Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ale to už se děje roky...

 • Já, pane Sýkoro doufám, že se nikam nepoděl. I přes mnohé názorové třenice se nikdy nepostavil na stranu buranské cenzury, jak jí známe z jiných serverů. 

  I pan Jegl má samozřejmě právo na svůj názor. Je ale pravda, že už moc dlouho jsem jeho editorské kroky nezaznamenal. Diskutoval vždy věcně a slušně. 

 • Skoro jsem si myslel, že takovou cestu by měli hledat odborníci v energetice. Třeba tím, že najdou cenové optimum energií. Ne zlodějské reálné ceny.

  Ale asi máme takové odborníky mezi velvyslanci. Dobře. 

 • Už se začnou omlouvat Bulhaři a požádaji Putina o pomoc,jinak by nepřežili tuto zimu.Jednota EU se začíná trhat a to ještě nezačala zima.S EU to zrovna nevypadá nejlíp.

 • goyim

  "Sprcha místo jedné vany týdně = 400 mil korun nepujde do Ruska"

  Těch 400 milionů půjde do Ruska odjinud a ještě ušetří plyn, protože ho prodají za vyšší cenu. Na válku to nemá vliv, což ostatně prokazuje realita, válka prakticky skončila, Rusko dosáhlo cíle. Nebyla náhodou pointa sankcí tu válku zastavit? Přesto EUrobanderovská kolonie Ušáka pokračuje a se smrtí v očích přidává na plyn. Nabízí se tedy jediná otázka. To vypadá, že nikdy nešlo o ukončení války, ale o destabilizaci Ruska / změny režimu. Moment... přesně to si Ušák naplánoval roky před invazí. Viz. strategie "extending and overreaching Russia" vypracovaná v roce 2019 RAND institutem pro Pentagon. Pěšáček jménem EU dobře plní roli užitečného idiota a svým chováním krásně prokazuje, že výše uvedené je pravda. Zasmějme se.

 • A co takhle třít ebonitovou tyč liščím ohonem? 😉

 • Doma.Tady máme rezervy.Zdivočelá smečka říkající si Občanský rozcestník předvádí na své stránce třeba extra spořivou pitominu. Jejich rovnice občanské blbosti  zní: "Sprcha místo jedné vany týdně = 400 mil korun nepujde do Ruska". To už musí být extra magoři, kteří vyprodukují takovou větu. Takový gejzír pitomin nevymyslíš.A to jako všechno proč? Chci si napustit vanu, zaplatím si. Každému je u nás úplně jedno že peníze jdou logicky do Moskvy. Protože do DDR by šlo několikrát více.Péťo tady, tady se musí pátrat. Akorát, že on jaksi není zájem.

 • Skuteční odborníci na energetiku mají jasno už dávno. Kdyby se politická reprezentace řídila jejich radami, tak jsme za vodou. Političtí ideologové a jejich poskoci, pardon poradci realitu vidět nechtějí a bojí překročit i vlastní stín aby náhodou nešlápli na kuří oka nadnárodním korporacím (spekulantům), Washingtonu, Bruselu a Berlínu. 

  https://www.youtube.com/watch?v=4Bpvthw9L5M

  https://www.youtube.com/watch?v=xXaHo02ea4k

 • Makak

  Co přestat prodávat naši levnou elektriku do Německa na burzu a kupovat ji obratem zpět 8x dráž jako nějací d*menti.

  Nemáš zač fialovej hnuse.

 • Cesta je jednoduchá. Zavřít nenajedené chřtány rafinerií a energobaronů. K tomu potřebuje ten slabý muž velvyslance? Neví jak na to, nebo chce vyslat signál? 

 • Bože to je vykastrovaný tur domácí.

 • josef.chmela

  Ovšem práce činorodá, která produkuje užitečnou věc. Třeba lámání kamene na stavby silnic nebo kopání uhlí aby bylo teplo.

 • josef.chmela

  Všechny problémy s energiemi jsou důsledek fialovy energetické války s Ruskem. Jen blbec si neuvědomí, že tuto válku nemůže nikdy vyhrát.

 • Diwa

  On je kouzelník....co chce hledat ? ČEZ měl dávno zaříznout, akcionáře poslat do kelu, nebo jim narovinu říci jak to bude bez toho jestli někdo chce nebo ne a nemusí řešit hovadiny. Ten chlap je blbej jak národní výbor ! Hoši, to nechceš ! Oni všechno poserou a hlavně neřešej a on po takové době ještě něco nebo někoho hledá ? Ten měl dostat facku že by letěl pět metrů !

 • ...apropo když vzpomínáte "novináře", tuší někdo kam se poděl místní "nezávislý" žurnalista, bojovník za pravdu, demokracii a svobodu slova pan Jégl? Jestli už je teď ve státě českém všechno v pořádku, pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí a jeho mise tak byla splněna? Tímto se s vámi na měsíc (možná i déle) loučím...

 • goyim

  A já mysel (na základě těch lží z mainstream žump), že už to má pod palcem a on teprve začíná hledat? Schopný to ideolog... stejně jako pohůnci "novináři" jemu sloužící.

 • To by bylo správné. A ti politici co to způsobili by měli být v nějakých táborech na převýchovu. Od 06 hod. do 18 hod. práce a nic než práce.

 • Jenže rádcové vyšli ze stejného hnoje jako politici. Fialko, ty si to odseweš.

 • Už jsem sem následující text jednou dal, ale je výmluvný, výstižný:

  Předseda Podnikatelských odborů Radomil Bábek: Co je potřeba udělat, jako zrušit emisní povolenky, vystoupení z lipské
  burzy či změna na prodej pouze přebytkové energie, zrušit nebo odložit
  Green Deal, zrušit tlak na omezení uhelných zdrojů, zrušit dotace na
  elektromobily… tento mix by měl vliv pozitivní na ceny elektrické
  energie a ceny by šly prudce dolů. Reakce z ODS byla: Počkejte, a to
  snad chcete, abychom vystoupili z Evropské unie?Když jsem před lety zjistil, že čeští poslanci v Evropské unii a český
  eurokomisař tam nejsou, aby hájili naše zájmy vůči Evropské unii, ale
  aby hájili zájmy Evropské unie vůči nám, byl jsem konsternován. Dospěli
  jsme tak daleko, že čeští europoslanci či komisaři jdou bez jakýchkoliv
  skrupulí a uzardění natvrdo proti zájmům České republiky tím, aby bylo
  zrušeno právo veta. Domnívám se, že se dostáváme do bodu, kdy se bude
  lámat chleba a lidé jako já, kteří jsou pořád příznivcem Evropské unie
  jako projektu, začnou pochybovat, že máme být členem Evropské unie.
  Evropská unie už začíná být diktátem a impériem, která vládne, místo,
  aby sloužila. Kdyby politikové říkali pravdu, polovina občanů by spáchala sebevraždu.

 • Jediné řešení, nech to chytřejším lidem a jdi a už ani neuč , tvoje názory patří minulosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit