Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Židle jak židle, ale kdyby se s ním houpal provaz, to by bylo jiné kafé.
  • Nevím proč tady nadáváte?Budou volby a konat.Používat vlastní mozek ,pokud ho máte a nenechávat si úplatným tiskem podsunovat kandidáty.Dnes vás vraždí tzv.podnikatelé žrádlem,alkoholem a to beztrestně.Dnes je tady na programu Hegert a co ostatní ?Za to může MF,MV ,MPSV,MPO.Nadáváním se nic ještě nezměnilo.Co tam dělá ještě neschopný předseda vlády?Co tam dělá neschopný MD ?Před dvěma lety konečně udělaly silnici I.třídy Čechtice - Pelhřimov.Dnes se tam vesele prohánějí kamiony z celého světa.Co dělá dopravní policie?V úseku cca 30 km jsem jich napočítal cca 8 -10.A dnes tam jsou koleje.Na 64km se udělala hospoda za Mc Donaldem na Čechtice a ještě jsem neviděl,že by kamion pokračoval na D1,ale na Čechtice.Volte slušný lidi jestli tady ještě jsou.Slušní lidi celého Absurdistánu spojte se!
  • Vondra je slušnej člověk ! !
    • SODA - lhát se nemá !!!
  • Pod ním se má tak houpat židle v base.Jinam tito gauneři nepatří!. *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Chov prasat je nedílnou součástí naší politické scény. V politice, v té nejvyšší, má vepřové masosvé nezastupitelné místo a je tradičním pokrmem voličů. Jeho spotřeba se pohybuje kolem 200 tis. měsíčně.
  • Musite si uvedomit,ze komunisti jsou megazlodeji,at se jakkoli prekabati.
    Jsem hluboce presvedcen,ze vedeni Charty'77 bylo pod vedenim UV KSC.Je mi hluboce lito signataru teto skupiny,kteri si mysleli,ze maji spravne vedeni.
  • ...ach bože...to by tomu asi čuněti v lidské podobě ještě scházelo, aby byl odvolán od zkorumpovaného koryta zlotřilé moci tzv. bojovníkem proti korupci soudruhem Nečasem....vždyť tohle asi morální čuně v lidském kabátě prošel mnohou partají, než se nakonec přece jenom prokousal ke korytu...a teď by se měl jen tak odplazit na smetiště lidské bídy???...morální asi čuně, nebo tlustokožec bez svědomí a zábran, kterému chutná moc asi jako parazitovi cizí krev??...dle mého názoru...avšak na rozdíl od nacucaného klíštěte s. Vondra asi nikdy neví kdy má dost...aby se sám pustil a vytratil se od koryta moci ....dle mého názoru....už ten jeho křivý pohled nad křivými ústy mnohobarevného partajníka mnohé vypovídá...dle mého názoru...fuj ho...
  • Mám dvě poznámky:
    1, nikdy se zatím nic nevyšetřilo, nikdo nebručí a nikdo nenahrazuje škodu,
    2, dokud si švejk neuvědomí, že nezbytná likvidace téhle generace politiků a jejich vazeb je jediná cesta ke změně, bude hůř a hůř. *16* *16* *16*
  • Zatčení lobbisty Marka Dalíka by mohlo mít nepříjemné důsledky i pro prezidentskou kampaň bývalého premiéra Jana Fischera. Vede ji totiž muž, který měl k Dalíkovi mimořádně blízko, bývalý šéf Úřadu vlády Jan Novák. Ten se podle jiného prezidentského kandidáta, protikorupčníka Karla Randáka, mohl dopustit i porušení zákona.
  • Tak by mne zajímalo za kolik by každý ze zákonodárců a úředníků byl schopen chodit do práce?Tak vládě, poslancům, senátorům a ostatní darmošlapům bych snížil plat na průměrný v republice. Ostatním jako poradcům a úředníkům krajských, okresních a ostatních podobným úřadům bychsnížilplaty na polovinu! Rád bych viděl jak by se každý z nich tvářil a kolik b jsme ušetřili z daní?
    • Frantíšku s tebou souhlasím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit