Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Vladymir Putin za svy zlociny proti lidcskosti zaslouzi jen jediny trest - trest SMRTI!!!
    • ...stejně jako "Bc." Kak za svůj pravopis. *1*
    • je jen otázkou času kdy ho rusové pověsej sami *3*
      • Taky myslim.
        • jéžiš, jiřiku, to je tedy něco opravdu nového, ty myslíš? od kdy? *15* *15*
          • Sorry, myslet až od pozítří.
  • Jak separatisté vládnou Doněcku? Tvrdou Ruskou totalitní rukou.

    Když se tři označená auta plná civilistů pokusla opustit Doněck byla Ruskou
    stranou vyhozena do povětří. Ti totiž civilisty drží jako živé štíty.

    U Ukrajinské dívky byla nalezena Ukrajinská vlajka - jaký zločin když je na domácí půdě že
    - byla připoutána k pranýři a procházejícím davem napadána a urážena.

    Karikaturista který si ze samozvaných Ruských vůdců dělal legraci byl zmlácen a okraden.
  • Posílám video. Podobných videí je hodně, ale samozřejmě,že naše proamerická média nic z toho neukáží. Nastíním, o co tam jde. Je to dost tvrdé,ale je to součást války a o to horší,že občanské. Začátek je trochu tvrdší, ukazuje jak Givi udeří jednoho z vojáků pistolí do hlavy. Nutno podotknout, že se jedná o plukovníka UA, který byl součástí tzv. rotujících vojáků. Rotace byl způsob, který umožňoval, aby se vojáci mohli vyměňovat za čerstvé síly a tak dokola. Givi viděl toho plukovníka již po několikáté. Separatisté tak umožňovali UA aby se vojáci mohli pořádně najíst umýt,ale oni se odvděčovali tím, že zase na doněcké stříleli. Video zachycuje den, kdy došlo ke smrti lidí na autobusové zastávce v Doněcku. Zajaté ukrajinské vojáky, provádí velitel Givi po Doněcku a ukazuje jim výsledky jejich ostřelování. Musí je dokonce chránit před rozhořčenými obyvateli Doněcka. Dále video zachycuje zajatého ukrajinského vojáka, pro kterého si přijela matka a oba je po Doněcku provází "terorista č. 1" Alexandr Zacharčenko. Ten již dříve prohlásil, že pokud si pro ukrajinského vojáka přijede matka, nebo manželka či snoubenka, pustí je domů. Měl jedinou prosbu, aby doma mluvili pravdu o tom, co na východě Ukrajiny viděli. Velmi smutné je vidět nakládat mrtvé vojáky UA, kteří se opětovně pokoušeli získat letiště. Bezvýsledně. Měl by se na to podívat Soudružka Pusinka. Pokud to neshlédne, nemůže zde tvrdit, že aspoň něco zná o konfliktu na Ukrajině.

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fembed%2FD-gJ46pVLMo%3Ffeature%3Dplayer_embedded
    • Jo jo, ruští dezinformátoři jsou v propagandě mistři, vědí, že to takovejm utřinůskum jako lery stačí, zvláště, když ho v tom podporuje milicionářskej tatínek.
      • Použiji jednu hlášku z jednoho českého filmu. Za prvé,nevím co to je utřinůskum a za druhé mě to uráží. To víš,že to beru s humorem. Za dobu,co sleduji tvé příspěvky k jakýmkoliv tématům jsi zásadně ngativistický a hulvátský. Ten v tom UB měl ten samý problém. Utlačovaný,nepochopený,zhrzený. Takže by jsi mohl být taky nebezpečný. Mnohdy si říkám, kdo by proti komu válčil u nás, kdyby zde vypukla občanská válka a odpovídám si, že ti s větším IQ,proti těm s menším IQ. Nikdo ale neví kam se kdo zařadí,že jiřiku.
    • Jsem holka takže měla a ne měl. Není divu že jsi byl ve škole na propadnutí. *15* *15*
      • Vsadil bych se, že jsi "to" poťouchlé.
      • Nejsi holka a dokonce jsi zde vystupoval pod několika nicky. nyní již tak moc ne,ale v minulosti ano. Tak se nečerti BOBO !
        • Jsi lhář! Jsem holka a Bobo je zcela jiný přispěvatel.
  • Zděněčku Ruská novinářka Xenie sobčaková potvrdila přítomnost Ruské námořní
    pěchoty v boji u Debalceva. Hned byla napadena novináři ve službách Kremlu.

    Pro tvou informaci není to jen tak někdo ale VIP dítě mocného Rusa který podporoval
    Putinův vzestup k moci. Má dobré informace a nebojí se rýpat do Kremlu.
    Nemusím jistě dodávat že je v nemilosti rudých pánů.
    Na Petrohradské radnici říkala Putinovi strýčku.

    Rusofilové na internetu volají po tom aby byla utracena - demokratické že. *16*
    • no tak to je sichr pravda, řekla to přece Xenie *15* *15* *15* *15*
    • Nebudem se bavit co je demokratické. Vy chcete popravit Putina, tady si nemáte co s nima vyčítat.Tak se demokrat nechová. *3*
      • Já bych Putina předvedla před mezinárodní soud pro válečné zločiny .
        Takže laskavě nelžete. O popravě jsem tu nic nepsala.
      • Válečné zločiny a zločiny proti lidskosti, genocida, se v demokracii trestají. *12*
  • Mam dotaz ? Proc neumozni ,aby evr.pozorovatele (jsou v tom i rusove) se dostali do oblasti Mariopolu v drzeni separatistu. Jinak je to propaganda rizena z Ruska. Divali jste se vcera na ct24 po 21 hod.
    • Mariopol není v držení separatistů, tedy domácích
  • Domnívám se, že takzvaná soudružkaPusinka je troll placený ukrajinskou stranou, který se snaží tvrdošíjně všechny přesvědčit, že na Ukrajině bojuje oficiální pravidelná ruská armáda. Moc se mu to nedaří, zvláště když ani za rok nebyly předloženy žádné důkazy, že tomu tak je, byť propaganda na toto téma jela na plné obrátky. Nu což, troll soudružkaPusinka si ty své těžce vydělané hřivny musí nějak zasloužit.
    • Bohouši, ten bernandýn byl chytřejší, než ty a jo, taky inteligentnější *1*
      • jiřik, další troll placený Kyjevem.
      • a jak teprve skvěle vyšel ve srovnání s tebou.....
      • " ...no to taky. Ale hlavně KORODUJE, vy blbci!" *1*
  • Bombo takže se hlásíš k Ruské agresi na Ukrajinu.

    Jsi válečný štváč a proruský kolaborant. Nic víc se k tvému příspěvku dodat nedá.
  • Takže UK již začne stahovat ty svoje tanky z Ruska. *2*
    • Je to přesně naopak. Ruský zločinec Putin poslal tanky na Ukrajinu. *16*
      • Putin asi né?Počitam že nějaká podnikatelská klika prodala povstalcům zbraně.Dobrej obchod se přeci nezahodí. *3*
        • Rusko je tak centralizovaný totalitní stát že není možné aby Ruská armáda
          přejela Ukrajinské hranice a Kreml by o tom nevěděl.
  • No doufám, že ten skřet z kremlu zasee nechystá nějakou levárnu (ofenzívu) a že ta válka už skutečně skončí.
    • jen co taky UK začne plnit dohody...
  • Zděnku Minskou dohodu porušila Ruská strana když pokračovala v boji
    o Debalcevo.
    • ruská armáda těžko *7*
      • Jasný Doněcká domobrana složená ze statečných rolníků a dělníků si na
        zahradě před domem pěstuje tanky raketomety děla i letadla.
        Na takové pohádky už jsem velká. *15* *15*
        • Ty nejseš velká, ty jseš tak veliká, že to nejde popsat.A hlavně tě měl táta nastříkat koze do pití.
        • Já zase na pohádky o ruské armádě.
          Věřim že rusové separatistům dodávají zbraně(né zrovna ty nejnovější) a žoldáky z celé bejvalé cccp.ALe z ruské řadové armády tam, není nikdo.
          • Ruská námořní pěchota v Debalcevu patří tedy k Martanské armádě?
            Já bych řekla že k Ruské.
            • A jsme zase tam kde pořád...dejte mě důkaz.Jednu oficiální fotku.Jedno zda UA nebo špionážní od USA.
              tohle je u mne důkaz :
              http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/362581-kldr-muze-mit-do-peti-let-az-sto-jadernych-zbrani-varuji-usa.html
              Dejte podobný o ruské armádě na uzemí UA?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit