Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč je Rát potrestán ??? Faktem je, že je jeden z řady grosovců,bémovců a všech těch parlamentních vykuků, kteří dělají vše jen pro své dobro. Proč ale potrestán je jenom on??? Můžeme o tom sáhodlouze diskutovat. Nicméně - při jeho velmi ostrém a trefném vystoupení ve sněmovně, kdy zcela logickými argumenty bořil zcela nesmyslné rozkradení státu zvané - "CÍRKEVNÍ RESTITUCE" (doporučuji celé zhlédnout a udělat si úsudek k věci)
    Tehdy jsem si říkal, že tohle léto v politice nepřežije. Bylo jen otázkou času, kdy jej chlapci v černé kápi odstraní. Medii vnucovaný obraz lumpa je jen jednou stranou mince. Je dobré se podívat také na tu druhou. No a vo tom to celý je. Zase z nás dělají trubky. Krade kde kdo, ale jeden se potrestá jednak protože se jim to právě hodí a pak aby taky lidi už přestali kecat, že v tomhle státě všechno projde. Ano, žel jsme banánová republika balkánského typu, proto měli možnost se napakovat komárkové, bakalové, kellnerové, grosovci, bémovci a sposuta jiných pánů, kteří měli tu příležitost a dobré kontakty. Za drobné zlodějiny se chodí do basy. Pro ty velké do poslanecké sněmovny. A pak světe div se že jsme v pr. . . . . . .

    *13* *11* *10* *10* *10*
    • Protože se nechal chytit.
    • Protože zkur.....ODS se ho bála a tak ho museli zlikvidovat.
      • Takhle úpřmně jsem se už dlouho nezasmála, děkuji za vtip a přeji hezký den!
  • Byl jsem zavřen v bývalé posádkové věznici v Praze a za jeden den se mi ruce netřásly, ani
    velkou psychickou újmu jsem neutrpěl.
    Škoda, že pan Cimický tehdy ještě neléčil. *3*
    No, hlavní bude, když David rozkryje VŠECHNU špínu. Doufám, že mu vazba pomůže..
    • ... nepomůže mu ani svěcená voda, je v hajzlu, super :)
  • Pan Cimický se může z tak zvaného chudáka zbláznit, a Rath je sám strůjcem svého štěstí i neštěstí
    • Jsi jako vždy mimo, blbe!
  • Teda.. já se nestačím divit.Víte kolik lidí se dostane do vazby za daleko menší skutky a taky se jim může zhroutit život a můžou přijít i o to co celý život budovali. O nich se moc ale nepíše.A když se náhodou z těchto lidí dostane do medii, tak by ho na takovýchto diskuzích lidé pomalu linčovali.Dostane-li se tam politik či nějaká celebrita, tak je to v podstatě chudák.Jsme divnej národ.
  • Cimický je velký odborník. Určitě vyvypracuje odborný posudek /štědře zaplacený z rozpočtu poslanecké sněmovny/ "O špatném vlivu lochu na politika a státního zaměstance" na zákadě kterého bude Ráth propuštěn a budou mu navráceny všechny funkce a nakradené peníze. A tak nás bude moci nadále od pultíku poslanecké sněmovny poučovat o morálce a zákonitostech ekonomiky. Zdravotní pojišťovny pak budou podle nové diagnózy vyplácet odškodnění za utrpěnou psychickou újmu nešťastně přistiženým politikům.
    • Lepši bych to nenapsal. 10......0% souhlas.
  • Teď je důležité zabránit dominovému efektu stůj co stůj. Psychicky nemocný Rath přece není věrohodná osoba.
    • ... pokud dostanete nějaké léky, nepřímo, v potravě, může dojít k tomuto efektu a určitému útlumu ... ale to jsou jen spekulace ...
  • Poserove co nikdy nic nedokázali a nedokáží, najednou linčují člověka ( možná lumpa) a předhánějí se co by mu udělali. Jestli to také není tak, že ČSSD má moc hlasů, které by mohli v příštích volbách udělat zvrat a vyhnat například takové Kalousky atd. Jsem přesvědčen, že 1/2 sněmovny by se natřás jen hlas, ale byli by deně posraný. Ono spadnout z nebes na beton holt bolí. Přál bych to všem poslancům ( i těm co byli poslanci posledních 20 let) a hradnímu pánovi také.
    • ... začni u sebe, trotle
    • ... píše se "lynčují", chudáku nevzdělanej :))))
    • ... ty jsi již zjevně padl na hlavu mnohokrát, debžoune :)))))))))))))))
  • A co Kajinek, pane doktore Cimicky...tam jste obavy nemel...ani nemate?
    A kez by David Rath promluvil, kdyz byl takto milovanou stranou poslan k ledu!!.....toho bych se rad dockal..a nejen ja...je nas skoro 10 milionu - 200 poslancu..!!!
    • Máš pravdu.
  • Říkám od začátku, že Ráth to neunese a spáchá sebevraždu. Takových a větších zlodějů je ve vyšší politice a nikdo je nechce trestat. Vybrali Rátha a zase bude klid. Kubice má v tom prsty.
    • A co jiného s parchantem zlodějským,žádná ODS,ten už si byl tak jistý,že nad něj není a tak ho policie sejmula!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Rátha si vybírat nemuseli, krad a půjde sedět...tak to má být. Sebevraždu páchat nemusí, až půjde fakt do tepláků, tak se určitě najde mukl, terý sním bude chtít probrat život prostého lidu a narve mu prrr..
      • jen aby tu prrr nenarval tobě, blbe !!
  • CHudáček. Atˇ se radši zamyslí kolik poplatníků daní tady živoří díky jemu a dalším kumpánům .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit