Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proroku jsi směšný!

    Putin je dítě KGB a ta lhala vraždila a kradla desítky let. Dnes to dělá také.
    Všimni si že největší podnikatelé v Rusku jsou z KGB a v Čr z StB.
    • Mluvíš z hladu.
      • Tak mě nakrm broučku! *15* *15*
        • Něco bych pro tebe měl ale musíš vyndat protézy.
          • Mám krásné bílé zoubky. Také pro muže něco mám když jsou hodní. *3*
            • Ze sádry co?
          • No tfuj *8*
            • Vy už nejste schopen ani si vymyslet jiná slova. To jsem ale typoval, na ubohou slovní zásobu!
            • Můžeš jen bezmocně křičet. Na víc se nezmůžeš socko. *15* *15*
        • Njn, když se celý život flákáte, tak ta podpora nic moc. Nažete se svobody pane!
          • Jedna moje naušnice by ti zaplatila vilu v Kanadě kecale. *2* *2*
            • Víte, že mě to absolutně nezajímá socko!
  • Ten jmenovaný pán asi nechce repektovat platné zákony. Je jisté, že lže a kdo lže ten i krade(což bylo prokázáno) a kdo krade .... . Právě takové kluky potřebuje CIA k uvádění "demokratických" reforem do života po celé planetě.
  • Ozralu radoby kulisaka chrchlaka take pred lety policie jakoby zatykala za neco . Jen ne za zproneveru , tady to bylo z jeho strany lepe osetrene . Rozhodne verim ze tenhle dalsi svaty dyzydent ty prachy urcite ukradl . Cele te jakoby dyzydenstke pakazi se neda verit ani jejich vlastni smrt. Kdekoliv na svete .
  • Rusko je prostě pořád komunistický totalitní stát. Stále v něm vládnou rudí
    zločinci - pouze mají moderní tržní obleky a miliony nakradené ze státu na
    tučných soukromých kontech.

    Nepohodlní novináři jsou tam stříleni a nepohodlní kritci otráveni čajem s poloniem.
    Ruské matky jsou zařazeny na seznam nepřátel státu jen za kritiku šikany v armádě.

    Rus do civilizovaného světa nepatří!!
    • Neotravuj tady ty náno. Tvoje vědomosti, znalosti a inteligence končí na úrovni dámských vložek.
      • Ty jsi je prý nosil taky. No nic. Každý má nějakou tu slabůstku. *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit