Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cedulky, plakety , ceremonie , to by jim šlo .
    Hlavně, že za to jsou plné tučné výplatní sáčky.........
    Zbytečná senilní organizace, která ani nedokáže ochránit obyvatele EU před nájezdníky.
  • Rusáci mají v bělorusku na hranici Polska 60 stihaček a my udělali jen velitelství. Chtělo by to posílit.
    PS: Hácha to měl proti Zemanovi v hlavě srovnané. Byť by trpěl stařeckou demencí a celkovým vyčerpání držel se v mezích možností od okupantů a agresorů hodně daleko.
    • Provokatére, Bělorusko buduje s Ruskem společnou obranu. Takže co to tady zase meleš za simčoviny?!
  • A co ten signál má znamenat? Já jej vnímám jako signál hrozby, narušování tenké křehké hranice. Není to signál pro mírové jednání, je to signál války. Všichni tleskačové, kteří si toto neuvědomují a řičí blahem, jsou asi pacienti psychiatrických zařízení, nebo zaprodanci, kteří nedomyslí ten fakt, že pokud to začne, nemají sami úniku. Proč je na světě tolik pitomců?
  • Byl jsem zhnusen, když jsem včera viděl Zemana, jak cupitá kolem Putina jako nějaké přerostlé děcko a ten fašista ho měl vcelku na háku. Jak může Zeman zostudit tak náš národ a lézt tak trapně tomu Putinovi do anusu ??? Fujtajbl, to byla síla..
    • Zeman už není soudný, chlast dělá svoje.
    • asi se ho Zeman ptal, jestli neviděl Peroutku gentlemana
      • Evulko, máš tam chybku. Určitě nechtěl říci pokud by šlo Peroutku gentlemann alébrž mizerný novinář. Ale zase ne tak, jak jsou mizerní a záludní současní tlučhubové tisku.
  • *13* bojim bojim *13*

    *15* *15* *15*
  • Kdo chce slyšet pravdu, ten si pustí tato videa. Kdo nechce, bude pokračovat ve lžích a pomluvách, za které je placen.

    https://www.youtube.com/watch?v=YSoFi4-KbZs
    https://www.youtube.com/watch?v=e8nleiBtsHc#t=6213.822
    • Tak....
      Jedinou pravdu má kdo - strana přeci. Strana a vláda jak říkal Milouš. Nebo Stranaa agromnaja ??? Teď nevím.

      Nic méně doporučuji si najít tři hodinky času a dosledovat ten demagogický blábol až do konce. - Kdo nemá čas - shrnu - Rusko nikdy nikoho nenapadlo a všichni mu ubližují a křivdí.
      • Zajímalo by mě zda budeš zkrátka také překrucovat Merkelku, baráka s bombama, Goebelse a jiné a presentovat je jako mírotvorce i když jsou pokrytečtí a prolhaní váleční štváči..
      • S pitomci nediskutuji, ztráta času.
  • Tak, úředníky už tam poslali. Z těch se Rus opravdu podělá strachem *15*
  • To je dobře že tentokrát mají pobaltské státy zastání před okupanty.
    Ne jako za druhé světové kdy je fašista nechal bolševikovi. Jsem rád že naše země se podílí na tom aby nemohl Putin zavést v pobaltí okupační vládu jako to udělal stalin za druhé světové a nedávno jeho následovník na krimu.
    • "krim" je zkrátka pro kriminál. Krym je poloostrov. Nevím, o čem to píšeš, ale to je vcelku jedno, Stejně ty tvé bláboly nikdo nečte.
      • Jsem rád že lidi jako vy dočítaj až do posledního slova. *1* *1* *1* Děkuji. *1*
        • Bejvávalo, časy se mění.
  • smutné co?provokatéři a agresoři (NATO)
    • Jen admin ví, kolik těchto placených provokatérů tady ve skutečnosti je. Možná pouze jeden. Rozhodně s desítkami nicků. A má děsnou radost, jak provokuje. No co má dělat, když jinou práci nemá, že?
  • Po vzniku NATO vznikla po letech jako protiváha VS. Po letech změn se VS jednostranně rozpustila. NATO je dál. NATO obklopuje Evropu a Rusko svými vojenskými základnami a porušuje citlivou sféru bytí Ruska. Rusko NATO, ani USA žádnými základnami neobklopuje. I laik pozná, kdo je ten agresor, kdo se připravuje na válku a kdo se pouze brání omezení své existence. Tento fakt nezmění žádné lživé hlasy a placení provokátéři už vůbec ne.
    • Rusáci měli v Bělorusku na hranicích Litny Estonska a Lotyšska základny mnohem dřív než my velitelství ve Vilniusu. Tupane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit