Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne

    Ma na to asi papir, on muze. 😀

  • vanhorne

    "co nás "provokuje" v diskuzi přece jsou redaktoři." 😂😂😂

    To mas tezke, nevim kolik vas je, koho  redaktori a novinari provokuji. Mne predstav si, zase provokuje stary mechem a lisejnikem obrostly balvan. Tak toto je opravdu narez jen pro fajnshmekry o tech provokaterech. Ty bys mohl z fleku delat hradniho trubace jak Zemanovi tak i Buresovi. Hlavne tomu Zemanovi, ktery nenavidi novinare tak, ze dokonce v r. 2017 radil Putinovi, ze by se novinari meli 'likvidyrovat', septal mu to pa Ruski. Ty jsi musel zrovna pribehnout z Hradu, kde jsi byl na politickem skoleni muzstva, ze? Kdo to do vas dneska nalival o tech provokaterech, Mynar, Ovcacek anebo sam vrchni velitel, jestli je vubec jeste pouzitelny?

  • OK. Ale teď se podívej do zrcadla a přeříkej nahlas to, co mi píšeš. Schválně na co přijdeš. (nápověda - mělo by ti dojít, že děláš přesně to samé, co mě vyčítáš) 😉

  • dzixy

    Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet😇😎

  • dzixy

    Kamile, je přece normální, že každý z nás má jiný názor kde na co, proč ne i na "normálního člověka". U tebe normální je zřejmě pouze ten, kdo hájí tvou barvu, tvé názory a postoje. Nic proti tomu, ale neprosazuj zde to svoje, jako normu, normu na kde co, i na normálního člověka.

  • dzixy

    Vážení diskutéři, je nás zde jako prstů na rukách a přesto si lezeme do vlasů. Bohužel někdy i urážky. Můžeme mít různé názory, ale za tím, co nás "provokuje" v diskuzi přece jsou redaktoři.  Měli bychom spílat jim, protože ne vždy píši pravdu, i  když třeba svůj názor, bohužel vždy nakloněn některé z politických stran. Mohu-li porovnat zmiňované vulgarity a urážky, těsně vedou názorově "opozičníci". A to, že občas některý z nás má týden zaracha, bohužel většinou není pro to, že někdo někoho urazil a byl vulgární, měl jiný názor, ale proto, že se dotkl ješitnosti pisatele článku, kterému zřejmě pojem svoboda slova a jiného názoru nic neříká. I když připouštím, že zatím nikdo z nás, kromě vyhazovu z pokecu, nenesl žádnou jinou zodpovědnost za své, někdy opravdu extrémní názory a urážky.

  • Proti diskusi na Seznamu je to ještě selanka.

    Ale i zde jsem měl před týdnem stopku na týden, aniž se kdokoliv obtěžoval mi zdůvodnit proč.

    Asi proto, že jsem známý sprosťák a mé příspěvky se jen hemží vulgaritami. 

    Říká se tomu přeci diskuse, a tam se někdy vyskytnou názory, které nemusí s názory redakce konvenovat.  Je paradoxní, že je třeba zákaz komentovat práci administrátora. Tak kdybychom se týden neviděli, tak víme proč. 

    Přeji Vám i redakci hezký den

  • vanhorne

    Co ti vymazli?

  • vanhorne

    Obvykle se vypracuji 2 plany. V pripade selhani planu 'A' se pouzije blueprint 'B'. Zalozni plan by mel mit 'najlepsi krizovy manager'  nekde v supliku, tak at se s nim pochlubi.😂

  • vanhorne

    http://imgway.cz/s/2rRL

  • No, zato v dolní komoře parlamentu jsou ze značné velké části hokynáři, které si tam zvolily "opice" k obrazu svému.

  • orovsky nejduleszitejsi je hned upozormovnat na pravdu !!!! dkuji !!!!

  • Koukám, že Tiscali cenzura funguje...☹️

  • 👍😃

  • jeli si myslim tak nas asi chteji ve vsechny zavtazdit anby se mohli spojit a obsadit a my jen my ja volili ve violbach zeman a babis a babis ne a udela konflikt na zeman a zeman okamura konec """??.::-_!!!

  • No jak myslíte, když jste si je zvolil...mohl jste volit jen jednoho a na toho jste jistě právem hrdý. 

  • vanhorne

    "ale myšlení je pro ně"

    Mysleni muze byt pro nektere neobvykla i neprijemna a v mnohych pripadech az bolestiva cinnost. Tem ke spokojenosti staci, ze za ne mysli, "nejlepsi krizovy manager" a oni jen kyvnou hlavinkama.😀

    Je videt co to je za nemohouci tlupu, ktera si nedovede poradit s takovymi vytecniky, jako jsou ti dva, grazl Volny a dalsi jemu podobny exemplar Bojko.

  • josef.chmela

    Už vím proč jsou všichni senátoři mentálně omezení, protože je volil "občan".

  • 🙂🙂🙂😂

  • Většina senátorů, které jsme si zvolili do horní komory parlamentu jsou zvykl myslet. Naproti tomu v dolní komoře parlamentu jsou mnozí, kteří se tam dostali pomocí koblih a slibů, že bude líp, ale myšlení je pro ně naprosto nepochopitelný a neproveditelný proces.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit