Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nato, teroristická organizace potlačující svobodu lidí po celém světě. Vraždění a podmaňování původních obyvatel pod názvem tzv. demokratizace a údajné svobody. Záhy se vše změní na totalitní systém terorizující chudé domorodé obyvatelstvo. Ze kterého vysávají poslední zbytky majetku a svobody.
  • Admin si na něm dodělává diplomku z psychologie. *14* *14* *14*

    Jasně, admin na to sere. A to myslím kurewsky vážně! *12* *12* *12*
  • Teda nic proti diskuzi. Ale jak tady nějakej antikomunista zablinkal tuto diskuzi, kde si sám odpovídá a co nadpis to sprostá urážka, to je přeci jen moc. To vypadá na chovance Bohnic na vycházce, který se doufám zadusí vlastními výblitky. Jenom se divím, že mu za tu sprostotu nezavřou doskuzi, když tagy někdy stačí daleko méně, aby tiscali zasáhlo.Takže zbývá jenom odejít a nechat toho člověka nedoléčeného.
  • Já jsem Simona. Takže se jdi léčit homosexuále tiradore.

    Je to přesně naopak. Jako lháře jsem usvědčila já tebe.
    Když si popíral neonacistický sraz v Rusku který pořádal Putinův kámoš.
    Sraz se konal takže jsi lhář *15* *15*
  • Máš tam něco jiného, kromě těchto nesmyslů a lží? Blbost a simon jsou věční. *14* *14* *14*
  • staré časy znamená že podle staré rétoriky je NATO útočný pakt?tak nám to tu bylo xx let předkládáno.Že by to byla pravda na konec?
  • Ještě jste zapoměli NATO: rozmr dát vojensky Indii vy krvelačný h.....!
  • je to makak *15* *15*
  • přééésně, nebýt vrahů z Volstrýtu byli by jsme stále pod bezpečnými křídly Varšavské smlouvy

    sláva mocnému Rusku
  • Teda mně vůbec nevadí, když Rusové odchází a nepozdraví. Hlavně, že odejdou. *1* *1*
  • Na tom, zda NATO "oprašuje staré časy" není nic špatného, když poslouží věci a udrží rovnováhu sil v Evropě a ochrání konečně její hranice. Ta, jak ukazuje probíhající migrace, je tak narušena, že si každý do ní může jak a kdy chce. Bezpečnost Evropy nebyla nikdy tolik ohrožena. Proto krok NATO a probouzení se Evropy vítám. Ještě se zbavit těch, co zavinili porušení bezpečnosti Evropy, a mohlo by opět začít období očisty a prosperity všech zemí. Doufám, že Rusové pochopí tento krok, protože i jim hrozí exod migrantů, pokud se uzavřou hranice Evropy, tak začnou davy uprchlíků k nim, pokud se v Sýrii nevyřeší situace a nebude důvodu k útěkům. Ale bombardováním civilních objektů ruskými letadly je zatím vážný důvod Syřanů k útěkům. No kam, přece do Evropy, bohaté na sociální dávky. Už by to mělo přestat a snad přítomnost NATA k tomu napomůže.
  • Když píšete slušně jsem slušná. Když jste hnusní jsem hnusná. Jak se do lesa vlá znáte to.
    Až ti bude měsíce někdo krást nick, vydávat se za tebe a dělat z tebe homosexuála
    ( nazvat takto holku hraničí s debiilitou ) a komolit ti jméno Simona
    tak uvidíš sám jak je to podlé a zákeřné.
    Pak ho možná také pošleš někam. možná i do toho plynu. Protože to už je psychický teror
    a závání to jistýma totalitníma praktikama.

    Tímto jsem tu skončila a definitivně se vracím na facebook. Může za to pan robur který byl schopen slušného oslovení a nezkonil moje jméno Simona. sbohem.
  • Ouchyl jsi jedině ty sám gaunere tiradore. Jsem normální holka.
    Tobě to vadí,. Ty tu měsíce komolíš moje jméno Simona . ubožáku. Kradete můj nick.
    Pravidelně. Udělám si nový a hned ho ukradnete také. Udělatáte si stejný jen s tečkou.
    Takže kradete nicky a pak kvičíte že jsem špatná když jsem si dala jiný. Jste lumpové. Fuj.

    To je prasečina na entou z vaší strany. Zatím jsi tu lhal jenom ty. popíral jsi sraz neonacistů v rusku organizovaný kumpánem Putina. A přitom se konal. Takže jsi lhář.

    Můžeš si tu zvracet zapšklý pane. Já se vracím na Facebook. Tam jsem sprosté lidi jako jse vy ještě díky bohu nepotkala. Děkuji všem kteří nekomolí moje jméno SIMONA: Sbohem tiradore. Mám ráda pejsky. Zvířata nejsou takové potvory jako vy lidé.
  • Jen si potvrdil, že jsi schizofrenní oochyl. Jednou on, jindy ona....a tak ses zamotal do svých lží a podvádění s nicky, že ti to tady dávám alespoň já najevo. Protože tohle není fér diskutování. To je prasečina na entou. *12* *12*
  • Správně díš čapisrale. A ty patříš zrovna mezi ně *4*
  • NATO je banda válečných štváčů řízená Pentagonem.
  • Klasik pravil: "Způsob vyjadřování, toť člověk sám"

    Bohužel, existují jedinci, kteří se sami ztrapňují, aniž by jim jejich podprůměrná úroveň inteligence umožnila tuto skutečnost poznat a pochopit.
  • Není zač smrade Semene: )))
  • Díky za slušnou větu a nezkomolení jména Simona. ahoj.
  • Vivat Novorusko!
    Vivat svobodný Krym!
    Vivat brzy svobodné Pobaltí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit