Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To máte pravdu, takový vodní ráj se může změnit v peklo a tak nechápu, proč bychom se takovému riziku vůbec měli kdy vystavovat. To my si daleko raději doma postavíme na zahradě bazén a máme velikou pohodu a víme, že jediný problém, který z toho bude, bude na našem triku.

 • Obětmi se stávají zpravidla blázniví extroverti, kteří se musí pořád usilovně bavit a nevydrží chvilku v klidu.

  Normální člověk na to prostě neleze a v klidu plave v bazénu, kde mu ovšem může skočit na hlavu nějaký prdlouš...
 • Naprosto souhlasím s "inspektorem". Atrakci je nutno po dvou smrtelných úrazech zavřít, ne dávat vinu plavčici. To je mžik, kdy se někdo ocitne pod vodou, ona se kouká deset vteřin na někoho jiného a neštěstí je hotovo. Plavčice nemůže mít oči všude.
  • ... milá Radko, být tebou, nikdy nechodím přes silnici bez doprovodu :)))
 • Mohu potvrdit, že zmiňovaný "Space bowl" je zhovadilost prvního řádu. Pro někoho kdo zmatkuje a není dobrý plavec se lehce může stát osudný.Ilustrační foto pěkně ukazuje hocha jak jede v sedě k otvoru- realita je ovšem často taková, že vás to nažene hlavou dolů k otvoru.Navíc vzhledem k umístění ani není lehké pro plavčíka sledovat situaci pod atrakcí(proto tam je ten kamerový systém).Je to debilita a měli to ihned zavřít.Poukd už se dva kluci nevrátili z bazénu, kde si mají především odreagovat a vyblbnout-tak to vůbec nemá právo na existenci. *16*
  • ... málokdy se vidí primitivnější povídání, už se neztrapňuj, atrapo, která tam nepatří :)))
   • ...málokdy se vidí zde na diskuzi větší jelito než si ty.Ty nejsi bijec pitomečků.Ty jsi jejich velitel - vemeno par excellence.
    *3*
    • To jsi trefil hřebík na hlavičku. On však není jelito jen v této diskuzi, ale všude a na všech. Podobné diskutující by mělo Tiscali blokovat. Ale těm je to asi jedno. Úroveň některých diskutujících svědčí o úrovni Tiscali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit