Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13:25 právě dorazil generální tajemník Miloš Jakeš. Zdrží se jen dvacet minut, déle nevydrží se nepodělat.
    • To je přece Jeho Jasnost Kníže Schwarzenberg, co má pořád plný gatě, i v Parlamentu.
  • se Sovětským svazem, přišla bída na zem
    • Hlavně že s Amerikou nám létají holoubata do buby. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
      • občane, ty jsi taky buba d e b i l e
  • čtěte:

    http://ctimne.blogspot.cz/2013/05/co-se-za-tech-zlych-komunistu-vybudovalo.html
  • To jen místní domov důchodců zaspal Matějskou pouť.
  • Za čtyřicet roků komunistické hrůzovlády, bylo Československých gulazích umučeno 40 milionů Čechů a Slováků! *8*
    • Československo - počet obyvatel 15 milionů, 40 let to jsou 3 generace, to znamená cca 45 milionů lidí. Za 40 let umučeno 40 milionů to je 8 z devíti lidí. Už jsi pochopil jaké plácáš nesmysli. Polulistický blb horší naž třidní nepřítel. Je vidět, že degenerace českého národa úspěšně pokračuje.
    • ... že Ty jsi přežil "počtáři!" *1* *1* *1*
  • Píchl jsem do komunistického hnízda. Komunisti se rozletěli jak sršni a bzučí a bzučí svou komunisticko-fašistickou demagogii.
  • komanči chcípněte komanči chcípněte
  • stovky důchoců
    • To už budu jenom desítky. A přijde doba, kdy se bude psát, že "na oslaby prvního máje dorazil dokonce i jeden komunista". *2* *1*
  • Václav Havel je symbol mravní čistoty, humanitární obr, a prezident, kterého nám závidí celý svět. Svým životem statečného bojovníka a mučedníka pro pravdu, kterého většinu protrpěl v komunistických koncentrácích, se obětoval pro nás pro všechny, abysme mohly žít v pravde a lásce, ve svobodě a demokracii. Někteří duševní trpaslíci, kteří mu jeho velikost závidí, nesahají Václavu Havlovi ani po záložky jeho kalhot. Kníže Schwarzenberg dnes odhalil na Malé Straně "Lavičku Václava Havla", jako symbol lásky a úcty vděčného českého národa, ke svému velikému prezidentovi-osvoboditeli a bojovníku za lidská práva v celém světě.
    .
    • Haclava Havla se postupně zřekla velká část disidentů a chartistů, protože pro ně byl obrovským zkamáním a to nejen jako člověk, ale hlavně jako politik. Přestože ho v zahraničí velice uznávají, pravda je taková, že s vlastním národem si doslova vytřel p...del a právě on stál u základů devastace našeho státu. Doporučuji si přecíst jeho projevy z let 1989 - 1993 , porovnat je s projevy v roce 1996 a dát do kontextu s dnešním stavem. Jedna věc je zbožňovat někoho jako nedotknutelnou ikonu a druhá je realný pohled na skutečný stav. Váslav Havel jako člověk měl k morální čistotě značně daleko a nebýt jeho první ženy ( to byla skutečná osobnost) skončil ještě před revolucí v deliriu tremens.
    • My ze začouzené, smogem sužované černé jak uhel Ostravy plné smradlavých a jedovatých ropných lagun si velmi dobře pamatujeme, že Havel byl v prvé řadě ožralec, pak prezident, který se nemohl dočkat až americké bombardéry humanitárně vybombardují Srbsko, kde i díky jeho přičinění zemřely strašnou smrtí tisíce dětí ve vybombardovaných nemocnicích. Dá se říct, že ten ožrala má na rukách krev nevinných dětí. A závidí nám ho hlavně ti samí přiblblí američané, kteří po výbuchu v Bostonu volali po vybombardování České republiky, protože ti mamlasové ani nerozeznají Čečnu od Česka. Každá karta má dvě strany a u Havla je ta negativní strana mnohem větší a popsanější...
    • S tím příspěvkem souhlasím. Jenom nechápu proč mi kradeš nick. Není to projev duševní úchylky nebo choroby?
      • Ty jsi zloděj nicku. A úchylka k tomu.
        • Pištovi už z toho hrabe.
          • *1* *1*
  • Jsem vilízaná degenerovaná palice, která umí jen základní věci. Fotr mě mlátil a nutil šu*at mojí mámu. Tak se na mě nezlobte, jsem nemocný ubožák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit