Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusko není náš nepřítel, našim nepřítelem jsou USA a jeho užiteční idioti z NATO, kteří prosazují velmocenskou politiku USA!!Jen za posledních 15 má NATO na svědomí miliony mrtvých, mrzáků, vdov a sirot a miliony lidí na útěku ze zdevastovaných a vykrádaných zemí ze strany USA a jednotlivých zemí NATO-EU !!Začalo ro rozbitím nejen česka, ale Jugoslávie, dále ukradené Kosovo, Irák, Sýrie,Líbie,Jemen,....atd. atd. RF byla dobrá, když tam bačoval vožrala Jelcin, kterému Rusko vykrádlai všichni:-))pomalu mu nezůstal ani název!Nastoupil putin, tento trend zastavil a v tom momentě je za zločince!! Mimochodem NATO podporuje nacisty a SS-áky, ty dokonce chrání a brání v Estonsku,Litvě a Lotyšsku, nehovořím o zločinném chování vlád těchto zemí k milionům rusů na jejich uzemí!! Proto mají strach , aby se nezbouřili a jasně neřekli, že jsou tam doma a chtějí mít stejná, demokratická práva jako náckové a SS divize co se tam při oslavách producírují!! Ukrajina, náckjové, banderovci na čele s Tymošenkovou, ta to řekla i v tisku, že vybije 10 milionů rusů na východě včetně použití jaderných zbraní!!Výsledek se dal čekat,lidé, dědové, otcové, dělníci, technici, zaměstnanci a další se začali bránit před prapory nácků v praporech Ajdar a dalších které byli podporovány USA a NATEM včetně ČR!!Nehovořím o puči ,který vyrobili USA se svými užitečnými dioty v NATO a EU včetně ČR!!Takže prosím nelhat, nemlžit, lidé znají pravdu!! Jen mně bude zajímt až se to spustí!! stačí i dnes málo!!aby došlo ke katastrofě, provokovat se nemá!!
  • A takový slušný člověk to byl. Moc je opájející a mnozí ji podlehnou. *9*
  • josef.servit.9
    Pořád končí, ale otravuje okolí. Jeho výroky jsou zrcadlem jeho mozku. Jako kapitán byl hňupp a jako generál idiiooot. Nic nevymyslí, nic neumí!On se opravdu hodí do Brruusseellu????
  • Bránit vlast??? Klidně!!! Ale tu SVOJI !!!
    • přesně tak,mě je blížší vlastní česko a připojit se tak jedině k našim slovenským a ruským bratrům
      • Komu ????

        Mne můj brácha nikdy nebuzeroval ani nevyžíral antož aby obsadil můj pokoj. Jestli je to u vás v azii zvykem jinak tak budiž ale tady vaše křovácké ideje --- tady nemaj šanci. *1* *1*
  • ferda
    Když je tak bojechtivý,měl by si to rozdat na férovku ,třeba i s nějakým Rusem.Ono,dobré je chytat hady cizíma rukama.
  • počkejte až bude pan gen.Pavel na náborovejch plakátech, jak slavnej Kitchener
  • Tento general vstupem do nato dostal výplach mozku.
  • tento šedivý rypák je zrádce českého lidu
  • Jinak co se týče těch odvodů, podívejte se jak řešili odvod chlapů ženský na Ukrajině:
    https://www.youtube.com/watch?v=h3J_9cPbgoE
    • co čekat od žen banderovců *13*
      • Lepší hromádka spálených papírků, než hromada mrtvol.
        • naprostý souhlas
  • Kdy už někdo z nás neukáže šedivému Péťovi tu tvrdou pěst a současně ji nepoužije. Potřeboval by výprask jak koza dr.... . Šak většina víte co. No poturčenec horší Turka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit