Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otřesný a velmi trapný tyjátr - na jedné straně obludná podprahová davová manipulace s hraním na rodidla tupých krav, na druhé straně frenetické tupé hýkající stádo jako za Hitlera, blaženě vzpínající ruce ke svému führerovi, nyní k údajně modrokrevnému spratkovi. Smutné.
  • Takového pitomce aby svět pohledal. Nám je přece jedno, že se Anglii narodil následník trůnu, jako ten "rudořitník" nevidím jediný důvod k nějakému šílenství, protože to není žádný český budoucí občan a chleba kvůli tomu levnější nebude. No tak má Anglie prince, no a co ??? My jim ho živit nebudeme...Jenom nevidím důvod propukat kvůli tomu do bůhvíjakému bláznění...to je vše. Ty se bavíš svými výmysly, tak se třeba uprdni a můžeš mít větší radost, stejně jako já. Nadarmo se neříká, že dobrý prd je někdy Z5lepší než deset doktorů....
  • Ten už je tam dávno, odvezli ho přímo z vyučování VUMLu!
  • Vzdyt ma pravdu VOLE, komunista fasista anarchista je to fuk.... ale delat tradááá do sveta z jednoho narozeneho ditete je nechutne!!! kolik se jich jeste dnes narodi a kolik umre. Je to vsechno masove vymivani hlav ,ktere si mysli ze ziji ve svobodne a demokraticke zemi,ALE OPAK JE PRAVDOU. Elita si z hlupaky dela co se jim zamane....... Urcite si myslis ze 9/11 spachali teroriste z vychodu ze??? Otervri oci a neco si zjisti DEMETHOS OVEČKOS ;)
  • Jak dlouho tam budeš??
  • Taky mne to chytlo, už jsem v Bohnicích.
  • Každej sme nějakej. Já jsem hrdej kovanej komunista, kterej to tady jednou všecko vystřílí!!!
  • Dementos komunisthos!
  • Nejvíc z toho šílí rudořitníci z ksčM. Jak zábavné...
  • Škoda, že náš kníže Kárl není již v plodném věku. Mohli také jeho fanatičtí stoupenci povykovat týden před porodnicí a zběsile se radovat nad zrozením malého Kchárla.
  • Jestli mají britští šlechtičtí degeneráti problém se svojí identitou, pak by mělo obyčejné Brity inspirovat konečným řešením podobných problémů s carské rodiny v Rusku v roce 1918. Tam to lid vyřešil celkem rychle a rázně a ke všeobecné spokojenosti, nemluvě o tom, že se tím ušetřily nemalé peníze ze státního rozpočtu. Podobné řešení by britskému národu jistě přišlo také vhod.
  • Dementhos komunistos!
  • Je vidět, že Anglie horuje pro monarchii.Připojuji se k tak zvanému šílenství
  • Já jsem třeba úplně klidnej.
  • Utrtkat spratka dokáže i Dezider a jeho Eržika, na to opravdu netřeba vysokého IQ - proto nevidím jediný důvod, proč bych měl být blahem vyprděný nad vznikem dalšího zpátečnického šlechtického degenerátka. Já si vážím spíše skutečně pracujících lidí, kteří dokáží pro společnost něco skutečně užitečného přinést, nikoliv ansámblu cvičených opic z Cirkusu Buckingham, sloužící k nalákání stejně primitivních, naivních a tupých turistů, kteří onanují blahemn nad spartakiádou při výměně stráží před tímto smrdutým doupětem zpátečnické monarchistické lůzy. Na stromy s nimi !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit