Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych k tomu americkému poskokovi něco říci.Seděl nějakou dobu v Ostravě Heřmanicích, nikdy tady fyzicky nepracoval.Můžete mi řici význam slova disident.
  • Přeji hezký den.Já se o Havlovi nebavím , protože si o něj ušpiníte kabát i chrakter.
  • Kecat a kecat to jo ale vzít klacky a vyhnat ty lumpy od koryt to nééééé!
  • Nebylo by lépe po Havlovi pojmenovat záchytku. Místo lavička Václava Havla, Záchytka Václava Havla. To by bylo pravdivější. Je vidět, že mladí po celém světě baští lži svých mocipánů.
  • KIMCID
    http://www.rozhlas.cz/znovu89/koncert/Text Vašeho příspěvku
  • havloidní disidentská pakáž si udělala z pražského hradu Chánov zničených a ukradených věcí už nikdo nedohledá.Taková verebž se rodí jednou za tisíc let! Ještě chátru 77 a to ožralecký prassse oslavujte slušnej člověk se musí *16* při zaslechnutí jejich jmen.
    • A to nemluvě o lumpu Klausovi který rozkradl a nechal rozkrást důchodvý fond.
  • no to je něco úžasného. a se svýámi problémy - nad,měrnými platy neučících a vědecky neporacujících manažerů a úbytkem studentů jakož i nedostupností studia pro nemajené poo nových opatřeních se také vypořádali?
  • Já každotýdenně odhaluji Havlovu laHvičku... a pořádně ji ztrestám.

    Ten opilec se obvykle válel ve vlastních zvratcích a exkrementech někde na zemi. Na žádné lavičce by se neudržel.... *12*
    • KIMCID
      Ten opilec na hradě s kamaradíčkama rozbíjel sklo po Benešovi.To si nedovolil žadnej komanč to co on.(mám to od hradní stráže)
  • Chrchla se smaží v pekle.
  • proti Zemanovi řízená z Babišových médií, která nakoupil před volbami 2013, tak sleduje jediný cíl, totiž oslabit Zemana a jeho důvěryhodnost a připravit půdu pro jeho odvolání. Vypadá to, že nechtějí Zemanovi dopřát ani dokončení mandátu, že ho chtějí odstranit už teď. Je to ale nebezpečná hra, protože Zeman je přímo volený prezident. Pokus o sesazení prezidenta by mohl zažehnout v naší zemi barevnou revoluci na způsob Majdanu. Voliči Zemana by se s tímto rozhodně v klidu nevyrovnali. A s barevnými revolucemi, s tím mají Američané sakra dobré zkušenosti, viz. Arabské jaro, viz. Sýrie, viz. Majdan.
    Je snad toto cílem nového amerického velvyslance v Praze? Nepřepočítal se náhodou Babiš? Destabilizace Česka uvnitř EU by oslabila celou Evropu, oslabila by Euro a tím pádem posílila dolar. Ukrajina nevyšla, je snad Česko a jeho destabilizace záložním plánem ve věci záchrany dolaru? Vypadá to tak, bohužel. Vidíme, že americká rozvědka kontaktuje české kulturní kruhy, mobilizuje na internetu mladé proti Zemanovi, zasévá mezi občany pravo-levou nenávist, sundavání obrazů prezidenta ve školách, facebookové výzvy proti Zemanovi zakládané v USA z amerických IP adres. Tohle má všechno prvky barevné revoluce a všimněte si toho načasování. Za pár dní je tady výročí, čtvrt století od 17. listopadu 1989. Symbolika, náhoda nebo plán? Nevěřte na náhody, žádné neexistují..........
    http://aeronet.cz/news/hystericka-kampan-proti-zemanovi-pochazi-z-dilny-americkeho-velvyslanectvi-na-konci-ma-byt-babis-prezidentem-a-dostavba-temelina-vime-prvni/
    • ... Zemana není třeba oslabovat :)))
    • My už jeho obrazy nemáme dávno, studenti na něj kreslili neslušné kresby (pussy) a školník řekl buď já nebo ten ochlasta.
    • Ten ožralý Ovar si za tu kampaň může sám, nehledejte za vším USA. Při viroze ho ožrali na ruské ambasádě, v tyto dny se ztrapnil v Řecku a Číně no a v Českém rozhlase. Je to nemocný můž, měl by odstoupit sám.
      • nassrala sis do huby
      • jasně Čapisrale *15*
    • Můžete prozradit KDY měl Zeman nějakou důvěryhodnost ? A nechcete tady vykládat , že na velvyslanectví USA diktují Zemanovi co a kdy má blábolit ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit