Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti vlastenci jim dali pokouřit, to teda jo.
  • Těžká zbraň jsou vidle a lopata lehké jsou kladiva a hasáky.
  • Ukrajina dala před Ruskou totalitou přednost demokratické prosperující EU: *14*
    • nikdy mne nenapadlo, že sem dáš tak dobrý vtip - demokratické a prosperující-- hahaha *15* *15*
  • V článku se píše, že je na ukrajinské frontě klid. Alespoň zbytečně neumírají lidé, především civilisté. Při sledování našich sdělovacích prostředků, zvláště ČT 24 si však s ohledem k obsahu zpravodajství ohledně ukrajiny kladu otázku, zda jsme svéprávný národ. Každé veřejnoprávní medium by mělo poskytnout vyvážené a objektivní zpravodajství. Denně je otázce ukrajinského konfliktu věnována velká pozornost, vyjadřují se však především politici EU a USA k údajným dodávkám zbraní z RF. Proč ale nebyl nikdy dán prostor k vyjádření druhé strany, třeba Putina nebo Lavrova. K tomu, aby si člověk mohl udělat vlastní názor, je třeba vyslechnout obě strany a tím zabránit zbytečným spekulacím a osočování z nadržování jedné nebo druhé straně.
    • Ti dva skřeti již dostali několik příležitostí k vyjádření. Buď si pozvali na tiskovku jen komsomolskuju "pravdu", nebo lhali, že na Ukrajině nejsou rušttí vojáci. Ale ty bys měl za vyvážený akorát kdyby říkali, že lhář a válečnej zločinec putin je fajn člověk, co?
      • Buďte rád za Putina. Jednou Vám to snad vše dojde.
      • Jiříku, Jiříku ráno se podívej do zrcadla a dej si pár facek.
        • No, kdyby ses tím řídil, nemůžeš ráno ani na ulici a to ani v ivančicích. *1*
    • Jako Prorok byste se neuživil,. Nostradamus byl lepší. *15* *15* *15*
      • To určitě byl lepší, ale nelhal tak jako Vy. Kdyby Vás neplatila CIA, tak jste do penze na úřadu práce.
        • Já si peníze vydělávám sama poctivou prací. Nenechám se živit z daní jako
          levicové socky z KSČ - M.
          • Tak schválně, já jezdím bawo a Vy ?
            • Jsem holka takže v autech se nevyznám ale ráda s váma budu drbat o modě. *15* *15*
  • Už zaveleli, ale bohužel se přihlásil jen jeden sedlák s vidlemi, už je schoval. *3* *3*
  • *14*
  • Rusofilové zde máte jednoduchou rovnici.

    Klesající cena ropy plus klesající Ruská ekonomika rovnají se . klesající
    popularita soudruha Putina. *15* *15*
    • Ale takhle se v juesej nemají.

      http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000007dc000011a2001a2406d&idx=5&filename=Sber%20lesnich%20plodu%20v%20Rusku.pps&r=4.26421647425741
      • Tys byl v USA, mudrci ?
        • Představ si, že ano a několikrát. Mám přízeň v New Hamsphire. To je co?
  • http://www.hlavnespravy.sk/majdan-v-kyjeve-pokracuje-obcania-ziadaju-aby-primator-klicko-odstupil/565357
    • Smutné. Chudáci obyčejní lidé, ti si to všechno obse.ou jako vždy. Jediný stát, kterému ještě na Ukrajině záleží, je Rusko.
      • Nejsi na vycházce z Bohnické léčebny? Hledají Tě celé odpoledne.
        • Čau nácku. Učeš si radši hajtla. *1*
      • Rusko sousedním státům přineslo jen bídu utrpení a totalitní nadvládu.
  • ... a natužili patku na hajtla. *1*
  • Zlý soudruhu zatím se jako Hitler chová tvůj Putin když sousednímu
    státu krade území pod záminkou ochrany své menšiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit