Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Po přečtení Vašeho příspěvku, mě ten včerejší od Vaší lůzy skutečně dojal. vaše sebestřednost a drzost nezná mezí, proto si jej připomeneme, ať všich ni vědí co jste za pakáž:
    Gemo!
    myslel jsem si, že už jsi se trochu zamyslel, ale ty jsi opravdu neskutečný vylízanec ! Já netuším, jaká má být "moje" demokracie, aly ty víš asi všechno, to už si tu nakonec dnes předvedl. Jsi bezpochyby arogantní, sebestředný a blbý fracek, který má nějaký soukromý názor a dělá chytrého. Všichni ostatní, co mu neprdelkují (tzn. nesouhlasí) a mají dokonce ještě tu drzost mu oponovat, jsou fašisti, nacisti, TOP top, gestapo a kdoví co ještě. Dlouho jsem ti vykal, ale vymaštěným gaunerům, jako ty, zásadně tykám ! Kontrolní otázka pro Gema apod. výlupky : nemyslíte si, že svým hloupým chováním ve stylu "jen já mám tady pravdu" a všichni ostatní, co mají jiný názor jsou fašisti atd. (viz seznam výše) si z mnoha lidí, jen tak, uděláte nepřátele ? To je totiž dokonalé komunistické (ve stylu bolševika) chování podle hesla "kdo nejde s námi - jde proti nám" ! A ty sprosté výrazy apod. výlevy, co běžně užíváte, to svědčí buď o komunistické infekci (konkrétně: primtiv) s postižením mozku anebo o hlouposti nějakých mladých rozežranců, které zatím bohužel nikdo nenaučil disciplíně a slušnému chování. Vážně se už nad sebou zamyslete a respektujte jiné, aby se vám to časem nevrátilo jako bumerang ! A hlavně - slušně, nebavíte se s nějakými kamarády na své úrovni.
  • Tebe by privezli smichanyho s opicim trusem.Ty Ebolo.
  • Rozhodne se nejedna o spatne stroje.Sice je pravdou,ze F-15 je o tridu vyse.
  • Zase se na ně budou vypatlanci sbírat, až nám je UPS přiveze v cínu
  • KIMCID
    http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/345874-radikalni-islamiste-zabili-v-iraku-670-veznu-jen-kvuli-vire.html

    asi tak
  • A copak vyrabis tak zajimaveho,ze beres mzdu ruda palice?
    JSI LENOCH,JAKO KAZDEJ KOMUNISTA!
    Luzo!!! *12*
  • gripeny jsou letadla pro děcka na učení lítat,jinak do boje jsou neschopné,jako naše armáda
  • Myslím, že by jste se divil heřmane géringu!
  • Proto jim stavíme mešit? Proto jim likvidujeme diktátory, kteří je drželi na uzdě? Jste k smíchu *1*
  • "Jmenuju se Herman zadek mi natrhnul Orbán.
    Vod kostrče ke krční páteři,
    nikdo mně to však nevěří!"
  • (_;_) Bleeee! *11* *12* *12*
  • Ano, soudruhu. v našem zájmu> Aby se nám na tržištích a v metru nezačali odpalovat islamáčtí pomatenci, aby jsi se mohl holit a nemusel chodit celý den v noční košili s hlavou ovázanou ručníkem, abys mohl pít vodku, jíst vepřové a nemusel pětkrát denně mlátit hlavou o zem. To vám na PŠM neříkali?
  • V zájmu daňových poplatníků by bylo se cvičit na terčích v ruských uniformách. Jo a nezkoušejte nekomu nakecat , že vy plazíte nějaké daně .
  • taky uvidime nějaké pižlaci video s čechem? *7*
  • Vyloženě dle přísahy, vyloženě v zájmu daňových poplatníků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit