Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čekal jsem spíše,že dotyčné fotky prohlásí za momentky z dovolené.Prolhanej a ubohej,to je premiér této země.Hanba.
  • Paní Peaková se musí smát ale pod vousy. Nečas s ní zametl a teď je sám v hloupé situaci. Všimla jsem si,že advokát Šnajdra se podivuje,jak si o nějakou tisícovku Mareček pohorši.Tak copak je to za úplatek! Pan advokát je odrtržený od života????? Mohl skončit na úřadu práce v evidenci. Stejně jak my všichni, co přijdeme o práci nezaviněně.On přitom se svými kumpány spekuloval až na to modráčkové dojeli. Dobře to prokurátoři řekli, jsou to úplatky. Poslanec má v parlamentě jednat v souladu se svým svědomím a především za sebe. Stranické pletichy bych rovněž trestala. *12* Všechno to smrdí, já tobě a ty mě, to už není čestný výkon funkce ale morální marast. *16* *16* *16* *16*
    • tento marast se děje více než 20 let, po předání od OF do rukou politiků k likvidaci státu. Vše zde zlikvidovali, teď jsme jen dobrý pro to, aby jsme pouze nakupovali.
  • Ten ubožák a slaboch pořád nechápe že se ho všichni chtějí zbavit.ODS ZANIKÁ
  • ...ach tak, kdysi jsem viděl reportáž o člověku, co kradl auta, rozebíral je na součástky, a když ho chytli tvrdil, že to je komplot proti jeho osobě ze strany jeho nepřátel *1* *1* *1* - teda bulvární reportáž !!!jsem zapomněl dodat......
  • Je mi ho tak lito, ze bych ho nechal zametat pred uradem prace. Pak by teprve poznal, co se tady deje
  • Můj představený lže, jako když tiskne. To může předvádět na grémiu, kde si dělají co chtějí. S ODS je konec. To si musí Nečas přiznat i se šmejdy kolem něho.
  • A co dál, místo voleb si ten hnůj dovolí určovat kdo sestaví vládu. To je nebetyčná drzost. Ve vládě by měli být neúplatní odborníci a ne hnůj co se váže na mafii. Prachů na to co předvádějí mají dost šmejdi. Co je to vůbec za drzost, když podá premiér demisi je v kelu celá vláda a mají být nové volby. Né aby si zloděj korupčník a hajzl diktoval podmínky *16* *16* *16*
  • Byl jste ve vleku Nagyový, poslouchal jste jí, a věděl o všem. Najali jste vojenskou rozvětku spolu. Teď jste nakonec Nagyovou opustil a potopil. Hnus !
    • ... co to je ta "rozvětka", blbe?
      • Vy si nedáte pokoj, ale najdu si vás.
  • To už přesahuje všechny meze. Kdysi se za lhaní vyřízl jazyk, mělo by se to zavést znovu.
  • Co jiného čekat od poskoka Kikiny Pružinského.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit