Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mluvit o potenciálním spojenci TOP 09 či STAN při rozjezdu na politické dráze není zrovna nejprozíravějším projevem "duchaplnosti".
  • kuwa v demmentgracyjy nekdo ponizuje ostatni lidi ?! nechapu

  • My mu ale nabízíme Evropskou unii, to je něco vzdáleného, k tomu nemá vztah. Chce Čechy. A kdo mu nabízí Čechy jako národ, kdo mu nabízí 'pojď, budeme dělat vojenskou službu, budeme ochotní tu zemi bránit, něco pro ni uděláme'? Kdo říká tyhle věci? Říkají to jenom lidé, které máme za nácky, ale já si myslím, že to mají říkat také liberální demokraté.

    • A co má být to pojítko?

    Národ.

    • Národ?

    Národ. Není jiného zbytí, než se vrátit k osvědčenému, ne pitomému nacionalismu, ale vlastenectví. Lidem na jejich zemi musí záležet. Musí být na ni hrdí. Když tady vyjede nějaký nový Baťa, všichni na to musí být pyšní. 

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Tak já jsem vlastenec. A jako vlastenec pochopitelně chci Moravu jako národ. Tedy počkám až bude strana iMoravsko. A té dám podporu. Snad se opět brzy objeví nějaký významný podnikatel jako byl Moravan Baťa.🙂 Jen nechápu, proč Češi jsou hrdí na Moravana Baťu? To sami nemají žádnou osobnost? To by potom stejně tak mohli být hrdí na Adama Opela a jeho rodinu zakladatele slavné automobilky. Koneckonců stejně už je skoro všechno v Čechách německé, že...tak vo co gou...?

  • Dobrý den,

    tak je docela zřejmé, komu se kde poskytuje mediální podpora, Tedy kdo za koho bude kopat.

    Soukup sám za sebe, Seznam.cz  a ČT1 za kohokoliv, kdo má ve znaku Slunce a jak patrno Tiscali se zhlédla v panu Šternovi.

    Inu proti gustu...... jen je dobré vědět. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit