Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když Babiš vstoupil do politiky tak každý věděl že je bohatý a nikomu to nevadilo až do té doby než jako ministr financí snížil státní dluh o 70 miliard.Ale místo metálu sklidil nenávist a byl s funkce odvolán.Asi to byl fond na přilepšení platů poslanců a Babiš jim zavřel kohoutek.A teď jako předseda vlády poslouchá jenom urážky od opozičních stran a jak všechno dělá špatně a pobuřují lidi proti vládě.Když chtějí jinou vládu tak ať udělají nové volby.Když jsem poslouchal Pospíšila v televizi tak mluvil s takovou nenávistí že je mi jasné že opozice chce Babiše uštvat aby mohli vládnout sami,to pak bude konec valorizace důchodů a sociálních služeb.

    • vanhorne

      "Když Babiš vstoupil do politiky"

      Protoze si Burese vazim a obdivuji ho, pouziji jeho oblibeny argument "vsechno jsou lzi".

    • On byl při vstupu do politiky bohatý? Anebo spíš díky vstupu do politiky zbohatnul?!

      • jednou bych chtěl mít tolik na svém účtu, jako měl pan Babiš, když vstoupil do politiky. Netuším, kolik to bylo, ale jistě to nebylo na přemýšlení o existenci rodiny příštích 20 let. 😀

      • vanhorne

        "díky vstupu do politiky zbohatnul?!"

        Uz v r.92 mel udajne nejake 3 usmudlane milliardy, mozna to byl vernostni pridavek a odstupne od STB. Pozdejsim vstupem do politiky se zacal pakovat. Nakonec k cemu by nam politika byla.

  • extremistům neustupovat vyčistit justici, policii, od mafie ,audit v čt, zrušit poplatky čt, nevydat peníze na senát, zrušit dotace jurečkově manželce,zrušit monisterstvo kultury a všechny dotace na filmy, ukončit dotace neziskovkám, ti tu organizují nátlakové akce  *02*
    • Extrémistům z KSČM, SPD a podobných Ruskem placených spolků se nesmí ustupovat. Je třeba zrušit dotace neziskovkám - stejně jde 80% na de..bilní zábavu, jako je fotbal a zbytek na neziskovky vlastněné Václavem Klausem a dalšími miliardáři.

      Vyčistit justici, policii, obecní a krajské úřady atd od mafiánů z hnutí ANO.

  • Co je to za lidi, kteří ač proběhly řádné volby chodí skandovat nesmysly o "nezávislé justici" (aniž by snad i věděli, co to slovo znamená) na náměstí?

    Dá se jako vzorek použít tzv. "metoda kontrastního ideálu" známá ze základů psychologie? Jsou to lidé ponejvíce v životě nespokojení a neúspěšní (podle svých představ). Co asi cítí, že je to žene někam něco skandovat?

    1. Zasloužíte si lepší život, než který momentálně žijete. Život k Vám není spravedlivý.

    2. Vinu na Vašem nepodařeném životě má společnost a ostatní lidé (nejlépe, když se najde jeden)  a ne Vy sami.

    3. Proti této společnosti můžete (je to dovoleno, nic nehrozí) bojovat. vaše společná činnost Vás pozvedne nad všechny, kteří Vás dosud neuznávají. Stanete se tím lepším člověkem (ve vlastních očích)

    4. Doufáte, že pokud dojde ke společenské změně, a to možná i Vaší zásluhou, změní se od základů Váš život. Ti, co Vás dnes sekýrují budou jenom nuly. Vás život vynese až na vrchol.

    Tolik jen suchá teorie.

    Jestli jsem se čirou náhodou některých z demonstrujících dotkl - tak právě tak jsem to myslel. 

    • Krásně jsi tu popsal voliče SPD. Balda došel dokonce tak daleko, že pod vlivem Okamury šel spáchat teroristický útok a jen dílem prozřetelnosti, která korejského imigranta Pitomia nesnáší, se mu nepodařilo zavraždit desítky lidí. Komunisti jezdí vychvalovat vražedný režim v KLDR a podobné perverzní režimy plné koncentráků.

      SPD a KSČM jsou prokazatelně teroristické organizace a stejně jako servisní klub AB, nemají na demokratické politické scéně co pohledávat.

      • Nepopisoval jsem voliče. Jen jsem upozornil na celkem zajímavou souvislost mezi existující teorií a na možnou charakteristiku demonstrantů.

        I oni jsou "normální lidé." Jen s malým osobním problémem a evidentní osobní frustrací a čekají, že jí vyřeší demise dvou politiků?

        Není to trochu hloupoučké?  

  • KIMCID

    a co na to slavná EU mlčí...stejně je nezajímáme jako je nezajímají Katalánští politici....

  • josef.chmela

    Psi štěkají a karavana jde dál.

  • protesty měly obrovský úspěch, Brno - 6000

    Olomouc - 300Plzeň - 700 K.Vary - 250 Liberec - 500 Zlín - 400 lidí 

    další města desítky lidí 

    Koukám, že to s tím celonárodním odporem zase není tak žhavé jak se nás pan Minář snaží přesvědčit ,

    tak ono když mafiáni ods, topstan,kdu, zel, havloidní  zloději 26,4 miliard na dotacích  a stamiliard na korupčních kauzách ,krytí justiční mafií, bojují proti korupci , tomu věří jedině mentálně zaostalí lidé, 

    *******************

    nebo když voliči stbácké vlády Tošovského z Ods, kdu, oda, jmenované havlem a voliči stbáka štetiny agenta plavce zakladatele neziskovky člověk v tísni, mektají proti stbákovi, je to tak nědůvěryhodné 

    • josef.chmela

      Tzv. konstruktivní opozice demokratických stran se neustále pokouší vtlouci do hlav mládeži a mentálně opožděným voličům to, že 100 tisíc je více než 2 miliony. Třeba se jim to v budoucnu podaří, když chtějí zrušit maturitu z matematiky.

      • V každé sociální skupině se najde jisté zaručené procento frustrovaných jedinců. To je asi normální. Podle počtů tzv. "demonstrujících" to nijak nevybočuje z průměru. Spíše je to číslo překvapivě nízké. 

        Pan Minář by měl vrátit část žoldíku. Mimo Prahu se mu zase tolik nevede. 

        Sponzoři a mecenáši - bude třeba mu více pomoci. 

    • To nebyly protesty. To náhodou počítali lidi ve frontě před otevřením hypermaketů. Já také před časem jednou ráno skočil před Kaufland abych koupil pár rohlíků a kousek sýra k snídani. Před obchodem dav, až jsem se lekl, že jsem se nevědomky připletl do nějaké demonstrace. Otevřeli obchod a všichni se tam vrhli jak chrti za zajícem. A začali se přetlačovat u beden se slevněnými kuřaty. Já se jen vyděšeně a nechápavě tlačil u zdi, aby mne neušlapali. Kdyby tam v té chvíli byla televize, možná by měli i nějaký "objektivní zpravodajsky vyvážený vhodný záběr pro nějakou svou údajnou demonstraci" 😀

  • Nojo v Česku mají pořád nějaké problémy. U nás na Moravsku se nic neděje, my nemáme na kraviny čas. 

    • Jo, na Moravě máte jiné starosti. Třeba chlastat až do pochcání a pak hezky po čtyřech domů. A taky nám dokážete posílat hezké dárečky........... Nečas, Sobotka, Mynář a tisíce dalších vyčůránků. A abych nezapomněl, půlka už vás je v Praze............ na věky.
      • Opravdu nechápu, naco si stěžuješ. Moravu a Moravany nesnášíš a nejradši bys je zašlapal do země, současně ale se bojíš nás pustit, protože kdybychom odešli, neměl by tě kdo živit, ty sám zjevně považuješ pojem práce za sprosté slovo. Koho my na Moravě necháme propadnout toho si ty a omezenci v Praze nastěhujete do vlády a pak kňučíte. Kdo vás nutil proti naší vůli si zvolit Gotwalda Nečase, Topolánka a jiné? Stěžuj si pouze na svou vlastní tupost. Předstíráš že prý mluvíš za Čechy ovšem tvé úvahy i nick napovídá že to spíš bude za zrádné Angličany nebo agresivní Američany. Kdoví třeba v budoucnu budeš místo "českého" TOMyho mít třeba nick AHMED a zase budeš vykřikovat že prý "hájíš Čechy". 😉

        • Proč bych nesnášel Moravany ? Moji prapra pocházejí od Zlína. Já jenom nesnáším takové nacionalistické blby, které tady prezentuješ.
          • Tvoji prapra prý pocházejí ze Zlína. Kdyby se tě dožili asi by se styděli co za hlupáka je jejich potomek. Že zapíráš jejich kořeny a národnost. Přesně pro takové omezence tvého typu je určen tento formulář...  data.zpravy.cz/soubory/ln_domov/A100208_GLU_FORMULARPRO.DOC

          • To TOMy231:

            Naprostý souhlas. Já také dělím lidi na slušné a ty ostatní. A je mi jedno, jestli pocházejí nebo žijí ve velkoměstě nebo v nějakém zapadákově. Zpravidla ovšem právě ti obyvatelé Zapadákova se domnívají, že ten jejich Zapadákov je pupkem světa, oni sami jsou nej a ostatní jsou...

          • A ty jsi nacionalistický co? R..tard? Když prezentuješ ty svoje skupiny a je jedno jaké (nelze si nevšimnout že nenávidíš Moravany a Rusy, Čechy lehce trpíš pokud ti zobou z ruky a Američany a Angličany a možná Němce považuješ patrně za nadlidi. Tak čím jsi jiný nacionalistický blbe? (dle tvých vlastních slov).....

            • Sklapni moulo, máš moc bujnou fantazii. Vsadil bych se, že jsi každý ráno mokrej.
        • Po nějaké době sdílení na tomto diskusním fóru jsem pane Realisto dospěl k závěru, že komentáře některých nicků netřeba brát v potaz a snad ani komentovat. 

          Oni to ani nečekají, mají nějaký osobní retardační problém a tak jsou rádi, že mohou nadávat, urážet a nehrozí jim, že by dostali třeba pár pohlavků.

          To je jejich chudý intelektuální svět. Netřeba s nimi mnoho diskutovat. 

          • Hm, to sis tedy k sobě vybral inteligenta.😛
      • Když mluvíš o druhých, nehleď přitom na sebe do zrcadla. Máš pak zkreslený obraz světa. A že ty a tobě podobní ztroskotanci vybíráte z popelnic to co my na Moravě vyhodíme, zato ti nikdo nemůže. To je tvoje hloupost.A když jsi líný jak veš a jen vymýšlíš lejstra a pokyny kterým byl lidem na Moravě a v Čechách otrávil život a okradl je o jejich peníze a pracovat za tebe musí druzí, jinak bys pošel hlady, to taky není naše vina. Musíš překonat svou vyčůranost a zdechlotu....

        • Ale říká se to o vás. Co Skot zahodí, Moravák sebere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit