Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nejdřív pohůnci Bruselu české zemědělství zlikvidují, zbylé fungující firmy, které za něco stály, zaklekl Bureš, aby se zbavil konkurence a mohl trh zaplavit svými šizenými blafy. A když už téměř není z čeho vybírat, protože soukromé pěstitele a chovatele zabila byrokracie, nařízení Bruselu a když dotace, určené právě jim, po patřičném "upravení" podmínek vykrádá Bureš, začnou najednou propagovat "ČESKÉ potraviny"? 

  No dobrá. Ale v tom případě to nejsou ty Burešovi. Protože ten má ČESKÝ pouze ten obal.   

  • 1) Babiš ovládá asi 17 % zemědělské produkce v ČR. To nejsou všichni chovatelé a pěstitelé. Není ani největším vlastníkem zemědělské půdy.

   2) Produkce Babišových podniků se od produkce jeho konkurence kvalitativně neliší, jak prokazují nezávislé testy (například v D-Testu).

   3) Dotace na zemědělskou půdu a stroje (třeba na kombajn až 75 %) dostávají všichni zemědělci.

   Máte nějaká data, nebo jen žvaníte?


   • Přestaňte žvanit a podívejte se na výroční zprávy Agrofertu. Na KAŽDÝ svůj podnik si podvodem vyčerpal desítky milionů na dotacích, které podle pravidel EU byly určeny pouze pro malé a střední podnikatele, co neměli vlastní prostředky. Bureš už jednou dostal z EU varování, když zjistili, že tyto podmínky obešel a díky tomu, že byl sám ministrem financí, si je přizpůsobil tak, aby jeho firmy pak podmínkám vyhovovaly. Okrádal tak roky ty malé firmy a živnostníky, kteří mohli díky těmto dotacím prosperovat a ne se rvát s byrokracií a doplácet na zákazy a nařízení EU.  

    • Přestal jsem žvanit a do výroční zprávy se podíval, nicméně o žádném podvodu tam nic není - u každého dotačního titulu je uvedeno splnění podmínek SZIF nebo příslušného ministerstva (Ministerstvo průmyslu a obchodu - Jan Mládek, ČSSD, Mnisterstvo zemědělství - Milan Jurečka, KDU-ČSL, případně nejmenované ministerstvo SRN).

     Otázkou je, jak ministr financí přizpůsobí dotační podmínky jiných ministerstev ovládaných jinými stranami, než jeho, případně jak ovlivní libovolné ministerstvo cizího státu.

     Podnikatel, který nemá vlastní prostředky, o dotaci zpravidla žádat nemůže - žadatel musí nejprve financovat projekt z vlastních zdrojů.

 • Dobrý večír,  jen pro info ,,,na vlastní oči jsem před léty viděl (byl jsem u toho) jak si z pražských mrazíren odvážely chladící náklaďáky s krásnou reklamou na vodňanské kuře ,  palety s brazilskýma kuřaty (pan Hrabiš už byl majitel firmy vodňanské kuře, ale ještě ne majitelem firmy Česká republika),,,,neřeším politiku ,, jen už onehdá se mi to jevilo jako velká sprosťárna a podvod na lidi...dobrou chuť

  • 1) Dokážeze říci, co přesně je špatného na brazilských kuřatech?

   2) Brazilská kuřata jsou žádaná restauratéry, takže fungující svobodný trh jim je dodá, jako do celé Evropy.

   • No špatný je na tom přece ten podvod kdy se brazilská a také polská kuřata vydávají zcela záměrně za české kuře , ale o tom přece náš trestně stíhaný estébák moc dobře ví ….
    • Ta brazilská nebo polská kuřata nebyla na obalech označena podle předpisu EU? Pak  by to byl podvod. Pokud někdo koupí libovolná kuřata a v libovolně označeném náklaďáku je odveze k dalšímu prodeji, není to podvod, ale normální obchod. Stejně jako když vám dodávkou s nápisem ETA přivezou mixér vyrobený v Číně.


 • Nejdříve se na těchto stránkách bezmála lynčuje Klus, nyní pan Jégl a jemu podobní směřují negativní reakce na Jágra.

  Pokud se jakýkoliv ministr rozhodne propagovat České výrobky, potraviny, služby je to přesně to, po čem zde voláme již dlouhá léta. Ono totiž nejde jen o Agrofert, ale o mraky středních a drobných živnostníků, kterým právě propagace vlastní produkce velmi výrazně pomůže (zkvalitní ji) a tím i jejich zaměstnancům.

  Dotace může čerpat kdokoliv a ne jen vyvolení (Babiš). Také nikdo neurčuje, jaké potraviny máme konzumovat. Jeden si nemůže vynachválit to, co druhý nevloží do úst. Rozhodnutí je na každém z nás.

  Máme demokracii - možnost svobodného rozhodnutí, stejně jako Jaromír Jágr, který se rozhodl dělat reklamu komu uzná za vhodné. Proč Agrofert prosperuje? Protože má kupce a těmi jsme my. A je to správná cesta.

  • No máte asi docela zkreslené informace protože pravidla pro dotace jsou u nás díky lobingu velkých konglomerátů nastavena tak že pro většinu těch malých jsou nesplnitelná a nikdy v životě na ně nedosáhnou , velcí mají tak dvojnásobnou výhodu , výhodu z důvodu své velikosti a druhou v pobírání dotací na kde co , navíc jsou u nás i všechny předpisy a vyhlášky nastaveny tak že v malém vás prostě nenechají nic dělat , jednoduše na vás navalí takové požadavky že to nezaplatíte a i kdyby jste to zaplatil do smrti se vám to nevrátí , můžou si to dovolit zase jen milionáři , všechna místní legislativa je x-krát přísnější než jinde v EU na kterou se všichni tak s oblibou vymlouvají , je to taková místní prasárna která úplně obrátila účel dotací naruby , ty měly totiž být původně v zemědělství určeny jako kompenzace těm malým rodinným farmám a jejich ochranou před likvidací těmi velkými , u nás to probíhá ale obráceně velcí likvidují malé svou velikostí a ještě na to dostávají dotace = česká prasárna...
  • Když se Jágr nestydí dělat  Burešovi šaška. No, vždyť má taky vyčutatej mozek.

   • KIMCID

    Jágr je někdo  a boháč co to někam dotáhl.CO ty kam jsi to dotáhl ty?

 • No stejné jako v komedii s Louis de Funésem Křidýlko nebo stehýnko.

  TRICATEL - taky dobrák, ale tam to byl humor. Pro nás tady nastává realita.


 • Já Babišovi fandím...

  Babiš na hrad...

  • Do Daliborky a nechat ho tam o hladu, aby Nejvyšší Spravedlnost učinila své.

   • Pokud někoho někam zavřete a necháte o hladu, neučiní své Nejvyšší Spravedlnost, ale věznitel. Tolik asi k vašemu způsobu nepřemýšlení.

 • lupen

  To je vyborny! Gauner nejhrubsiho zrna nas bude krmit!

  Bude to nejspis odpadem,ktereho sem vozi tuny a pak nam to serviruje.

  Bures neni politik je to jen clovek,ktery si z politiky udelal byznys.

  Ti vsichni prizdisraci,kteri mu jdou na ruku se ho bud boji a nebo profituji z jeho lumparen.

  Melibychom se uz konecne probrat ze spanku a jednat.

  • Pokud vám někdo servíruje odpad, vy si to necháte líbit a zmůžete se jen na: "Melibychom se uz konecne probrat ze spanku a jednat."? Potom se již raději ani neprobírejte.

 • KIMCID

  No žerte si co chcete my v Německu máme stejně lepší kvalitu.

 • Se sportem se vždy pojila čest. Alespoň tak tomu bylo např. zejména u členů Sokola. Ale Jaroslavovi Jágrovi zřejmě slovo čest nic neříká. Jinak by tomu zkorumpovanému trestně stíhanému "bývalému" komunistovi a konfidentovi StB nedělal šaška. FUJ!!!

  • Jirka152

   Je to Jaromír magore. 

   • Ano, Jaromír, omlouvám se. Nevím kde se mi vzal Jaroslav. ☹

 • Čest soudruzi, každý rozumný člověk, který chce trošku ochutnat kvalitní potraviny a zemědělské výrobky nikdy nekupuje od STBáků. Jen malá perlička : V globusu prodávali špekáčky vyrobené v Agrofertu ve kterých nebylo žádné maso. No nekup to když je to zlevněné z 11,90 na 7,90 za 10 dkg. A věřte, že se v Globu na ně utvořily fronty a do 3 hodin od otevření ve čtvrtek bylo vyprodáno !! 


  • Přesně: Globus si výrobek specifikoval, objednal, obdržel a prodal. Tak to na trhu chodí.

  • A co jako zpravodaji?Toto dělá jakože rozumný člověk.Ale proč to tady jako TY vypisuješ?On zas někdo stvořil kvalitní fámu. Ale na to už jsme tady zvyklí. Jo kdyby prodávali vývar z Kalouska nebo Bělobrádka - to by bylo narváno, co?Myslím že ani psi by to nežhrali.

 • Tak na tomhle článku mě mrzí jediné. Jarda Jágr, takto se zahodit s takovým zlodějem....Ještě křídýlko za škraň si narvi :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit