen čert.Takže tu asi má být situace jako s yettim-všichni o Mein Kampfu ví,ale nikdo tu knihu neviděl,nebo to nesmí přiznat.To je jak s těma hrnkama-někdo(ale ne každý) je smí prodávat,můžete si je koupit,ale pokud je u vás najdou,zle se vám povede.

     Tady nejde o zarputilé ksichty vymřelého druhu politiků v porculánu,ale o to,co to tady s námi v té demokracii hrají úřady za hru. 

  • Snadno a levně odsoudit snad myšlenku ani nelze. Doporučuji napřed řádně a pečlivě číst a potom soudit. Na sedativa je vždycky dost času. 

   Nejčastěji odsuzují ti, co nečtou. Nejsem příznivcem jednoho a snad ani druhého směru, ale když budete číst francouzské utopisty, čínské filozofy, tak snad i lépe pochopíte (v kontextu s reálnou dobou, kdy pisatelé žili) i lépe tyto spisy.

   Nikdy nepálit, číst, studovat a poučit se. To je dobré pro vědění a vzdělání.

   Nalepit někam obličej nějakého člověka píli, inteligenci nevyžaduje - to není věda, ale propaganda. Snad proto paradoxně Naše vojsko??? 


   • Omlouvám se, s Vaším názorem naprosto souhlasím. Je třeba číst, srovnávat a teprv pak si utvořit názor. Samozřejmě písemnosti zpravidla odpovídají úrovni znalostí dané doby, ale jsou autoři, kteří uvádějí futurologické úvahy předstihující dobu. Pálit staré písemnosti a knihy jenom proto, že neodpovídají našim současným znalostem nebo spíš neodpovídají ideologii a znalostem dotyčného, to patří mezi největší kulturní zvěrstva.

    V daném případě, jestliže chce někdo pochopit proč byl Hitler takový jaký byl, musí si mimo jiné pečlivě prostudovat jeho Mein Kampf. Ta sedativa jsem uvedl pouze pro odlehčení a hlavně pro "diskutující", kteří můj názor nepochopí a udělali by ze mne na základě tohoto příspěvku stoupence Hitlera. Jsou tady tací. 😍

 • Miloš Zeman by se do této hrnkové party skvěle hodil ...


 • Naše Vojsko je prostě partička špinavců.Ničeho se neštítící.Klesli na samé dno.I když na samém dnu jsou už italové.Běžně ve vybraném obchodě si tam koupíš Hitlerbier-v několika variantách. Včetně té jak tak tam tady to fašistické mačo hajluje.I na šampaňské se tam dostal.Ale zas oni taloši žádní velcí myslitelé nejsou.

  • To máte nesporně pravdu - vyrobit hrnek s něčím tak zrůdně odporným jako zeMAN  bezesporu je, je opravdu zavrženi hodné.

   • Kdyby byl k mání hrníček s panem Kalouskem nebo Rathem - s radostí bych jej zakoupil. Jenom pro tu legraci. 

    Neberme zase všechno tak vážně, to bychom byli pořád jen vypruzení. 😛

   • KIMCID

    Stačí že ty jsi na každém wc v republice vyškrábaný na zdi.Ale že se zrovna podobáš znaku Renaultu je zajímavé.

 • Když již o někom píšete v článku, že je nebo byl vrah, tak bych chtěl doložit důkazy, že ten o kom to tvrdíte, je nebo byl vrah. Jistě máte fotografie kde někoho zabíjí. Jinak toto slovo "vrah" smažte ihned z článku.

 • Zlo je fascinující a nositelé zla jsou uhrančiví, resp. dráždící člověčí smyslnost.
  • Sigmund Freud tohle přednášel. Lidské pudy a jejich význam pro formování jednání jednotlivce. Zajímavá četba.

   Nebýt negativních lidských vlastností a pudů - nač by nám byl marketing???😂

  • citát Nietzsche: "Krutost imponuje".

 • TheGGG

  ty hrnky jsou samozřejmě blbost, ale tento bojovný úderný článek nějakého zapáleného urinalisty je mnohem směšnější

  • souhlas


 • Marcelskrc

  Zakazování ničemů nepomáhá.

  • Nejde snad ani o zakazování, ale o dodržování platných zákonů.

   A přeci jen bych významově odlišil zákaz vjezdu a propagaci něčeho tak zrůdného jako jsou nacisti. Já vím, že vyvolám hned vlnu, že také komunisti atd......

   Ale pan Emerich by mohl rozpoznat,že zákony trhu jsou jen ekonomické zákony a zákony lidství mají v tomto ohledu přednost. 

   • Marcelskrc

    Zákony dělají jen lidi.Co dnes zakážou zítra dovolí.Podívejte na Maďary a mají klid.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit