Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po navštěvě Kanady letí Blidlov na Papuu pak do Tibetu a k eskymákům, kde hledá spojence na invazi do Ruska.
  • čest a sláva našemu jasnozřivému vůdci Vladimiru Visarionoviči Putinovi, přezdívanému též Kok-t z Kremlu!
    • Kok-t jsi tečko nacistická z Českého Brodu akorát ty, schovávající se a píšící pod 50ti nicky.
  • sudruzi, ať žije náš velký učitel - president, fůdce, karatista, džudysta, agent, udavač, zloděj, lhář, lovec, herec, potapěč, pilot, kosmonaut, kulturista, pokořitel Čaka Norise, voják, nacikomunista a miláček všech žen - sůdruch Putin! *14*
  • sůdruch Putin je velky nasledovnik nejvetsiho generalisimusa Stalina, našeho milovaného otce *14*
    • Americké zlo já znám dobře, byl jsem americkým prezidentem.

      Třesu se někdy o svou vlast, když pomyslím na to, že Bůh je spravedlivý.“ - Thomas Jefferson
  • Dobrý den, i já bych se zde rád vyjádřil. To, co dnes Říše zla neboli Rusko pod vedením zakomplexovaného skřeta, podvodníka, lháře, zloděje a agenta KGB Putina provádí, lze bezpochyby označit za akt mezinárodního terorismu! Je proto nutné, aby došlo k absolutní ekonomické a diplomatické izolaci Ruského zločineckého státu a zároveň je potřeba všemi prostředky podpořit boj ukrajinského lidu za demokracii, svobodu a vlastní svrchovanost!!! Zlo nesmí být přehlíženo, zlo musí být zničeno a to totálně! Děkuji.
    • já s vámi souhlasím ve všech bodech
    • Než řekneš svůj názor, je potřeba se podívat i na druhou stranu. To co říká ona. Pak můžeš přemýšlet, jak to vlastně je a udělat si co nejobjektivnější názor. Na tobě je vidět, že tuto story znáš jen z jedné strany a tudíš máš tento názor.
      • Přesně. Jen aby si na podzim zatopil. Ono se mu může krásně stát, že na podzim otočí knoflíkem u kotle a nic, protože knoflík na druhé straně bude otočen na doraz, nýbrž na druhou stranu *1*
  • Víte co znamená moje nicka? Řeknu vám to: "nikdy nejsem normální", jsem já tečka fekální!
  • ruské tajné služby a jejich agenti se to tady snaží zahnojit goebelsovskou propagandou z padesátých let minulého století. Je vidět, že Rusa zatím nepodařilo civilizovat. Ty nájezdnické choutky, lenost, loupeživost, zákeřnost, prolhanost... to má hluboko v genech. Rus nepatří do Evropy.
    • zato hlupáků je plná *5*
    • Ty ještě existuješ? Myslel jsem, že ti někdo upravil úsměv a že tu už svými výblitky nebudeš otravovat. Komentovat tvoje výblitky by bylo jako házet perly sviním!!!
    • zase jsi to podělal! Vracím ti zpátky titul "velký blb"!
  • Tato hra je plně v rukou Rusů, západ už může jen lhát a dělat se trapným.
    • jak ti to jde když chceš! Pasuji tě tímto z "velkého blba" na "blba".
  • možná vpadnou. Ale co vy amíci, nechtěli by jste vypadnout z mnoha zemí??
  • Západ to už předem prohrál a dal Rusům všechny karty!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit