Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hajzlíka jako je Rath bude litovat jen d e m e n t (antiparoubek),osoba poměrně tupá,nicméně Rathovi ve vyjadřování velmi podobná,možná proto ta sympatie.Rath je odvařená figura jednou pro vždy *3*
    • kecáš blbe, je vidět že máš nízké IQ :-)
  • Doufám, že to Čurathem začalo, je také dobře, že už nebudu vidět jeho arogantní obličejíček
  • Co se s nim stane nebo co si udela je mi tezce u pr.ele. Co mi vadi, ze je jen jeden. Uz davno je meli zavrit vsechny, Rebicka, Kalouska atd. Jenomze to by se nejdriv muselo vyvinout stejne usili na vsech frontach *12*
  • Psychiatr se vyjádřil a teď už zbývá jediné , kdo to a kdy provede.
  • se stratama je počítano všude a věznice jsou stejně přeplněné,takže by se toho moc nestalo
  • to vás zase pěkně násral..i, plivete tady celé dny síru na zlodějskou trojkoalici, modré ptáky a bezzubou policii a když začnou konat a líznou fakt lumpa i s prachama, tak je to jak na sviňu zase socan...
    z příspěvků zde je jasné, že je to komplot pravice. Akotát mi není jasné, jaký mohli takového chytrého a čestného vrcholného člena ČSSD a levice přinutit, aby sehrál tu komedii rochnění se v lupu a pak běhal nocí se sedmičkou v náručí
    • Není divu, vždyť to celé prý začali herci, tak pan Ráth pokračuje podle scénáře.
  • Neříkejte, vy novinářská hovada, že máte o Ratha starost. Udělali jjste na něho štvavou
    kampaň a teď si budete hrát na hodné?
  • Cimický přehání, protože to, co předvídá u Ratha, může předvídat u kohokoliv. Zřejmě mu fandí a che takto ovlivnit vyšetřování a následně i rozhodnutí soudu. Já si myslím, že Rath je natolik sebelibý, že si na svůj život nesáhne, protože i po base, kterou mu přeji, se dostane na svobodu a bude pořád bohatší, než většina Čechů. Bohatý z toho, co nakradl a nepřišlo ase na to.
  • To je jako příprava k likvidaci,trest smrti není ovšem taková vazební psychóza udělá svoje !
  • No - místo deprese by měl začít podávat trestní oznámení na jiné, ještě větší tuneláře. Jistě ze svého bývalého postavení o nich ví víc, než ostatní národ. Teď má čas si to promyslet.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit