Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • u nas ve Francii máme muslimů spousty a nejsou s nima žádné problémy
    • jako ironie dobry *1*
    • Akorát každou noc grilují auta Francouzům.
      • Jestli jsi tam někdy byl, tak to nejsou jen muslimové, ale mládež bez perspektivy, která žije v ghetech a tam nežijí jen muslimové, ale také francouzské socky
  • Tak ma vypadat ta spravna americka demokracie. Z muslimu mají policajti nahnano, ale Mein Kampf jim nevadi. Vsecko ala USA.
  • islám nemám rád ale od kdy se zabavují knihy od dob Hitlera??
  • vyznávej si co chceš,to je svoboda.Ale neoptavuj stím ostatní na ulici.A je jedno jestli to je Jehova nebo muslim.Já ti taky nevnucuji svoje kroužky a platím si je sám. *3*
  • Rekonstrukce státu se musí odložit o 150dní,až na září.ANO makáme *1* vaše jelimanová+stb.....burák
  • Ideologické knížky, včetně těch náboženských, bývají pěkně krvavé. Ale celá akce na mě působí dvojím dojmem. Buď někdo dostal kartáč, že policie nedostatečně bojuje s extremismem, nebo se chtěl někdo na účet svých podřízených silně zviditelnit. Jako fungl nové koště. Kdopak to asi bude?
  • Co je to "ďábelská" literatura a který "koko." tento výraz vůbec vymyslel či na objednávku nějakého vola použil? A odkdy má policie co dbát nad úrovní literatury?
    Vše se nejspíš řítí někam do hoven ve prospěch nového světového řádu, snad zasáhne vyšší moc a tento bordel zruší jako tak učinila u dinosaurů... mým favoritem na nového pozemského dominanta je potkan! *5*
  • dabelska literatura ... to je vyraz jak z doby inkvizice, kterou tu provozovala cirkev, ktera za pomoci "pravice" dostala ukrutny majetky, jen abys vedel/a
  • hrdinum PCR a organum pridruzenym. Ja napr mam doma a jsem na to pysny Mein Kampf . Koupen u metra Budejovicka asi v r 2000 od stankare. Cenu si dodnes pamatuji 207 kc na drevev ceskejch. Nasledne nechano proplatit tehdejsim jakoby zamestnavatelem , jinak dobytkem xxxxxl tridy , coby nemecky technicky slovnik Tech knih se vytisklo tenkrat 100000 kusu. 97 000 se prodalo , potom nasledovala policejni tvrda nekompromisni razie po cele CZ a zbylych 3000 kusu zabaveno jako zavadne cteni. Obdivuji PCR jak dokaze vskutku rychle v teto oblasti reagovat i po letech. Nevim co zabavovali ted , asi to rozdil nebude. Ja doma unikat mam a verim ze jen nabira na cene. PS diky Oldrichu V . ty prase , za to tehdejsi proplaceni.
  • je mi z tech nenavisti smutno , v arabskych statech take ziji krestane a jsou zde kosteli, ale hold pravda je takova ze mi jsme ovce vsech tech ideologii a kdyz baca rekne hr na ne stavame se hyenami zacneme sami od sebe a ve svem dome a pak jak rodiny budou spokojene budou spokojeni vsichni bez vsech tech ideologii ktere nam vymetavaji mozky a budi v nas nenavist jednoho k druhemu, byli doby kdy zili pospolu ktrestane y muslimove ale to uz je davno tomu nez zacali krizacke vypravy, hold to co rikal jeden..stokrat opakovana lez se stane pravdou
    • ... uvědomte si, že každé náboženství je metla lidstva ... Arabové se dělí mezi sebou na židy a muslimy ... Irové se dělí mezi sebou na protestanty a katolíky ... a křesťané, vždyť je to samá sekta zaštiťující se Ježíšem a pokud netouží po moci, tak touží po majetku ... *12* *12* *12*
    • vtipálku..
    • Na radikalizaci islamu maji zasadni vinu Spojene staty a pristup celeho zapadniho sveta od 70. let minulyho stoleti - ten pristup, ktery ma za nasledek valky na strednim vychode s desetitisici mrtvych civilu a vyzbrojovani radikalu nejprve ve jmenu demokracie a nyni ve jmenu valky proti terorismu. Ve skutecnosti je ale jedna jen o loupeni, zabirani nerostneho bohatstvi a o vliv v regionu prosazovany silou. Vubec se muslimum nedivim, ze zapad nenavidi. Kdo by milovali nekoho, kdo vam vtrhne do zeme, vydrancuje ji a povrazdi vam rodinu? A navic kdyz to dela porad dokola skoro 50 let... Ty generace v tomhle bordelu pak vyrustaji a radikalizuji se cim dal vic. Stejne s tim roste i jejich nenavist.
      • Jen by mě zajímalo, když nenávidí tak západní svět, proč lezou studovat na americké university.
    • kostely, holt, my, byly doby.... interpunkci nemá cenu řešit:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit