Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda. že neotevřou jeden štáb i u nás v Rusku. Chodil bych si tam na polívku.
    • co, jakej máte v amrdólii hlad???
      Jen se jeď napapat do Ruska hladovej hlupáčku!!! *2*
  • nicolles
    Píšu tady pouze čistou a jasnou pravdu. Celý svět, až na několik zaslepených putnoidů to ví a vidí!
    • Není ta pravda křišťálová ?
    • Fakta máš kde? Zatím tvrdíš lži, které jsem ti vyvrátil. Bojíš se o svůj měsíční příděl z jedné, nikde nejmenované ambasády? Tak se zkus živit prací, Romové to sice nemají rádi, ale zkus to, Tečko. Neseď tady od rána do rána. Od dávek do dávek.
  • Je mi smutno ze států-jejich občanů, kteří prodají svou suverenitu za pár centů, nebo dolarů.
  • nicolles
    Už teď je v Putinově Rusku hladomor, jaký tam nebyl ani za Stalina. A bude hůř.
    • nicolles
      Vzteklé a nepříčetné klikání Putnoidů do rudého jasně dokazují, že mám pravdu.
      • nicolles
        Důkazy, že mám pravdu naskakují (nesouhlasné body).
        • Ale jdi ty, co si sám nenaklikáš, to nemáš, viď?!
          • Můžeš nesouhlasit jak chceš, klikáš si ty body sám. Neznám tady nikoho, kdo by tvým lžím chtěl dat kladný bod. Tak se aspoň 50 x zaregistruj, ať máš skrz ty své body "pravdu".
        • z blbosti ti nenaskakují?
      • Pitomce nikdo nepřesvědčí. Protože nemá, čím by to pochopil. Tvůj případ.
    • Mluvíš z hladu?
  • Za každý nově otevřený velitelský štáb se v amrdólii zvětší počet žebráků o celý jeden milión!!!
  • Toto je pravda o tom, kdo je ten agresor, kdo je hloupá ovce a kdo tady, na webu, každý den LŽE!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE
  • Rusko bude zase vyhladověno. A zase si za to může samo. Putin si zatím pochutnává na Holandských sýrech, které nechal jakože zahrabat boldozery.
  • Lhaní zdejšího imbecila je na pěst. USA mají po celém světě 700 vojenských základen. Rusko má dvě, v Tádžigistánu a Kyrgyzstánu, tedy obě na hranicích s Afghánistánem. Rusko vynakládá na zbrojení ročně 50 miliard dolarů, USA 750 miliard dolarů. Tak kdo je ten válečný štváč a kdo se chystá na koho? Fakta se okecat nedají. Kdo toto neumí pochopit, že je v tomto diametrální rozdíl, je provokatér. Trapný, možná i placený, podle počtu příspěvků.
  • Válečný štváč, imperiální nácek Putin si koleduje. Rusko bude zase definitivně vyhladověno. Ani těch jeho poddaných mi není líto, když jsou tak hloupí, že mu žerou tu jeho fašistickou propagandu.
    • A největší fór je, že se vyhladovělo samo, svojí agresivní politikou a okupací cizích území.
    • Výstižné a pravdivé.
      • Lži.
    • Stručná a jasná pravda. Není co dodávat.
      • Stručná a jasná lež. Žádné argumenty. Žádná fakta. Ta jsem nabídl k posouzení veřejnosti v dalším článku.
    • Jsi špinavý lhář.
      • Nejen lhář, blbec je to *1*
  • Jakej signál asi vyšle šest much letících kolem obrovského medvěda???
    • Ten medvěd je imrvére ožralý a hladný, tedy nevrlý a vzteklý. To je tak asi všecko, co může dělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit