Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že celá tato záležitost je naprosto jednoduchá !!!!
    1. Ukrajina nemá na levný plyn už spoustu let a na drahý už vůbec ne !!
    2. USA s CIA provedla tzv. revoluci na Ukrajině s cílem oslabit Rusko a s pomocí EU si podrobit Ukrajinu.
    3. Zcela jistě Slovensko záruky má od EU. Bezpodmínečně jě žádala už před několika týdny. Jsem si jist, že je dostala a tak MY OBČANÉ Z ČR budeme PLATIT Ukrajině (která není v EU a nemáme k ní žádné závazky) JEJICH SPOTŘEBU PLYNU !! Protože je jasné, že oni na to nemají. USA si udělala převrat pro své ,,zájmy,, a my jako oslové to budeme platit.
    4. Rus není blbec a zdraží Slovensku plyn nad dojednané množství !!! A opět to doplatíme my, jako EU, ale už to bude platba Slovensku a ne Ukrajině, takže to nebude nápadný !!!.
    ---- Platíme Americké zájmy a to jak politické, tak ekonomické.
    5. Ukrajina je chytrá : Než kupovat levný plyn, tak je lepší kupovat ten drahý a půjčovat si na něj od EU a tím se nenávratně zadlužit. !!! A to jak sebe, tak i ostatní státy, jako ČR. ALE TO JE SNAD UŽ STARÝ A OSVĚDČENÝ POSTUP, nebo snad ne???? Zadlužit stát a potom z něj cucat a cucat. Už není třeba bombardérů, stačí totiž tenhle fígl, že ????
  • Větší blbost jsem dlouho nečetl.Propojíme tranzitní plynovod vedoucí z Ruska s menším plynovodem zpět do Ukrajiny.Ale jaký plyn tam zpátky poteče??? Snad ten z evropského Absurdistánu?A za kolik tam ten plyn zpátky poteče??Mám za to,že Rusko má stanovenou cenu pro Evropu a když ji bude platit i Ukrajina,tak jim plyn prodají také.Možná,že ale EU nakoupený plyn z Ruska zpětně prodá Ukrajině se slevou,kterou pak zaplatí běžní spotřebitelé ze zemí EU.Jako vždy.Čína platí Rusku za plyn o třetinu více a do 2 let má být postaven plynovod z Ruska do Číny. Tak pak se zcela určitě zbavíme té energetické závislosti na Rusku, protože až je EU nas.re, tak půl Evropy pomrzne.Takže vzhůru a kupředu pravá.
  • No - nikdo neví. Třeba jim za plyn zaplatí navrácením Podkarpatské Rusi.....
    Bylo by to řešení hodné cikánské mazanosti. Dejte nám, a my vám vrátíme to, co jsme vám ukradli. Možná....
  • Pracuji v plynárenském průmyslu a větší blbost jsem za poslední dobu neslyšel.
    Slovenští politici vůbec nevědí o čem mluví.
  • Tak na to snižování závislosti jsem opravdu zvědav. Teď se tořeší dobře. Jen jsem zvědav, až dojde na sjednané odběrové množství. Pak jsou dvě možnosti - ukončení dalších dodávek (nadsmluvní množství), nebo dodávky nad sjednaný limit se 100% přiřážkou, jak je v obchodech obvyklé. No a tak místo 400 USd, které Ukrajina neplatila rázem dostanou nějakých 800 USd přímo od EU. Už vidím ten řev, až dojde na lámání chleba. Rus dokáže být trpělivý a smlouvy, na rozdíl od USA a EU vždy plnil.
  • Psychopat Fičo s dohližitelem Blbosem udělali skvělý obchod bez záruk, který zase zaplatí chudí Slováci. Ukrajina neplatí Rusku a nebude platit ani Slovensku.
    • Fičo nechtěl dát na Ukrajinu ani euro, ale byl k tomu "demokraticky a svobodně " dotlačen 10 tisíci pascaly , které ho zmáčkly z EU i USRAELE a je vymalováno. Mohou rovnou ze státního rozpočtu dávat x-miliard na fond pro Ukáčka. Romové budou ještě žabaři proti tomu , co je čeká nyní z východu. .
    • Ale bude mít plyn. Kdybych věděl jak to udělat aby mě přibrali s tím zadara odběrem mezi sebe, taky bych si to nechal líbit. Kdo by pohrdl plynem zadara, že?
  • Ano, vazeni pratele, je tady Bc. Jaroslav Kak (IQ124). Abyste vedeli kdo to je. Je to OSOBNOST!, bohaty pan a vzdelany clovek. Vy socki mi nesahate ani po trenyrki. Ja mam pritele a chodime spolu do nejdrazsich restauraci a jime vybrane pokrmy. V hotelu si nechame prinest snidani do postele. Vy zavistive nevzdelane komouske socki umite akorat natahovat ruku o podporu. Bc. Jaroslav Kak (IQ124) si muze dat plzinku do sitosti a vy si pocitejte drobaki v kapse a cucejte vycpelou desitku. Na Kaka skratka nemate!
  • Samozrejme je nutne udelat vsechny kroky k OSLABENI Ruska!!! Konecnym cilem by mela byt kompletny IZOLACE tohoto NEDEMOKRATICKEHO statu - okupanti nemuzou v moderni spolecnosti se vyskytovat!!!
  • Doporučuji si zajistit záložní/ekologicky/zdroj. Kupuji 30 m3 dřeva podraží
  • Když poteče, tak kolik stojí jedna kapka ? Kdybych mohl požádat Eustream o nakapání plné nádrže, pěkně prosím, smutně koukám *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit