Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen aby tu prrr nenarval tobě, blbe !!
  • vysvětli proč, nebo jen tak neguješ vše jako Paroubek bez důvodu, jen aby něco napsal?
  • Není divu, vždyť to celé prý začali herci, tak pan Ráth pokračuje podle scénáře.
  • Nad slovy Cimického skutečně mrazí !....Že se takhle nezastává všech co jsou ve vazbě a mnohdy skutečně, bez nutnosti tam být....Tady to už doopravdy začíná smrdět spíše něčím jiným !...
  • nechej toho, blb jsi ty a to pořádný, !!! antianti
  • kecáš blbe, je vidět že máš nízké IQ :-)
  • Psychiatr se vyjádřil a teď už zbývá jediné , kdo to a kdy provede.
  • jsi velmi naivni...
  • Co se s nim stane nebo co si udela je mi tezce u pr.ele. Co mi vadi, ze je jen jeden. Uz davno je meli zavrit vsechny, Rebicka, Kalouska atd. Jenomze to by se nejdriv muselo vyvinout stejne usili na vsech frontach *12*
  • Doufám, že to Čurathem začalo, je také dobře, že už nebudu vidět jeho arogantní obličejíček
  • Takhle úpřmně jsem se už dlouho nezasmála, děkuji za vtip a přeji hezký den!
  • No - místo deprese by měl začít podávat trestní oznámení na jiné, ještě větší tuneláře. Jistě ze svého bývalého postavení o nich ví víc, než ostatní národ. Teď má čas si to promyslet.....
  • hajzlíka jako je Rath bude litovat jen d e m e n t (antiparoubek),osoba poměrně tupá,nicméně Rathovi ve vyjadřování velmi podobná,možná proto ta sympatie.Rath je odvařená figura jednou pro vždy *3*
  • ... nepomůže mu ani svěcená voda, je v hajzlu, super :)
  • ... začni u sebe, trotle
  • ... nechlastej už, dědo :)
  • Dobré ráno, blbe, pustili te zrovna po 10 letech z vazby?
  • je super,ze policajti chytili pri cinu a zavreli lumpa jako je Rath!! doufam,ze dostane co nejtvrdsi trest vzhledem ke "spolecenske nebezpecnosti"..jeste by to chtelo policit na dalsi jemu podobne, prislusnost k pol. strane neni dulezita, a bude razem penez na krajich i ve statnim rozpoctu habadej...chlapci si daji chvili pozor a bude penez jako zelez *12*
  • Máš pravdu.
  • Protože se nechal chytit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit