Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náš učitel dějepisu, ještě v roce 1988 při probírání |Marxe a Engelse se nás zeptal kdo je z věřící rodiny a kolik má sourozenců a kdo je z ateistické - komunistické rodiny a kolik má sourozenců. Jednoduchým výpočtem se ukázalo, že ateistické ženy měly v průměru 1,6 a věřící 2,9 dětí ( nepřesným nejsou spočteny  bezdětné ale i tak jasným). Je to jasný důkaz, že ateisti vymřou a budou nahrazeni věřícími bez ohledu na to jestli Bůh je či není!

  • Pink

    Obávám se, že ten člověk je trdlo. Možná akademické, ale trdlo.

  • Kdybychom se drželi racionality a nevymýšleli bohy, jako podporovatele příživníků, chamtivců, podvodníků, často honosně nazývaných šamani, kněží, politruci, ale také bankéři, ekonomové, mnozí vědci a poradci, tak nemusel vznikat dojem, že lidstvo degeneruje. Ti pro udržení svých pozic budou zatracovat vše, co by mohlo přispět k rozvoji lidstva přírodním směrem, k rozvoji jednotlivce již od narození. Příroda by byla čistější, krásnější, lidstvo zdravější.
  • tady ale přece nejde o víru....ale o náboženství...a to jak uznáte,je rozdíl
  • no... vlastně je to slunovrat... vlastně pohanská záležitost... která byla asimilována...
  • podle mě je nábožensví překonáno... co by se mělo prohlubovat je sociologie... humansimus... vzdělání (to je v rozporu s náboženstvím)
    co dělá náboženství na Středním východě vidí každy
  • Tak toto podepisuji *4*
  • Ač vědec, přece se mýlí. Náboženství tu vždycky bylo a vždycky bude. Jeho úloha je také důležitá. Jsou totiž otázky, které nelze vědecky uspokojivě zodpovědět.
  • Já jsem naopak četl celý Starý zákon.Nejvíc mě zaujalo,že když Židé chytli smilníka a smilnici v přírodě,tak jeho ukamenovali a smilnici se nestalo nicPředpokládali,že volala opomoc a nebyla vyslyšena..Když je chytli ve městě,tak je ukamenovali oba.Protože kdyby volala o pomoc tak byla vyslyšená.Po přečtení této části jsem si žačal počítat kolikrát by mně Židé ukamenovali,až jsem z toho usnul.
  • Pán nevěří v Boha a proto má bezbožné přání. které se mu bohudiky nesplní.
  • Psáno foneticky -"monsiňor". *3*
  • První křesťany mocní předhazovali dravé zvěři.I když křesťané prohlašovali,že jedině jejich víra je pravá,tak to dravé zvěři nevadilo,aby křesťany požírala s chutí a nedala si tímto tvrzením zkazit apetit.Proto kněžští filutové upravili svoje učení tak,aby vyhovovalo mocným a z obyčejných lidí bylo stádo poslušných ovcí.Toto u mocných zabralo.První světovou válku vyhlásil císař jehož hlava byla pomazána,při korunovaci,údajně svatými oleji.Proto obyčejní lidé brali vyhlášení války jako vůli Boží a nechali se hnát na válečná jatka,jako stádo na porážku.Církevní feldkuráti jim ještě k vzájemnému vybíjení žehnali.Po skončení této války měli všichni kněžští potentáti padnout na kolena před všemi invalidy a pozůstalými po popadlých a prosit je za odpuštění,za to že katolická pomohla tento válečný masakr rozpoutat.Kněze,kteří mají tolik drzosti,že požadují církevní restituce,je třeba přivést před pomník padlých,tam jim sundal kalhoty a za každé jméno na pomníku jim na zadek ubalit jednu pořádnou ránu kvalitním bejkovcem.Pak pokračovat k dalším pomníkům padlým.Až chamtivost knežím ,pod vlivem na maděru rozsekaných zadků, přejde.
  • Podle Biblického proroctví, bude náboženství celého světa zakázáno OSN. Protože OSN se snaží o mír ve světě a náboženství jim to kazí. Věřící lidé, zabíjejí jiné lidi věřící. Jakmile toto rozhodnutí s OSN vyjde, tak má podle předpovědi vypuknout Velké soužení pro lidstvo. Jaké nebylo od počátku světa a jaké už v budoucnu nikdy nebude. A to už potom rychle půjde k závěru tohoto světa, jak jej všichni známe. Už přijde ten den D,,Armageddon". Boží válka. Viz: Bible. Mat. 24kap. 21,22verš. Mat. 24,25kap. Lukáš 21kap.Marek 13kap. 2 Tim.3kap. 1-5verš. 2 Petra 3kap 3,4verš. Zlevení 6k 1-8v. Mat 24-7. Luk. 21-11. Mat. 24- 11,12. Luk. 21-25,26. Mat. 24- 14. Kdo chodí a káže všude ve světě i dům od domu??? A jsou v nenávisti skoro všech lidí? Mat. 24-9. Zjevení 14-16. Vše je úplně jinak, než nám to bylo vtloukáno sdělovacími prostředky. Přemýšlejte. Doporučuji si přečíst se zájmem, Celý Nový Zákon!! Jde o život, jako nikdy dříve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Joe, neoblbuje nás svým :"věděním"! Nech si svoje rozumy! Víme, co máme dělat!
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí. Díky.
  • !
  • Dobře ses podepsal- démon! O tom neodvratném konci se stále mluví... Jeho dávní hlasatelé tady už nejsou a náboženství a církev je tu stále. Bylo by zajímavé, kdyby se tito teoretikové a osvícenci mohli vrátit, zda by opakovali své teorie?
  • Abych byl vzdělaný, k tomu nepotřebuji žádné učitele, školy ani učebnice... Tedy tohle je úroveň!
  • Prý, prý, prý... - to jsou důkazy? To jsou fakta?
  • Jestlipak by to pan Voltaire zopakoval a podepsal dnes ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit