Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pěkné konspirační theorie tu rozvíjejí různí Karlové, Kajochové, ferda.borkové a další...

  Božka Němců se svými pohádkami je proti nim ouplnej hadr...

  Akorát, že Božka Němců se lépe čte...

 • Fašismus je způsob řešení hospodářské krize a ta tu není,takže ten tě nespasí,jediná spása je udržet Evropu naživu a to znamená pracovat,bojovat ,pilně zabíjet a neodmlouvat.

 • hele buď realista- bez těch mrtvých bychom tu neměli ani tu trochu svobody co máme.

  A mimochodem těch mrtvých bude muset být ještě mnohem víc,Čína je lidnatá a Rusko nenapravitelné,do toho ještě Indie a o Africe ani nemluvím.Tak jen ať vojáci v klidu zabíjejí,však on si Pán ty své už přebere.

 • a proč si ty blbče neuděláš vlastní nick ?

 • Karle-1)udělej si pořádek v tom,na čí straně stojíš-pokud jsi na ruské straně,pak je Litviněnko zrádce,ale pokud jsi na naší straně,pak je to člověk,který se rozhodl pro správnou věc.

          2)Novičok a organofosfáty mají smrtnou dávku menší než špendlíková hlavička a -pronikají kůží! takže žádnou oděrku hledat nemusíš,novičok ji nepotřebuje,ani vpich ani nějaké krystalky,prostě to natřeš na kliku a je.


 • A já nejsem tvůj "soudruh" soukmenovče. Tak už se konečně vyžvejkni, co se nám tedy snažíte celou dobu vnutit. Žeby tedy ten váš hnědý Nacismus? Ostatně proto se asi neustále oháníš tím "Komunismem" poněvadž jste druhá strana mince. Ale říká se, nenadávej zrcadlu, kdož máš křivou hubu.  A mně se nechce sedět u burčáku s komunisty a ještě méně s nacisty.🙂

 • Karel

  Zrádci spolupracující s cizími mocnostmi jsou vždy v nebezpečí když se provalí jejich charakter v tom případě jsou za peníze zradit znovu viz Skripal či Litviněnko prostě kdo dá víc pro toho pracují v případě Skripalových muselo jít o odhalení velkého svinstva když museli být takhle "uklizeni" možná už nejsou mezi námi.

  Už za Ruskéhol Cara se musel angažovat Anglický agent a popravil Rasputina střelou do hlavy po nezdařeném pokusu o jeho otrávení a neúspěšné vraždě Ruského důstojníka

  (v ledové vodě kam ho agent hodil žil ještě 2 hodiny a i jako mrtvý byl nebezpečný teprve když nepřátelé Ruska ho spálili podařilo se Cara a jeho nejbližší zabít ), jenom proto aby měli klid Angličané v Indii a Číně když je dobývali zatímco Evropané válčili mezi sebou.

  Rasputin držel nad Carskou rodinou imaginární ruku(svými radami) a i to vadilo tehdejším mocnostem.Co se dělo potom jsou jenom důsledky.

   Přijel Lenin ze Švýcarska s Německou ochrankou a dobyl Zimní palác

  Proto bych se vůbec nedivil kdyby s Navalným byl podobný scénář mouřenín posloužil a může sloužit i jako "mrtvý" či spíše umrtvený. Nejspíš to byl jed podobný kurare (alkaloid obsahující některé liány v Africe nebo i Tis) a je znám již velmi dlouho minimálně 100let. Podle symptomů které Navalný měl ochabne vám celé svalstvo později i ochabne svalsvo bránice částečně vnímáte ale nejste schopen reakce a pokud nepřijde včas plicní ventilace udusíte se jenže vrah nepočítal s tím že letadlo přistane dřív v Omsku.

  Já být Němcem tak bych hledal místo drobné oděrky či vpichu ať již jehlou nebo vniknutí ledového krystalku v němž byl jed po střele  ale to by vypadalo na cizího agenta s omezenými možnostmi. Podobně jako u Rasputina.

 • Ani fašismus ani komunismus, soudruhu. Ono je to vlastně podobné, obojí je "socialismus", jeden je rudý a druhý hnědý.

  A jinak nejsem žádný Tvůj "soukmenovec". Přesto si ale vůbec nemyslím, že bys byl hloupý, spíš naopak. A i když máme v mnoha směrech různé názory, tak popovídání při sklínce burčáku by jistě bylo oboustranně přínosné. 😉

 • Výborně Soukmenovče. Takže co nám to tedy vlastně  vnucujete? Fašismus? Ať konečně víme načem jsme......

 • v jednom bych s tebou souhlasil-že USA nic nedotáhly do konce.Ani to nemají v úmyslu.Konečné řešení chtěli dělat Němci,ale jen o tom mluvili a o čem Němci mluvili,to Stalin dávno dělal.Vyhubil 5 národů.

  Ono to souvisí s jakýmsi "římským" způsobem vedení války-Řím vždycky někam vtrhnul,nainstaloval tam loutkovou vládu,ta jakž takž fungovala pár let a nejpozděj do 20 let byla válka znovu.Obávám se,že tento styl se USA nepodaří vymluvit.My to tady v Evropě děláme jinak-vezmu a držím dokud mě někdo nevytlačí.No a proto ty to vidíš tak,že odchází když mají válku nedodělanou a já s tebou souhlasím.

 • Máte nesporně pravdu jen tu střelku kompasu máte poněkud vychýlenu - ano co rusácká špína to veš. Nic odpornějšího, podlejšího, křiváčtějšího, .... než rusák neexistuje.

  Jen takové bestie jakým každá rusácká bestie bezesporu je může být tak odporná, jako putin a jeho přísluhovači, že ano alkoholický demmmmente z pražského hradu - jakýsi čučkářský rusácko-číňanský klaněči zeMANe.

 • Soudruhu, on totiž žádný tzv. "kapitalismus" neexistuje. Ten termín zavedl před jeden a půl stoletím Karl Marx, aby nějak vyjádřil svou představou tehdejšího světa. Kdyby kdyby vstal z mrtvých, tak by si dnes sám nafackoval za to jak se tenkrát mýlil.

 • To nic není proti kapitalismu který má na svědomí. nejmíň miliardu mrtvých......

 • Já jsem nezapomněl soukmenovče. Vy jste tu svou hnědou ideologii převzali od Cabal ze Západu a s jejich podporou jste napadli celou Evropu a Východ. Až když Západu došlo, jakou veš si ve vás pustili do kožichu začali v panické hrůze pudu sebezáchovy pomáhat Sovětům, aby je před vámi zachránili. Ovšem sotva jim na Západě otrnulo, opět se s vámi spolčili a natahali si vás až do Ameriky a odtamtud skrytě škodíte dodnes.....😀

 • Z malého středověkého Moskevského knížectví se za pár staletí stal CCCP, který zabíral šestinu světa!!! Nepočítaje v to jeho kolonie v Evropě a jinde.

  A nebýt všestranné pomoci USA během WW2, tak by se dnes v CCCP psalo latinkou a mluvilo by se tam německy.

  Východostepní nájezdníci poskytovali a různých místech světa rudý socialismus čili komunismus, který má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých, jak se uvádělo před časem, dnes už je to jistě víc.  A bude hůř, až si navzájem poskytnou "bratrskou pomoc" budovatelé rudého a žlutého socialismu.


 • Tovarišč Gaheris sošol s uma? 😯

 • gaheris

  Ti rusové taky vydrží všechno, tak už se mužik Navalnyj probral z opice, to se nám v EU ulevilo!

 • Svatá pravda, západní vši jsou paraziti světa. Všechny války od nich pochází i již téměř miliarda mrtvých, vždyť třeba USA ve své "historii" neválčily a nevraždily jen 16 let

 • Antique, máš zřejmě IQ tykve!! Rusáci jsou již jen z hlediska historického největší a nejodpornější svoloč, vražedná, prolhaná, dobyvačná a zlodějská!!

  A ten tvůj "pan Putin" , ten je následovník Stalinů, Chruščovů, Brežněvů, ostatní zločince netřeba vyjmenovávat! A ten KGBák, je v současné době to nejhorší, co prostý národ mužiků ovládá, represemi, kriminály a vraždy? Těch tam je za dobu jeho dvacetileté tyranie tolik, že se může klidně porovnávat s nejodpornější lůzou, kdysi v Říši zla vládnoucí!!

 • Ale kdepak. Nezastávám se Rusů. Jen si myslím, že bychom měli nejprve použít rozum a pak teprve ideologii. 

  Já jsem vojska Sovětského svazu na našem území moc nevnímal. Když tu byly tyhle jednotky, měl jsem ještě plno starostí s gumovým kačerem na pískovišti. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit