Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunistická říše zla jménem SSSR už naštěstí umřela.
    • místo ní vzniká demokratické Rusko které nahradí krachující totalitní USA
      • Rusko pořád ovládají komunističtí zločinci z KGB ulhaný Ivane.

        Rusko změnilo pouze fasádu ale ne totalitní rudou podstatu,
        • až fašisté v USA zkrachují a Rusko převezme moc že Same....?
        • dokaž to?
      • ámen
    • to je dobře
  • Víte co udělá Rus v restauraci když mu přinesou příbor zatímco čeká na jídlo?

    Příbor sní ale pak si postěžuje obsluze že ten předkrm byl sice dobrý ale poněkud
    tvrdý.

    *1* *1*
  • Kdyby se USA,FR,VB a vlastně OSN, nesnažila zavést do těch zemí za každou cenu demokracii. Nepovedeným arabským jarem.
    Byl by tam klid!
    Egypt a Libye do té doby klidné destinace ,teď tam muže jet jen sebevrah.A podívejme se co dělají se Sýrií.Chtějí sesadit Asada tak vyzbroj rebely a z těch se následně stanou členové IS.A když USA vidí že to posr..i tak začnou troubit lež že IS podporuje Asad. Přitom on je tam v tom na ně sám.Letecké údery sousedů totiž IS nezabíjejí jen ničí jeho zem.
    • klid by tam nebyl pac v hlavach maj "vydlabané prázdno" ,ale asi by to nebylo tak zly resp. problemy by meli jen mezi sebou netahali by je knam
      • Arab potřebuje pána tady byl jasný důkaz.Dej jim svobodu a je to tam jak na divokém západě.
        Že se tak USA a spol nenavážej do podobných zemi se stejným zřízením.Saudská Arábie a podobně?
        jo já zapomněl je to spojenec tam to nevadí *13*
  • Za všechno může CYA a Ukrajinec Brandera.

    To nám říkala učitelka Ivana z KGB na politické škole v Moskvě.
  • Už žádné komunistické fronty na vložky maso a banány.

    V roce 1960 jsem stála ve frontě na vložky dvacet hodin.
    Včera jsem si je koupila za minutu.

    Tržní společnost nám ženám připravila důstojný a hodnotný život.
    • Na co potřebuješ vložky, Simone?
      • Jsem holka a holky vložky potřebují.

        Až dospěješ Bohoušku tak na to přijdeš také.

        Simon a Tečka jsou pouze tvoji imaginární kamarádi. Už jsi s nima docela nudný.
        • Staré baby potřebují inkontinenční vložky, mladé holky potřebují tampony.
          • Jsem mladá holka. Některá raději nosí vložky jiná tampony.
            Nedávno jsem na toto téma debatovala na našem dívčím pokecu
            a bylo to tak 55 - 45 ve prospěch tamponu.
            • Jen jsem si dělala legraci a ty to moc dobře víš. Jsem mladá holčina. *16* *16*
            • No, když si chodila v těch padesátých letech na základku, tak asi přece jen dnes už potřebuješ ty pleny, co?
    • Kecáš, stále meleš, že ses narodila v roce 1990, dědku. *1* *1* *1*
      • Jsem holka. pokud ti to vadí vyhledej pomoc sexuologa. *1* *1* *1*
    • To jsi si odskočila z fronty na úřadu práce ?Jinak ti můžu prodat jedno kg nahnilého banánu za 34,90Kč.Když budeš mít štěstí tak tam bude i jedovatý pavouk .Hlavně to nepopleť s těmi tržními vložkami.
  • s autorem článku. Jedině vzestup Ruského impéria a jeho rozšíření do světa, který vezme pod své vedení a Slovanskou ochranu, zachrání Demokracii mír a blahobyt afrických států.
  • Chaos na blízkém východě i severu Afriky vyvolaly především USA. Ty na tom mají lví podíl s jejich agresivní (a imperiální, jak se v článku uvádí) zahraniční politikou. Zrovna ty jmenované státy Irák, Libye a Sýrie byly státy fungující a na tamnější poměry patřili mezi ty vyspělejší. To až do doby. než si USA umínily, že je rozvrátí ať už z jakékoli příčiny. Kdyby k tomu nedošlo, tak je v těchto oblastech dodnes klid a Evropa se nepotýká s takovými problémy, jako dnes.
  • Simčo, v roce 1950? a neříkalas náhodou, že jsi ročník 90? nebo tomu máme rozumět tek, že v roce 1950 jsi do školy nastoupila, a zvláštní se to zdařilo vychodit až v tom roce 1990? a to bych celkem věřila *3*
    • Ona lže pořád mňení nicky krade profilové fotky .Co čekat od komunistického fakana. *7*
      • Komunistický režim naší rodině ukradl majetek tak mlč ty ulhané *12* *16* *16*

        Nikomu jsem profilovou fotku neukradla.

        Používáš stále stejné podlé StBácké lži a metody na diskreditaci odpůrkyně Putina.
        • Jen se vylži uleví se ti. *12*
          • Je to pravda. Pokud se chceš na naši rodinnou vilu kde nyní žijí cizí
            rodinka podívat ráda ti pošlu adresu.
    • No má už v tom chaos, ta naše Simča. Už neví ani jak se jmenuje, ani kdy se narodila a ani to, jestli je kluk nebo holka. Jo práce trolla neustále si měnícího nicky, je náročná.
  • V roce 1950 jsem šla poprvé do komunistické školky. Hrůza.

    Na stěně visel obraz vraha Gottwalda a neustále mu z rukou kapala krev.
    Maminka mě pak vysvětlila že komunisté jsou jako upíři - napadají
    nevinné lidi a násilně jim berou krev.

    Upír se bojí česneku a komunista pravdy.
    • Ty Simíku, to jste měli zázračný obraz, něco jako obraz Panny Marie v katolickém kostele, který roní krvavé slzy. Zdalipak jste ho také tak uctívali. Jo a ještě jsi mladá holka. Ať počítám, jak počítám, tak spíš nějaká zapšklá důchodkyně, viď?
  • naše evropské hodnoty? dvě světové války? loupení po celém světe, ponižování jiných národů?
    ničení jejich zemědělství, aby sloužilo evropě a bylo tedy monokulturní? ničení jejich elit? vraždění?

    tak to tedy pěkný dík za takové hodnoty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit