Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by měla královna Alžběta II. taky kluka? A v jejím věku? No u šlechticů je všechno možné. Kluka má Kate a ta není královna. To jen na upřesněnou všem milovníkům monarchie.
  • Bezva finta. *3*
  • A ty nekraď nicky, komunistický kašpare!
  • Zloději !!
  • A ty se zase bojíš pravopisu, viď, kašpare... :-)))
  • Česká královna Barbora Špotáková má také kluka. Blahopřeji oběma královnám. Škoda jen, že se toho štěstí nedožila babička Diana, to je mi líto.
  • Soudruhu, úroveň tvých "příspěvků" rapidně stoupá (vzhůru)!
  • Zdejší nekulturní Zemanovské stádo se na nic jiného než na urážení Kate a
    kradení nicků nezmůže. Tam si uctívejte toho svého hradního burana a lháře který
    nechává člena STB tisknout pomlouvačné články proti svému knížecímu soupeři.
    Každej soudruh se oprávněně bojí slov jako Noblesa slušnost poctivost .. protože
    dokáže jenom krást podvádět a lhát.
    Kate patří na hrad! Zeman nejen za rozdávání protekčních korýtek patří do
    vazební věznice!
  • To jo, ale Kchárlovi by ho musel nahonit sám, on by usnul i při tom. A to se ale pak nadře....
  • Pouští, dám mu krabičku cigaret a není problém.
  • No uvidíme, co Kalousek vymyslí, aby svého maskota uchoval i pro další generace. Buď ho naklonuje nebo z něj ještě trochu šťávy dostane a událá malého Kchárla někde ve zkumavce. Nakonec je to přece chemik, né?
  • Změň si nick, ať tě nepoznám, soudruhu!
  • A to vás pouští na internet?
  • Dám ji ale tobě a pořádnou!! *1*
  • Ještě si dej facku přes celou hubu!
  • Plebs se raduje a tak aristokracie muze v klidu zvysit dane *1*
  • Ty taky táhni na schůzi a neotravuj tady lidi, komunisto!
  • Zlodějský smrade !!!
  • To je ti podobné. Já bych se na tvém místě zamyslel, jestli to mám v hlavě v pořádku, ale to je tvoje věc, klidně vyšiluj.
  • Proč škoda ??? Jinak souhlasím, blbců by se tu našlo dost, ale já bych mezi nimi určitě nebyl... Kchárl ale ještě může zplodit potomka, sice už jen umělým oplodněním, ale může...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit