Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečas taky seděl ve vládě M. Topolánka za které se tak dařilo kmotrovi Dalíkovi a kde se podařilo koupit přeběhlíky ze soc. dem aby měla pravice většinu. Vondra je namočený ve skandálech ve kterém náš stát přišel o miliardy a sedí tam dále jako by se nechumelilo.
    ODS je mafie která rozdala veřejný majetek za babku svým kmotrům a podnikatelům co loupí pomocí zakázek a ovládají své stranické pašalíky na radnicích. voliči této mafie by měli dostávat čestné medaile s nápisem pomáhaly jsme zničit tuto zem na věky věků.
    • Voliči tohohle gestapa by měli být zbaveni svéprávnosti, majetku, který by sloužil jako zástava židovským bankám na státní dluh a oni by měli hákovat do věku 75 v uranových dolech. V 75 by měli být jako "nerentabilní" popraveni.
      Volám už dlouho po změně volebního zákona ve smyslu povinné účasti u voleb a přímé odpovědnosti za hlas. *16*
  • pane prezidente odvolejte hlavně Nečase !Kalouska si oběsíme sami !
  • "Ale jaképak vyšetřování, pověste ho na mou odpovědnost, beztoho už měl dávno viset"

    známý výrok ze Švejka platí pořád a v tomto případě tuplovaně *3*
  • Seznam parazitů. Nestačí, že si udělili nehorázné platy ale ještě k tomu veřejně beztrestně a bezostyšně kradou a vůbec jim nevadí názory lidí. Pijavice s hroší kůží.
    • Na Sicilii by takovým to dlouho nevydrželo, poněvadž většinou odchod od lizu končí kulkou do srdce nebo do spánku nikoliv důchodem, což má blahodárný účinek na jejich případné potomky, politice se vyhýbají, jak čert kříže.
  • Tak by mne zajímalo za kolik by každý ze zákonodárců a úředníků byl schopen chodit do práce?Tak vládě, poslancům, senátorům a ostatní darmošlapům bych snížil plat na průměrný v republice. Ostatním jako poradcům a úředníkům krajských, okresních a ostatních podobným úřadům bychsnížilplaty na polovinu! Rád bych viděl jak by se každý z nich tvářil a kolik b jsme ušetřili z daní?
    • Frantíšku s tebou souhlasím
  • Mám dvě poznámky:
    1, nikdy se zatím nic nevyšetřilo, nikdo nebručí a nikdo nenahrazuje škodu,
    2, dokud si švejk neuvědomí, že nezbytná likvidace téhle generace politiků a jejich vazeb je jediná cesta ke změně, bude hůř a hůř. *16* *16* *16*
  • Napadl mě další příměr.Několikrát odsouzený Smetana.Od pohledu slušný člověk,který zaplatil pokutu za to,že namaloval tykadla.Proč ho soudila Langerova mafie?To již v té Olomoci je takový bordel?Nebo každý novinář se předhání a přiživuje na šaškárně při střelbě z pistolky na tik tak ?Já se té ochranky zastanu,protože správně odhadla,že se nic neděje a ne ty žvásty těch rádoby expertů.A nikde jsem nečetl důvod proč to ten člověk udělal,ale,že to je pomalu diverzant.To jsem již někdy četl.Národe prober se !!V televizi made in USA je té střelby a hrdinství nadlidí přehzršle.Jedna blbost trvala cca 40let a druhá již 23let.Ode zdi ke zdi.
    • Souhlasím s příspěvkem, ať byla střelba hračkou na presidenta z politických důvodů domluvená či ne, ochranka vše vyhodnotila vše velice dobře, neboť střelba v davu by stála život i dalších přítomných občanů, možná i dětských obětí a za to jeden nadčlověk, byť je to president nestojí. Po průniku měkké tkáně má střela razanci zabít minimálně další dvě osoby. Skutečnosti mají vždy dvě strany jako mince a nic není jen bílé či černé.
      • Ochranka selhala stejně jako všechno v tomhle státě. Pokud neselhala, tak to bylo nahrané. I to, že se furt mluví o tom, že to byl komunista. Kdyby jim to společnost žrala, tak by se média vyžila. Bylo to nepovedené WTC po česku a to mi nikdo nevyvrátí.
  • ...ach bože...to by tomu asi čuněti v lidské podobě ještě scházelo, aby byl odvolán od zkorumpovaného koryta zlotřilé moci tzv. bojovníkem proti korupci soudruhem Nečasem....vždyť tohle asi morální čuně v lidském kabátě prošel mnohou partají, než se nakonec přece jenom prokousal ke korytu...a teď by se měl jen tak odplazit na smetiště lidské bídy???...morální asi čuně, nebo tlustokožec bez svědomí a zábran, kterému chutná moc asi jako parazitovi cizí krev??...dle mého názoru...avšak na rozdíl od nacucaného klíštěte s. Vondra asi nikdy neví kdy má dost...aby se sám pustil a vytratil se od koryta moci ....dle mého názoru....už ten jeho křivý pohled nad křivými ústy mnohobarevného partajníka mnohé vypovídá...dle mého názoru...fuj ho...
  • Nevím proč tady nadáváte?Budou volby a konat.Používat vlastní mozek ,pokud ho máte a nenechávat si úplatným tiskem podsunovat kandidáty.Dnes vás vraždí tzv.podnikatelé žrádlem,alkoholem a to beztrestně.Dnes je tady na programu Hegert a co ostatní ?Za to může MF,MV ,MPSV,MPO.Nadáváním se nic ještě nezměnilo.Co tam dělá ještě neschopný předseda vlády?Co tam dělá neschopný MD ?Před dvěma lety konečně udělaly silnici I.třídy Čechtice - Pelhřimov.Dnes se tam vesele prohánějí kamiony z celého světa.Co dělá dopravní policie?V úseku cca 30 km jsem jich napočítal cca 8 -10.A dnes tam jsou koleje.Na 64km se udělala hospoda za Mc Donaldem na Čechtice a ještě jsem neviděl,že by kamion pokračoval na D1,ale na Čechtice.Volte slušný lidi jestli tady ještě jsou.Slušní lidi celého Absurdistánu spojte se!
  • Na to jaký je to spolek grázlů tady vládli až moc dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit