Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Navalnyj má v Rusku podporu nula nic, takže Putina nijak neohrožuje. Ptejme se Cui bono, komu by smrt Navalného prospěla. Putinovi by naopak hodně zavařila, vedla by k dalšímu uvalování sankcí ze západu a hlavně mohla by vést k ukončení spolupráce Ruska s Německem v realizaci podmořského plynovodu Nord stream, který je neskutečně velkým trnem v oku USA. No řekněte sami, stála by likvidace takové Nuly jako je Navalnyj Putinovi zato? Je to nesmysl v geopolitické rovině i logicky nesmysl. Živý Navalnyj nesplnil očekávání USA a v sídle CIA v Langley nejspíš někdo usoudil, že by Navalnyj mohl skvěle posloužit jako mrtvý. Tajné služby USA nemění svoje postupy. U nás třeba ke změně režimu byl použit mrtvý student, ze kterého se vyklubal živý agent Zifčák. Navalnyj má tu smůlu, že jeho loutkovodiči se rozhodli v geopolitickém zájmu USA obětovat přímo jeho život. Navalnyj si může děkovat, že to přežil. Nebylo by to poprvé, co Američané obětovali život svého agenta aby dosáhli svých cílů..     

  • Tak Zifčák byl agent CIA? -vida, zase se člověk dozví něco novýho.

  • Přesně tak. Jednou už jsem tady psal ,také ohledně novímčoklu,že rušští agenti jsou takový břídilové

   že by  ho neodstranili kdyby chtěli? Ale no tak!😂

 • Stejný scénář jako Skripalovi, MH, Donbas....atd. smyšlenky. Tzv "západ" už neví jak se dostat k ruským surovinám, ale Pan Putin, potažmo Rusko, tyhle nesmysly vždy ustojí!

  • Svatá pravda, západní vši jsou paraziti světa. Všechny války od nich pochází i již téměř miliarda mrtvých, vždyť třeba USA ve své "historii" neválčily a nevraždily jen 16 let

   • a proč si ty blbče neuděláš vlastní nick ?

   • Máte nesporně pravdu jen tu střelku kompasu máte poněkud vychýlenu - ano co rusácká špína to veš. Nic odpornějšího, podlejšího, křiváčtějšího, .... než rusák neexistuje.

    Jen takové bestie jakým každá rusácká bestie bezesporu je může být tak odporná, jako putin a jeho přísluhovači, že ano alkoholický demmmmente z pražského hradu - jakýsi čučkářský rusácko-číňanský klaněči zeMANe.

   • Z malého středověkého Moskevského knížectví se za pár staletí stal CCCP, který zabíral šestinu světa!!! Nepočítaje v to jeho kolonie v Evropě a jinde.

    A nebýt všestranné pomoci USA během WW2, tak by se dnes v CCCP psalo latinkou a mluvilo by se tam německy.

    Východostepní nájezdníci poskytovali a různých místech světa rudý socialismus čili komunismus, který má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých, jak se uvádělo před časem, dnes už je to jistě víc.  A bude hůř, až si navzájem poskytnou "bratrskou pomoc" budovatelé rudého a žlutého socialismu.


    • To nic není proti kapitalismu který má na svědomí. nejmíň miliardu mrtvých......

     • hele buď realista- bez těch mrtvých bychom tu neměli ani tu trochu svobody co máme.

      A mimochodem těch mrtvých bude muset být ještě mnohem víc,Čína je lidnatá a Rusko nenapravitelné,do toho ještě Indie a o Africe ani nemluvím.Tak jen ať vojáci v klidu zabíjejí,však on si Pán ty své už přebere.

     • Soudruhu, on totiž žádný tzv. "kapitalismus" neexistuje. Ten termín zavedl před jeden a půl stoletím Karl Marx, aby nějak vyjádřil svou představou tehdejšího světa. Kdyby kdyby vstal z mrtvých, tak by si dnes sám nafackoval za to jak se tenkrát mýlil.

      • Výborně Soukmenovče. Takže co nám to tedy vlastně  vnucujete? Fašismus? Ať konečně víme načem jsme......

       • Reakce na příspěvek:

        Fašismus je způsob řešení hospodářské krize a ta tu není,takže ten tě nespasí,jediná spása je udržet Evropu naživu a to znamená pracovat,bojovat ,pilně zabíjet a neodmlouvat.

       • Reakce na příspěvek:

        Ani fašismus ani komunismus, soudruhu. Ono je to vlastně podobné, obojí je "socialismus", jeden je rudý a druhý hnědý.

        A jinak nejsem žádný Tvůj "soukmenovec". Přesto si ale vůbec nemyslím, že bys byl hloupý, spíš naopak. A i když máme v mnoha směrech různé názory, tak popovídání při sklínce burčáku by jistě bylo oboustranně přínosné. 😉

        • Reakce na příspěvek:

         A já nejsem tvůj "soudruh" soukmenovče. Tak už se konečně vyžvejkni, co se nám tedy snažíte celou dobu vnutit. Žeby tedy ten váš hnědý Nacismus? Ostatně proto se asi neustále oháníš tím "Komunismem" poněvadž jste druhá strana mince. Ale říká se, nenadávej zrcadlu, kdož máš křivou hubu.  A mně se nechce sedět u burčáku s komunisty a ještě méně s nacisty.🙂

  • Antique, máš zřejmě IQ tykve!! Rusáci jsou již jen z hlediska historického největší a nejodpornější svoloč, vražedná, prolhaná, dobyvačná a zlodějská!!

   A ten tvůj "pan Putin" , ten je následovník Stalinů, Chruščovů, Brežněvů, ostatní zločince netřeba vyjmenovávat! A ten KGBák, je v současné době to nejhorší, co prostý národ mužiků ovládá, represemi, kriminály a vraždy? Těch tam je za dobu jeho dvacetileté tyranie tolik, že se může klidně porovnávat s nejodpornější lůzou, kdysi v Říši zla vládnoucí!!

 • Podle "zajetého scénáře" už to chce jen v Bělorusku alespoň  jednoho mrtvého. Ať je to, kdo je to, ale hlavně, aby byl! Krvavý diktátor bez krve není jaksi ono. 

  U nás tuhle roli sehrál kdysi "student" Šmíd, vyvolal hněv "lidu." Kdo to bude v Bělorusku?

  Ta blonďatá dirigentka byla moc známá, tak to bude asi někdo z druhé až třetí řady. 

  A Navalnyj? Nedělejme z Rusů zase takové pitomce. Kdyby pan Putin chtěl - je mu konec a nikdo by z něj nenašel ani ponožku!!

  Prostě jsou to jen novinářské hrátky a čachry médií. 

  • Jindrichu,proč se zastáváš Rusů,copak jsi je nepoznal na vlastní kůži? Putin vraždí rád,ale neumí to,hned se na to přijde.To tak bylo už mockrát.Já neříkám,že to není často z jeho pohledu oprávněné,agenti co zradili s tím tak nějak musí počítat,ale z naší západní perspektivy je to právě naopak.Hrubost a devalvace všeho lidského pak z Rusů dělá nedůvěryhodného partnera,kterému je lépe se vyhnout.Nevidím to rád,vždyť jsou to běloši jako my,ale jejich nehumánní kultura je nám nepřekonatelně vzdálená.

   • Ale kdepak. Nezastávám se Rusů. Jen si myslím, že bychom měli nejprve použít rozum a pak teprve ideologii. 

    Já jsem vojska Sovětského svazu na našem území moc nevnímal. Když tu byly tyhle jednotky, měl jsem ještě plno starostí s gumovým kačerem na pískovišti. 

 • gaheris

  Ti rusové taky vydrží všechno, tak už se mužik Navalnyj probral z opice, to se nám v EU ulevilo!

  • Tovarišč Gaheris sošol s uma? 😯

 • Za otravou Navalného stojí jednoznačně snaha zastavit stavbu plynovodu Nord Stream 2, jinak by se v souvislosti s jeho otravou o tom vůbec nikdo nezmínil. Ale USA to nevyšlo se zastavením pro nesouhlas Dánska, ale to nakonec souhlas dalo, takže přišel na řadu osvědčený trik s otravoui ruských opozičníků, tentokrát to odnesl Navalnyj a jak jsme se dověděli nově, i část jeho štábu. Jde o typickou americkou "práci".

  • Tento blábol jste "vypotil" sám, nebo vám ho dodali k přeposlání z rrusáckého pelešince v Korunovační?

   Rusácké bestie neštítící se té nejpodlejší swiňárny to zahráli právě tímto směrem aby mohli prostřednictvím svých placených dezinformátorů, že ano "cespdu" takovéto bláboly.

   Rusák - toť odporná prolhaná křivácká bestie, které nelze věřit ani pozdrav.

 • Jednoznačná práce USA. Nejhorší sebranka na celém světě.

  • A co černoši,na těch ti nezáleží?? BLM! BLM! Když píšeš USA tak nezapomeň na menšiny-na ty jiný pohlaví a koprofily,teplouše a invalidy a tak...,ale z těch všech záleží jen na černochách,tak si to nezjednodušuj a když píšeš USA,vždycky dodej že hlavně jako ti černoši.

   Takže správně jsi měl napsat:

   " Jednoznačná práce černochů z USA .Nejhorší černošská sebranka na celém světě."

   Tak příště!

  • Máte  špatně nasměrovaný kompas - nejpodlejší, nejodpornější, nejprolhanější lidské bestie jsou bez jakékoliv diskuze rusáci.

   • Teď si nás osvítil o Velkomožný !😇

 • Navalený měl otravu v letadle? Tak to dopadá když se za letu připravuje M(a)ejdan v Bělorusku. A to ještě dodnes nestihli vystřízlivět z kocoviny na Ukrajině.😉

 • V Bělorusku je další světový USpokus o státní převrat, teda pardon, vlastně demogratycká revoluce, Navaleného otrávili agenti CIA, vlastně co to píšu, prý přece údajně Rusové, koronavirus se vrátil z letní dovolené, kde si chudák musel odpočinout a znovu se rozlézá, (asi Gates potřebuje prodat své jedovaté vakcíny a zredukovat světovou populaci) teda co to melu, to je přece, jak všichni  víme, pouhá konspirační teorie .......no ale nějak nám ta světová situace houstne, ještě aby nám tak demogratycky zakázali kvůli kovidu volby a dali zákaz vycházení.......ale válka proti Rusku určitě nebude, protože by se miliony lidí v zákopech mohly od sebe navzájem nakazit, určitě se s útokem počká až korona odezní....... 

  • Realista? Spíše surrealista!! Jsi nejen strašák, ale navíc počmáranej rudými hvězdami+srpem a kladivem!

   • Tovarišč Surrealista je zjevně uvažováním stále v padesátých letech. Tenkrát lidé té východostepní rudé propagandě museli věřit a kdo nevěřil, tomu to StBáci "vysvětlili".

   • Dík. Uznání od hnědáka s hákenkrajcem potěší.......🙂

    • Soudruh zjevně zapomněl, že ti "hnědáci s haknkrajcem" tu svoji "ideologii" převzali od těch "rudochů se srpem a kladivem"; jenom ji přebarvili na hnědo. 😉

     • Já jsem nezapomněl soukmenovče. Vy jste tu svou hnědou ideologii převzali od Cabal ze Západu a s jejich podporou jste napadli celou Evropu a Východ. Až když Západu došlo, jakou veš si ve vás pustili do kožichu začali v panické hrůze pudu sebezáchovy pomáhat Sovětům, aby je před vámi zachránili. Ovšem sotva jim na Západě otrnulo, opět se s vámi spolčili a natahali si vás až do Ameriky a odtamtud skrytě škodíte dodnes.....😀

 • vždy jak teroristé z USA začnou bez řádného vyšetření obviňovat Rusko, tak v tom mají prsty sami, strýček Pompo a jeho teroristé z CIA


  • Teroristé z USA??? To si děláte nejspíš legarci - neexistují na světě větší šmejdi než podlé, křivácké , uskočné vraždící rusácké bestie, díky nimž po celém světě umírají nevinní.

   • A copak Vám provedli ty bestie ? Američani vyvraždili díky své nabubřelosti milony  lidí a přitom od druhé světové (kdy už Rusové hnali Němce svinským krokem a díky nim se mohli být v prsa) nevyhráli žádnou válku a nic nedotáhly do konce ! Ale vraždit neviné jugoslávce jen aby si vyzkoušeli matku bomb? Opravdu hrdý to ,,národ"?!?!😂

    • v jednom bych s tebou souhlasil-že USA nic nedotáhly do konce.Ani to nemají v úmyslu.Konečné řešení chtěli dělat Němci,ale jen o tom mluvili a o čem Němci mluvili,to Stalin dávno dělal.Vyhubil 5 národů.

     Ono to souvisí s jakýmsi "římským" způsobem vedení války-Řím vždycky někam vtrhnul,nainstaloval tam loutkovou vládu,ta jakž takž fungovala pár let a nejpozděj do 20 let byla válka znovu.Obávám se,že tento styl se USA nepodaří vymluvit.My to tady v Evropě děláme jinak-vezmu a držím dokud mě někdo nevytlačí.No a proto ty to vidíš tak,že odchází když mají válku nedodělanou a já s tebou souhlasím.

 • Asi jako kdyby zlociny Holocaustu vysetrovali SS. Ale schvalne co z toho vyleze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit