Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Finačníci potřebují vydělat peníze. Tzn. něco rozbít, aby mohli pomáhat svým zbožím - hodně těžkými úvěry. V Kyjevě dosadili vládu, co se stůj co stůj snaží, vyvolat konflikt s Ruskem, ale tak, aby obětí se zdál Kyjev. Kolik lží je předkládáno světu o vině či nevině té či oné strany. Jde-li všem o svobodu a bezpečnost lidí, tak lze jednoduše nechat pokus o vytvoření nového státu být, ekonomika posléze dokáže nakolik je života schopný. Proč chce letectvem a tanky vnutit Kyjev svoji demokracii, tím si lásku Rusů žijících na východě Ukrajiny nezískají, naopak. A státy vznikají a zanikají.... a běžným lidem je to tak nějak asi jedno, pokud mají kde v klidu složit hlavu a co jíst. Zřejmě, kdyby nechali Rusové a Číňani vletět Ameriku do Sýrie, nebyla by Ukrajina, ale s jídlem roste chuť.
  • Šmarjá pano to je teda neštěstí,to je až k neuvěření,že oni tam umíraj vojáci !!
    Sem měl za to,že voják,je od slova vojna a kde se vojnuje tam se i umírá.
    Měl jsem i za to,že když si někdo vezme uniformu,do ruky zbraň a jde válčit tak by měl taky vědět,že je to 50/50,že jí někde koupí do řepy !
    Praštěněj svět když kořala za volantem zabije člověka,tak žádný ěteáchy a je ticho po pěšině,ale když žoldák trefí žoldáka do řepy je to peostě hnedle škandál *8* *8*
    Ono by se to asi pánum žoldákům moooc libilo brát ty nekřesťanský prachy a prd dělat sedět si v teple a chlastat,ale oni berou ty prachy právě za to.že někde tu hlavu musej vystrčit a když vystřelí a náhodou se trefí tak je hned hrdina,ale když jí koupí tak je hned chudák náhodná oběť *8*
    A pro VOJENSKÉ letadlo to snad platí taky bez rodílu zda veze bomby nebo lidi,protože ti lidi nejsou lidi,ale jsou to vojáci stejně tak jako pro vojáka v konfliktu jsem já jen obyčejnej civil !!!
    Já měsičně za to,že jsem antimilitantní civil nepobírám nic,ale oni ano tak se ptám,za co??
    Jediné co chápu,že smrt jakéhokoliv vojáka je tragédie pro příbuzné,ale kdo ho nutil jít vojákovat a ne třeba na nádraží prodávat konvalinky??
  • Koho Ukrajinská armáda osvobozuje a před kým ? Pracující lid východního Maloruska se chce osvobodit od tyranie fašistů z Kyjeva. Co by je asi čekalo. Buď vyvraždění nebo vyhnání do Ruska. A to nás tam žije asi 8 milionů občanů ruské národnosti.
    • "A to nás tam žije asi 8 milionů občanů ruské národnosti" - Jsem netušil, že na Tiscali diskutují Rusáci.
      • Co Tě tak žere,že by Rus zvádal latinku lépe než ty azbuku nebo to,že se nějakej Rusák nebojí ozvat ?? *1* *1* *1*
    • Nebojte, nad Kyjevem se stahuji mracna. Ukrajinske matky vynesou Prasesenka v zubech! *1* A neznami dobrodinci zasobuji zbranemi ty prave. Dneska zlikvidovali dalsi prapor. Ukrajinska armada umira hladem a je naprosto demoralizovana. A nikdo v ni nechce slouzit. A peniky Kyjevu taky dochazeji. Jeste par mesicu to budou musit opolcenci vydrzet a Prasesenko nebude mit ani na suchy chleba. Jestli se toho vubec dozije. A to, ze tady nekteri blboidi melou zeleniny nema stejne na nic vliv. *1*
    • Sklapni, Peppone, nebo Ti budou urvány koule!
      • proč by si zde Peppone nemohl říci svůj názor ???
        Nevlastníš ty náhodou hen ten černej frák,že ti každý cizí vejce vadí a hned bys ho ničil??
        Pak jdeš pozdě páč jeden takovej tu už myslím je *1* *1* *1* Nebo že bys měl taky nějakej ten nezvratnej doukaz o tom jak je Peppone děsně závadovej a nebezpečnej?? *8*
  • Už to leze na povrch,separatisti střílí jako o život letadla.....proč by nemohli sestřelit civilní letadlo.Jsou to ho va da
    • Bez se obesit! Tva existence na planete je zcela zbytecna. Kydat hnuj za tebe muze kdokoliv. Treba Porosenko. *1*
  • Za všechno může Rusko i za to ,že vám v zimě umrznou prdele.Je mi líto ,těch ukrajinských vojáků,které posílají ,aby zabíjeli svoje spoluobčany -civilisty.A doufám ,že povstalci rozlišují a přednostně zabíjejí zločince z Pravého sektoru a Gardy. *16*
  • Jak to tady čtu, tak je dobře ,že ti komunisti pomalu,ale jistě zmenšují své počty. Bude víc peněz na důchody a více klidu na světě.
  • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Já mam maleho camprlika v kaťatech ale vyčurat se s nim možu budu našeho nadsoudruha branit vlastnim tělem..!!Čest!
  • a bude hůř holoto ukrajinská,třeste se,bojte se,Vladimír Vladimírovič jde po lese a zaním horda českých komunistů- kolaborantů a nikdo z nich neví kde za pár dní složí hlavu.
    • Honem se bez nekam schovat! Nejlepe do nejhlubsi jamy na svete!!!
  • Ti jim prášej kožich, to jo!!
  • Koho Ukrajinská armáda osvobozuje a před kým ? Pracující lid východního Maloruska se chce osvobodit od tyranie fašistů z Kyjeva. Co by je asi čekalo. Buď vyvraždění nebo vyhnání do Ruska. A to tam žije asi 8 milionů občanů ruské národnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit