Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to smutné, že už je to tak dávno. Věřím ale, že se to zase prolomí a naši kluci brzy nějakou medaili z MS přivezou :-) . Letos hokej skončil hodně brzy. Přítel hraje také hokej, tak až zase začnou trénovat a hrát, tak se budu chodit dívat na něho :-) . Zatím si koupil alespoň nové vybavení. To co už měl nebylo nic moc. Vybrali jsme proto dvě nové helmy, tkaničky do bruslí, chrániče na zuby, hokejky a já nevím, co všechno ještě :-) .

 • Náš nejlepší hokejista všech dob Jágr,když hrál,tak jsme mohli očekávat úspěchy.Dnes sice je obdivuhodé,že ještě hraje,ale svým věkem už by měl odpočívat.NAGANO,tam jsme měli ještě náš výkvět

  Jágr,Reichel,Růžička.Je dobré,že tito úspěšní hokejisté pokračuji jako treneři a předávaji své zkušenosti

  mladým,proto si zaslouží náš obdiv.

 • Není to tak dávno, co jsme v hokeji udělovali lekce třeba Finsku, ale dokonce i Kanadě, o týmu USA ani nemluvě. Nyní jen paběrkujeme, zřejmě proto, že hráči chtějí velké peníze a o to mají menší srdce. Naši bývalí šampióni nehráli pro prachy, oni chtěli jen dobře reprezentovat republiku a pro republiku vyhrát šampionát. 

  • Svět je prostě jiný. Bez jakéhokoliv  moralizování víme všichni dobře, že dnešek se měří přes peníze.

   Kdo může financovat dnes dítěti tréning v dobrém klubu s dobrým trenérem? Když je klukovi 12- 14 let a něco se zdá, že umí, berou tatínci (maminky) kramle do U.S.A., Švédska a s vidinou, že ten jejich Matěj je bude jednou královsky živit, zmizí. 

   U nás zůstanou jen šmudlové nebo kluci, kteří to sice hrají, ale když by měli něco obětovat, tak jdou od toho. Ale to jen jedna strana mince.

   Další je vůbec vztah dětí k pohybu (rádi soupeří jen na PC). Sport chce sebezapření, disciplínu a odříkání, mnohdy bolest - a kdo je na to dneska zvědavý?! Tituly jsou vysoko a daleko. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit