Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyřadili jste Rusko ze spolupráce a chtěli jste mu začít diktovat. To se dalo vlastní cestou a spoluprací s Čínou, Indií a dalšími. Ukrajina je nástrojem jak sankcionovat Rusko ale Francouzká rozvědka má jiné info než USA a podřízené EU. Sankce donutí Rusko k vývoji moderních zbraní a průmyslu. Už pdodaný sytém S300 dělá vrásky přesto že je obranný. No a s tou pěstí bych nestrašil. Nové generálské koště "dobře mete" tak EU bude rádo. *8*
  • Ruský rubl nadále posiluje, od mezidenního minima z 16. prosince loňského roku vůči koruně posílil již o 86 %
  • Pavel už od pohledu vypadá jako duševně narušený. Jen aby si sám nenaběhl na pěsti dělnické a rolnické třídy.
    Ať žije proletariát, který ten buržoazní imperialistický ksindl musí rozdrtit dělnickou pěstí !!!!
    • Od někoho kdo sedí doma na dávkách a vyžírá dělníky a rolníky bych přesně tyhle Štrougalovy kydy čekal. Taky měl ve výučním listu napsáno NA SAKA NEPOUŠTĚT. Ve finále ho odevšad pro neschopnost vyhodili. Tak se dal na politiku.
      • Dovolím si jen malou připomínku, příteli..... "nepouštět na saka" měl ve výučním listu jiný komunistický politik - Ing. (rozuměj Ihly - Nitě- Gombíky) Bilak. *1* *1* *1*
  • Koukám že bychom s tou azilovou politikou měli přibrzdit....... Je to tu samý Turek rusák albánec íráčan somálec a podobná příživnická svoloč která by nejraději zase viděla ruské tanky v českých ulicích. .... To víte že jo...... Budeme čekat až nám zaklepete na dveře.......
    Našinec v tom má neštěstí jasno což se krásně projevilo při průjezdu našich spojenců přez naše území. Až na pár chudáků o bezvýznamném počtu jsme jednotní v tom kdo je agresor.

    Já tedy mít branou povinnost na rok nepodmíněně jako v Rusku mít nechci. To už mám za sebou. Si raději pár korun připlatím ať za mne válčí ten kdo na to má náturu.

    No a kdo by si chtěl přečíst kdo a na jak dlouho musí tovinně na vojnu - je to tady. http://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1kladn%C3%AD_vojensk%C3%A1_slu%C5%BEba

    Očekávám nejméně 40 negativních ohlasů od všech příživů - hlasování povinné *1* *1* *1* *1* Jinak raut na ambasádě nebude. *1* *1*
    • Dobře napsáno, k tomu už jenom malý dovětek - přečtou si tohle ty moudré hlavy našich poslanců a senátorů. Latinici říkají:"Vox populi, vox dei." čili "Hlas lidu, hlas Boží." Anebo naše moudré hlavy našich zákonodárců neumí číst?? *1* *1* *1*
    • gutt
  • počkejte až bude pan gen.Pavel na náborovejch plakátech, jak slavnej Kitchener
  • Pavel srovnal alianční a ruskou aktivitu. Připomněl, že v roce 2013 provedlo NATO cvičení v Pobaltí a Polsku, kterého se zúčastnilo 6000 vojáků, zatímco Rusko uspořádalo manévry s 38 000 vojáky.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    No je to sprosté. Útočný pakt NATO provedl cvičení v cizí zemi s pouhými 6000 vojáky kdežto Rusko cvičilo obranu na svém vlastním ůzemí se čtyřiceti tisíci muži. To mi připomíná, když se ve třicátých letech u nás stavělo obranné opevnění a modernizovala armáda, Německo protestovalo, že se cítí být námi ohroženo *4* Rusové ovšem nejsou my, aby v momentě kdy jsme byli připraveni, vydali pod výhrůžkami západních "demogratů" území a pevnosti bez boje. Je dobré aby si poskoci z NATO uvědomili že v případě napadení Ruska nebudou mít v žádném případě snadnou práci.
    • To mi pověz kdo by chtěl napadnout Rusko ????
      Jako že by se Slovensko, Česko, Rumunsko, Maďarsko a Polsko rozhodlo napadnout Rusko ???
      Jasně a každý parlament to bude schvalovat zvlášť *1* *1* *1*

      Ty státy nemaj tolik vojáků dohromady kolik jich v Rusko vyslalo do pobaltí na cvičení. Tak že kdo tady demonstruje sílu je snad jasné i na Štachových pasekách.... Přičemž chápu že k tomu nemáte na Ruské ambasádě kladný vztah *1* *1* *1*
      • chtějí napadnout Rusko. Tos ještě lokaji nepochopil že tě posílají na jatka? *8*
  • pan generál si to poplet jistě mněl na mysli, hrozba přichází ze strany Amerických válečných štváčů.
  • Jinak co se týče těch odvodů, podívejte se jak řešili odvod chlapů ženský na Ukrajině:
    https://www.youtube.com/watch?v=h3J_9cPbgoE
    • co čekat od žen banderovců *13*
      • Lepší hromádka spálených papírků, než hromada mrtvol.
        • naprostý souhlas
  • Jinak takových článků ještě bude hodně, protože do války je potřeba ovčany hezky zpracovat propagandou.
    Ale jinak přípravy zatím běží na výbornou. Evropa se vymlátí, zadluží a Ti za oceánem si zase namastí kapsy na půjčkách.
    P.S. o Rublu je ticho, proč asi, stačí se podívat na jeho vývoj za březen.
    • vzal jsi mi to z pusy,celá rodina jsme prodali dolary a investujeme do rublu který je krytý zlatem,veškerý okruh našich známých dělá to samé,jako investici mohu jen doporučit *4* vývoj rublu na březen byl víc než pozitivni
      • Viděl jsi někdy investiční zlato ??? Chytrolíne *1* *1* *1*
        Nám investiční ropu.... Stejně jako Rusáci zlato *1* *1* *1* Sice jsem ji nikdy neviděl a neuvidím páč je někde mezi Kuvajtem a malajsií ale dobré. Skvělá investice - báječné vyhlídky. *1* *1* *1* *1* Pro odborníky tvého formátu zbývá jen dodat že mne litr ropy stál méně než laciná minerálka --- No nekup to když je to tak laciné *1* *1* *1*
  • Gen, Pavel je prostě prodoužená ruka USA vedení. Samozřejmě řádně prověřený CIA.
    • Kdežto za socíku neměli naši generálové s rusákem nic společného, že?

      Sakra nyní jsme v NATO, ne ve Varšavské dohodě, to je tak těžké pochopit?
    • přesně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit