Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simčo, v roce 1950? a neříkalas náhodou, že jsi ročník 90? nebo tomu máme rozumět tek, že v roce 1950 jsi do školy nastoupila, a zvláštní se to zdařilo vychodit až v tom roce 1990? a to bych celkem věřila *3*
    • Ona lže pořád mňení nicky krade profilové fotky .Co čekat od komunistického fakana. *7*
      • Komunistický režim naší rodině ukradl majetek tak mlč ty ulhané *12* *16* *16*

        Nikomu jsem profilovou fotku neukradla.

        Používáš stále stejné podlé StBácké lži a metody na diskreditaci odpůrkyně Putina.
        • Jen se vylži uleví se ti. *12*
          • Je to pravda. Pokud se chceš na naši rodinnou vilu kde nyní žijí cizí
            rodinka podívat ráda ti pošlu adresu.
    • No má už v tom chaos, ta naše Simča. Už neví ani jak se jmenuje, ani kdy se narodila a ani to, jestli je kluk nebo holka. Jo práce trolla neustále si měnícího nicky, je náročná.
  • No pravdivej nadpis, ale v podstatně hodně hloupej ,on se nam ten svět trochu změnil, teda dost a rozhodně už to nejsou země negramotů kam vyžírkové pouštěli valčit jine negramoty aby pro ně vymohli výhody.
  • Teda Krejčí, kolik jsi za tu slátaninu dostal? Ty jistě musíš mít doktorát i profesůru z Plzně. Proč nanapíšeš kdo začal? Co vedlo USA k válce v Iráku a dalším válkám. Na statisících mrtvých jim asi moc nezáleželo. Co to bylo, že muselo tolik lidí zemřít a z milionů udělat běžence a bezdomovce. No jasně dolary, dolary.... Toto je můj názor, a nikomu jej necpu.
    • A taky ufouni a sovětský svaz a marťanská liga........ *1* *1* *1*
      Tak že za to že šítové vyhodí do luftu sunitům mešitu může USA Za to že sunité vyvraždí šítskou vesnici může sovětský svaz a za to že tam přepadli a zdecimovali karavanu Marka Póla můžou Ufouni......... *1* *1* *1* *1* Dyť je to jasné. *1* *1* *1*
  • to je právě ten paradox.

    EUropská nadvláda byla prezentována jako zločin ale dokázala v těchto
    státech rozdělených nábožensky i klanově udržet jakýs takýs pořádek.

    Afrika volala po skončení vlády Europanů. Dočkala se ho.
    Za desítky let však nedokázala vytvořit fungující státy ale pouze anarchie.
    Tam mír nikdy nebude.
    • právě ten pocit, že Evropané ( ale hlavně Ameriané) vědí nejlépe, co je pro koho dobré nebo že to, co je dobré pro ně je snesitelné pro ostatní, přivedlo tu oblast do chaosu, proto tam řádní vrazi, které vyzbrojili bílí hlupáci. Evropská nadvláda tyam přinesla zlo, které přinesla svými útoky pod taktovkou USA znovu .
      Irák, Libyi, Sýrie i ten Egypt a kdoví, co se děje v Alžírsku,, to byly všechno běžné funkční státy . jiné než ty evropské, ale stejně funkční. Stačí si přečíst z té oblasti nějaký cestopis z osmdesátých let.

      Kdyby neměla amerika s evropou pořád zálusk na jejich bohatství, nepomáhala by zabíjet půvopdními protikoloniálními revoluicemi ustanovené vůdce, aby je nahradila svými agenty, kteří kradlůi stejně jako cizinci sami. a vraždili své vlastní lidi.
      • To je vidět ve všech státech VS.Rabování za potlesku hujerů zrádců a pak pijou v bývalé luxusní čtvrti houna.Teď se sem cpou i Holanďané kokrhající např.Skylink a myslí si že ještě urvou zbytek z bohatého státu.
  • naše evropské hodnoty? dvě světové války? loupení po celém světe, ponižování jiných národů?
    ničení jejich zemědělství, aby sloužilo evropě a bylo tedy monokulturní? ničení jejich elit? vraždění?

    tak to tedy pěkný dík za takové hodnoty
  • s autorem článku. Jedině vzestup Ruského impéria a jeho rozšíření do světa, který vezme pod své vedení a Slovanskou ochranu, zachrání Demokracii mír a blahobyt afrických států.
  • Nádherné, ještě že už je Mandela po smrti protože jinak by bylo potřeba ho znovu zavřít, jo a když jsme u toho kolonialismu, znamená to, že Indie bude zase pod Britskou zprávou jo? *5* *4*
    • Mandela ??? JAR byla pod něčí správou *1* *1* *1* Třeba pod Holandskou *1* *1* *1* Za Mandely ??? Sis trochu domotal rasismus s kolonialismem *1* *1* *1*

      Drobná technická - válčí jen státy které na to mají a protože nic nevyrábí - prodávaj nerostné suroviny. JAR nebo Indie tímto problémem netrpí..... Naštěstí
      • aha. Indie prodává děti?
        • Aha ........ a co to má ze střílením lidí po lidech ??
  • Bez komentáře: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Italsti-politici-Pristehovalci-v-Evrope-siri-ebolu-a-tuberkulozu-a-znasilnuji-Klidne-pojdme-do-valky-379036
    • *9* Jméno jsi tam dal aby jsi upozornil na jaké stránky posíláš odkaz ?? *1*
      Tak prosím kdyby jsi nás na příště mohl ušetřit od rádo by Brytských nebo parlamentních listů. Už jsou moc profláklí..... Tohle už by nečetl ani Lenin s Geblsem. Doby kdy se věřilo všemu co nějaký anonym napíše jsou nenávratně v čoudu.
      • Bylo by fajn, kdyby ses naučil třeba členit souvětí čárkama. Kromě toho "napříště" a "rádoby" se píše dohromady, "Britský" (boha!!!) s měkkým "i" a ten pán, který měl na starosti propagandu 3. říše se jmenoval Dr. Joseph Goebbels. Doba, kdy se věřilo něčemu, co napsal nějaký pologramotný ubožák se čtyřmi hrubkami ve čtyřech řádcích, tak ta ani nikdy neexistovala. *1*
        • Jo jo. Dr Mengele skládal verše ve spisovné starořečtině bez hrubek. To byla zřejmě kapacita vašeho formátu. *1* *1* *1* Jediný kdo sebral odvahu se do výše zmíněných kremelských plátků podepsat byl nějaký PhDr. J. GROUŠL, CSc. *1* *1* *1* Zakladatel Klubu českého pohraničí (KČP) což je české občanské sdružení s celorepublikovou působností, které sdružuje zejména bývalé příslušníky, pomocníky a pracovníky československé pohraniční stráže a dalších podobných složek a jejich sympatizanty..... Vrána k vráně sedá. Bezchybní vrahouni se nám houfujou *1* *1* *1*
  • Už žádné komunistické fronty na vložky maso a banány.

    V roce 1960 jsem stála ve frontě na vložky dvacet hodin.
    Včera jsem si je koupila za minutu.

    Tržní společnost nám ženám připravila důstojný a hodnotný život.
    • Na co potřebuješ vložky, Simone?
      • Jsem holka a holky vložky potřebují.

        Až dospěješ Bohoušku tak na to přijdeš také.

        Simon a Tečka jsou pouze tvoji imaginární kamarádi. Už jsi s nima docela nudný.
        • Staré baby potřebují inkontinenční vložky, mladé holky potřebují tampony.
          • Jsem mladá holka. Některá raději nosí vložky jiná tampony.
            Nedávno jsem na toto téma debatovala na našem dívčím pokecu
            a bylo to tak 55 - 45 ve prospěch tamponu.
            • Jen jsem si dělala legraci a ty to moc dobře víš. Jsem mladá holčina. *16* *16*
            • No, když si chodila v těch padesátých letech na základku, tak asi přece jen dnes už potřebuješ ty pleny, co?
    • Kecáš, stále meleš, že ses narodila v roce 1990, dědku. *1* *1* *1*
      • Jsem holka. pokud ti to vadí vyhledej pomoc sexuologa. *1* *1* *1*
    • To jsi si odskočila z fronty na úřadu práce ?Jinak ti můžu prodat jedno kg nahnilého banánu za 34,90Kč.Když budeš mít štěstí tak tam bude i jedovatý pavouk .Hlavně to nepopleť s těmi tržními vložkami.
  • Za všechno může CYA a Ukrajinec Brandera.

    To nám říkala učitelka Ivana z KGB na politické škole v Moskvě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit