Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • josef.chmela

   V prvé řadě by měli vykopat Fialu s celou jeho vládou a pak jít do Ruska, omluvit se za pomluvy a štvaní a už nemusí nic hledat.

  • Už se začnou omlouvat Bulhaři a požádaji Putina o pomoc,jinak by nepřežili tuto zimu.Jednota EU se začíná trhat a to ještě nezačala zima.S EU to zrovna nevypadá nejlíp.

  • To by bylo správné. A ti politici co to způsobili by měli být v nějakých táborech na převýchovu. Od 06 hod. do 18 hod. práce a nic než práce.

   • josef.chmela

    Ovšem práce činorodá, která produkuje užitečnou věc. Třeba lámání kamene na stavby silnic nebo kopání uhlí aby bylo teplo.

 • Doma.Tady máme rezervy.Zdivočelá smečka říkající si Občanský rozcestník předvádí na své stránce třeba extra spořivou pitominu. Jejich rovnice občanské blbosti  zní: "Sprcha místo jedné vany týdně = 400 mil korun nepujde do Ruska". To už musí být extra magoři, kteří vyprodukují takovou větu. Takový gejzír pitomin nevymyslíš.A to jako všechno proč? Chci si napustit vanu, zaplatím si. Každému je u nás úplně jedno že peníze jdou logicky do Moskvy. Protože do DDR by šlo několikrát více.Péťo tady, tady se musí pátrat. Akorát, že on jaksi není zájem.

  • goyim

   "Sprcha místo jedné vany týdně = 400 mil korun nepujde do Ruska"

   Těch 400 milionů půjde do Ruska odjinud a ještě ušetří plyn, protože ho prodají za vyšší cenu. Na válku to nemá vliv, což ostatně prokazuje realita, válka prakticky skončila, Rusko dosáhlo cíle. Nebyla náhodou pointa sankcí tu válku zastavit? Přesto EUrobanderovská kolonie Ušáka pokračuje a se smrtí v očích přidává na plyn. Nabízí se tedy jediná otázka. To vypadá, že nikdy nešlo o ukončení války, ale o destabilizaci Ruska / změny režimu. Moment... přesně to si Ušák naplánoval roky před invazí. Viz. strategie "extending and overreaching Russia" vypracovaná v roce 2019 RAND institutem pro Pentagon. Pěšáček jménem EU dobře plní roli užitečného idiota a svým chováním krásně prokazuje, že výše uvedené je pravda. Zasmějme se.

 • Makak

  Co přestat prodávat naši levnou elektriku do Německa na burzu a kupovat ji obratem zpět 8x dráž jako nějací d*menti.

  Nemáš zač fialovej hnuse.

  • Ale to už se děje roky...

 • Jediné řešení, nech to chytřejším lidem a jdi a už ani neuč , tvoje názory patří minulosti.

 • goyim

  A já mysel (na základě těch lží z mainstream žump), že už to má pod palcem a on teprve začíná hledat? Schopný to ideolog... stejně jako pohůnci "novináři" jemu sloužící.

  • ...apropo když vzpomínáte "novináře", tuší někdo kam se poděl místní "nezávislý" žurnalista, bojovník za pravdu, demokracii a svobodu slova pan Jégl? Jestli už je teď ve státě českém všechno v pořádku, pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí a jeho mise tak byla splněna? Tímto se s vámi na měsíc (možná i déle) loučím...

   • Já, pane Sýkoro doufám, že se nikam nepoděl. I přes mnohé názorové třenice se nikdy nepostavil na stranu buranské cenzury, jak jí známe z jiných serverů. 

    I pan Jegl má samozřejmě právo na svůj názor. Je ale pravda, že už moc dlouho jsem jeho editorské kroky nezaznamenal. Diskutoval vždy věcně a slušně. 

 • Bože to je vykastrovaný tur domácí.

 • Skuteční odborníci na energetiku mají jasno už dávno. Kdyby se politická reprezentace řídila jejich radami, tak jsme za vodou. Političtí ideologové a jejich poskoci, pardon poradci realitu vidět nechtějí a bojí překročit i vlastní stín aby náhodou nešlápli na kuří oka nadnárodním korporacím (spekulantům), Washingtonu, Bruselu a Berlínu. 

  https://www.youtube.com/watch?v=4Bpvthw9L5M

  https://www.youtube.com/watch?v=xXaHo02ea4k

 • Jenže rádcové vyšli ze stejného hnoje jako politici. Fialko, ty si to odseweš.

 • Diwa

  On je kouzelník....co chce hledat ? ČEZ měl dávno zaříznout, akcionáře poslat do kelu, nebo jim narovinu říci jak to bude bez toho jestli někdo chce nebo ne a nemusí řešit hovadiny. Ten chlap je blbej jak národní výbor ! Hoši, to nechceš ! Oni všechno poserou a hlavně neřešej a on po takové době ještě něco nebo někoho hledá ? Ten měl dostat facku že by letěl pět metrů !

  • josef.chmela

   Všechny problémy s energiemi jsou důsledek fialovy energetické války s Ruskem. Jen blbec si neuvědomí, že tuto válku nemůže nikdy vyhrát.

 • Cesta je jednoduchá. Zavřít nenajedené chřtány rafinerií a energobaronů. K tomu potřebuje ten slabý muž velvyslance? Neví jak na to, nebo chce vyslat signál? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit