Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To je parádní nápad! A dokonce i skvěle provedený. Já jsem teda jedna z těch, která si pamatuje karavany ještě z dob socialismu. Takové ty malé, stísněné, nic moc pohodlí. Právě proto mě docela překvapilo jak jsou na tom ty dnešní. Letos jsme si totiž od https://www.karavany-strakonice.cz/ jeden takový moderní karavan půjčovali na dovolenou a byla to naprostá paráda. Nečekala jsem, že to bude takový luxus. Vidím to tak, že to příští rok vyřešíme asi stejně. Bylo to vážně super. :)

 • Skvělý nápad - a ještě lepší provedení!

  Klobouk dolů...

 • Znal jsem jednoho , už jsem ho teda delší dobu neviděl a ten bydlel v sudu. Nějakej Diogenés. Takže nic nového víceméně. 

  Nakonec , bydlet se dá i na šibenici. A karavan postavit prakticky z čehokoliv . Tak nevím tahle zpráva ?????


  • Bobligu, tak to se před Tebou skláním v hluboké úctě. Dožít se tak vysokého, že pamatuješ ještě Diogena 😯 ... Pokud ovšem za něho nepovažuješ někoho docela jiného... to by potom byla dementia senilis. 😀

   • Říká se tomu reinkarnace. Mezitím jsem tady byl jako ondatra , motýl a ještě na několik způsobů než na mě zase vyšel člověk. Není teda o co stát , ta člověčí podoba. 

    • Aha, tak reinkarnace, na to jsem nepomyslel.🙂

     Kdyby se ale také komunisti mohli reinkarnovat... hrůza pomyslet. Ale oni naštěstí věří v dialektický materialismus... i když někteří naši politici působí dojmem, že jsou reinkarnací vyznavačů rudého či hnědého socialismu, přestože se nyní tváří jako demokraté.  😉

     Takže přeji Ti mnoho šťastných příštích reinkarnací a nakonec návrat na Olympos. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit