Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že NATO není žádná obranná aliance, ale pouze zákeřná útočná aliance se už přesvedčila řada zemí, jako např. Jugoslávie, zejména Srbsko, a pak také Lybie, Afghanistán... Všchny tyto země byly aliancí NATO zákeřně napadeny. NATO na Rusko nemá, tam by si hodně drsně vylámalo zuby a ví to velmi dobře. Proto jen pořádá různé projížďky po Evropě a vydává velkohubá prohlášení. NATO je schopno efektivně válčit maximálně proti pastevcům koz.
    • O neschopném NATu máš pravdu. To není schopné porazit ani pár bojovníků z IS. Ale možná je to jen záměr, prodlužovat tuto válku, nařízený teroristy USA.
    • Naprostý souhlas. Nesouhlasí jen Simon s mnoha vymyšlenými nicky.
      • Simon Semjon neexistuje. tuhle postavu jsi vytvořil jen ty sám StBáku.
        Simona je na facebooku.

        Nicky měníš ty ruský agente zlej BTW Putine Bohouši Rybanne soldere trolle
    • že jsi lhář placený ruskou ambasádou už také všichni vědí.
      • Zase a znovu ta tvoje přezdívka sralbotko. Někteří tě obča viděli jak se večer potácíváš z jedné nejmenované kavárny v Praze a klaníš se Kchárlovi.
  • Evropu zaplavují vetřelci, které zcela zjevně organizuje Turecko, které je paradoxně členem NATO, byť je to tvdě islámský stát. NATO, resp. Amíci, kteří ho ve skutečnosti řídí, ovšem stále tvrdě trvají na ruské hrozbě. 99.9% Evropanů však vidí hrozbu zcela jinde a to v migrační invazi, která se vymkla z jakékoli kontroly. NATO je v současné době protievropská zločinná organizace.
  • No tak konečně mi je jasné,proč ta invaze iSIL do eu.Oni sem dodají zbraně, které potom neuhlídají a ISIL,si myslí, že to udělá za ně,mnó....
  • je velká chyba pro nás všechny,že diskuzím na internetu vládnou omezení na rozumu
  • Zítra taky budeš leštit Cíglerovi a Mitrovanovovi šulina? Co kdybys začal u Dynzbíra a podobných vítačů Islámu? Skvěle byste si sedli. *15*
    • Odkuš píšeš? Z Putinova pozadí Serjožo? Podle tvejch zvratků ano *2* *2*
  • jak udělat diskusi nezajímavou :Puste sem Simonku K. *1* *1* *1*
    • Vidíš. A přitom by stačilo kdyby se jeden z vás zmohl na jednu jedinou slušnou větu
      a odešla bych na facebook. *7*
      ale díky že jsi jeden z mála lidí kteří nemají potřebu komolit moje jméno.

      Nedožaduj se debaty. Vy kteří fandíte rusku totiž diskutovat neumíte. Na opačný názor
      reagujete ukradením nickům, zkomolením jména a Gayínkováním.
      Jiné názory ovšem k debatě patří. je smutné že vy chcete po komunisticku jen ruský monolog.
      • Jen si potvrdil, že jsi schizofrenní oochyl. Jednou on, jindy ona....a tak ses zamotal do svých lží a podvádění s nicky, že ti to tady dávám alespoň já najevo. Protože tohle není fér diskutování. To je prasečina na entou. *12* *12*
        • Ouchyl jsi jedině ty sám gaunere tiradore. Jsem normální holka.
          Tobě to vadí,. Ty tu měsíce komolíš moje jméno Simona . ubožáku. Kradete můj nick.
          Pravidelně. Udělám si nový a hned ho ukradnete také. Udělatáte si stejný jen s tečkou.
          Takže kradete nicky a pak kvičíte že jsem špatná když jsem si dala jiný. Jste lumpové. Fuj.

          To je prasečina na entou z vaší strany. Zatím jsi tu lhal jenom ty. popíral jsi sraz neonacistů v rusku organizovaný kumpánem Putina. A přitom se konal. Takže jsi lhář.

          Můžeš si tu zvracet zapšklý pane. Já se vracím na Facebook. Tam jsem sprosté lidi jako jse vy ještě díky bohu nepotkala. Děkuji všem kteří nekomolí moje jméno SIMONA: Sbohem tiradore. Mám ráda pejsky. Zvířata nejsou takové potvory jako vy lidé.
          • Když píšete slušně jsem slušná. Když jste hnusní jsem hnusná. Jak se do lesa vlá znáte to.
            Až ti bude měsíce někdo krást nick, vydávat se za tebe a dělat z tebe homosexuála
            ( nazvat takto holku hraničí s debiilitou ) a komolit ti jméno Simona
            tak uvidíš sám jak je to podlé a zákeřné.
            Pak ho možná také pošleš někam. možná i do toho plynu. Protože to už je psychický teror
            a závání to jistýma totalitníma praktikama.

            Tímto jsem tu skončila a definitivně se vracím na facebook. Může za to pan robur který byl schopen slušného oslovení a nezkonil moje jméno Simona. sbohem.
            • Já jsem Simona. Takže se jdi léčit homosexuále tiradore.

              Je to přesně naopak. Jako lháře jsem usvědčila já tebe.
              Když si popíral neonacistický sraz v Rusku který pořádal Putinův kámoš.
              Sraz se konal takže jsi lhář *15* *15*
            • Máš tam něco jiného, kromě těchto nesmyslů a lží? Blbost a simon jsou věční. *14* *14* *14*
      • slušná věta?dobře: piš k tématu a né hlouposti prosím.konec slušné věty
        • Díky za slušnou větu a nezkomolení jména Simona. ahoj.
          • Není zač smrade Semene: )))
  • Robure! Za to že jsi byl jako jeden z mála slušný a nezkonil jsi moje jméno Simona
    bych ti ráda věnovala dárek . Jaký? Vracím se na Facebook..

    Měj se hezky. Ahoj.
  • Smál jsem se, když nám na školu kdosi za minulého režimu namaloval větu:"Lepší Pershing v zahradě nežli Rusák na hradě". Ale co, jako země v nárazníkovém pásmu jsme pro Američany a západní Evropu ještě dobří. S tím rozdílem, že na nás už nebudou padat americké bomby, ale jiné. Případně pichlavé chování NATO zavání tím, že nám na zahrádku asi jednou dopadne nějaká raketa Scud.
    • Jenom aby to nebyl nějaký JARS.
  • :)))
  • Krym je Ruský, vždy byl a navždy zůstane. Máš to marný čapisrale, klidně můžeš lhát a vztekat se *15*
    • Zatím tu lžeš jenom ty Putinova podržtaško
      • Krym je Ruský. Viz Google mapy, viz mapy z Francie, Německa... Dokonce i Cocacola už to ví, všichni to ví. Jen ty ne *15*
        • Krym je Ukrajinský. A Putin je zloděj a vrah. To také všichni vědí *2* *2*
          • Žádná Ukrajina neexistuje
            • Ukrajina existuje. A statečně se brání ruským vrahům a zlodějům půdy které posílá
              ruský nacistický válečný zločinec Vladimír Putin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit