Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za tento lhení může Čína, která se mstí za embargo z USA.Protilátky, jsou dávno na světě.Akorát média si z toho dělá obrovský kšeft. Přestaňte blbnout lidi a řekněte pravdu o tom,že v Čině se zastavila tak najednou nákaza.Jak to zastavili. To zajímá svět a né keci.

  • Hezká diskuse sama se sebou. Pan Janák by tomu řekl schizofrenie a ještě by to specifikoval nějakým adjektivem. 

    Nevynadejte moc sám sobě. 

  • Číňani objeví velký kulový, oni jsou zvyklí vše ukrást, nikoliv vyvíjet soudruhu, stejně jako ty když kradeš nicky.

  • Tak co vy západní marxisti. Nejvyspělejší a nejchytřejší "západ" je v prrrr...

    Utíkáte se učit do Číny a máte strach, že když číňani objeví vakcínu tak jí dají světu zadarmo. Haha jste hlupáci "zápaďáci"!

  • Zdravím účastníky srazu Rudých Khmérů.

    Až skončíte s olizováním čínských zadků tak by jste si měli uvědomit, že Čína nic zadarmo neposlala, ale nechala si to tvrdě zaplatit, nehledě na to, že jste asi zapomněli odkud ten virus do Evropy přišel.

    Je to stejné jako kdyby Adolf Hitler prodával židům plynové masky.

  • Vaší práce si velmi vážím a oceňuji jí. To snad nemusí platit o Vašich názorech. 

    To je moc dobře, že překonáváte všechny tupouny a zapšklé sebestředné účastníky diskusí. To je jistě příjemný pocit. Gratuluji. 

  • Dobrý den, asi to bude přepracováním. Nezastírám, že bych byl mistrem ironie.

    Jen si myslím, že až budeme zvládat čtvrtou nebo pátou krizi tohoto typu, už to budeme všichni umět.

    Teď se prostě učíme a hledáme. Jen někteří mají ve složitých situacích vždycky jasno.

    A to není prosím ironie. 

    Nedivím se, že v této nervozní době jsme také trochu citlivější. Držte se a buďte zdráva. 

  • Jindřichu - ne vždy platí, že nejlepší obrana je útok...

    Vaše ironie je více než podprůměrná...

  • Když už se snažíte citovat, tak prosím přesně = kdyby blbost nadnášela...🙂

    Jj - překonávám nejen sama sebe, ale i všechny tupouny a zapšklé sebestředné účastníky všech diskusích na Tiscali = oštřuji, starám se o hendikepované a staré lidi...

    A vážně to není žádná sranda...

    Takže všechny útoky na mě a mé příspěvky od rádoby chytrých jsou mi upřímně řečeno u zadele...🙂


  • Zlatý MUDr. Strossmayer z Nemocnice - kdyby blbost létala.........Tedy ošetřující paní Koloběžko, někdy překonáváte sebe sama. 

  • Vážená Koloběžko, je mi moc a moc líto, že nejste právě Vy premiérem.

    Dnes bychom se procházeli růžovou zahradou s úsměvem na rtech.

    Obdivuji z celého srdce osoby, co vědí všechno lépe a dříve než ostatní. tedy v tuto chvíli jsem pln obdivu k Vám. 


  • Trubci v Senátu se snaží o zviditelnění. Zajímalo by mě, čím konkrétně ten pán, co předsedá klubu lidovců přispěl sám konkrétně v této složité situaci - kromě dehonestujících řečí. 

    Ani v této situaci nějaký Vystrčil za ODS a jemu podobní neopouští politické ambice. Za sebe mohu jen říct, že to je nejlepší cesta k tomu, jak shodit sám sebe.
    Ony hyeny za to také nemohou, ale netěší se všeobecné oblibě. 

    Vážím si naopak každého (bez rozdílu toho, jestli je to pravověrný koblihář nebo není) kdo přiloží ruku k dílu a pomáhá. Osobně se snažím alespoň rozvážet potřeby pro seniory. Není to moc, ale alespoň se snažíme.

    Pane senátore (ten lidovecký klenot), máme v týmu ještě jedno volné místo - nechcete místo hloupých řečí pomoct? 

  • Jo to na podzim byly v Praze závody.Kdo si nejlépe kopne do Číny.Dlouho vedl nějaký Hřib.Ovšem slušně jej dotahoval Kubera.Oba skvělí přeborníci v lidské blbosti.Jen se věří, že nikdo z nich nenatáhne přes hubu jedinou roušku z Číny. Aktuálně je vítězem přeborů v blbosti nějaký předseda senátu za ODS.Dnes z termitů vylezlo nějaké usnesení, že vláda systemově pochybila v opatřeních.Přes to že v zavádění některých opatření jsme byli první v EU.Dle vývoje situace.To zas předvedli termiti spartakiádu trapností.Ale hoši pamatujte.V česku se neodpouští.Ani nezapomíná.

  • V té době už se vědělo, že koronavirus je obrovský průůser...

    Že jde všem o koryta mi je jasné...

  • Pokud za lidskou blbost a kabaret slabomyslnosti považuješ fakta tak nejsi ani k politování...

    Jo a na večer mám zcela jiné plány...

  • No já mám dvě vlády a mohu srovnávat.Ta Česká je na tom lépe než Německá.

    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozhovor-jan-hamacek-koronavirus-covid-19-cina-dodavky-respiratory-rousky.A200317_214427_domaci_blj

  • V té dobro tom věděl celej svět kůlové.A mezi nama ve vládě sedí i opozice a ta doteď schválila vše co kryzovej štáb vymyslel. Viš proč protože jim jde do budocna o křesla.

  • Milý koloběžku.Neboj už si fackuju.Zejména s ohledem na ty gejzíry poctivé lidské blbosti co z tebe vypadly tady níže.To je zas kabaret slabomyslnosti.To nám tady zoufalec zas nakydal chytrých postřehů.A dnes večer budeš tleskat z okna.Jako všichni Chlívci, co?

  • Už v lednu chtěl Bohuslav Svoboda hovořit ve  Sněmovně o připravenost na koronavir...

    Vládní většina podpořená komunisty jeho návrh smetla s tím, že je vše pod kontrolou...

    A tehdy podcenění situace začalo...

  • Nafackuj   si - zvláště za poslední dvě věty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit